Festiwalowy KONKURS modowy

Wiecie, że moja miłość do bielizny trwa już dobre parę lat. Musicie też wiedzieć, że nie ma aktualnie większego hitu niż buduarowy trend „the underwear as outerwear”. A ponieważ sezon festiwalowy w pełni postanowiłam, pokazać Wam jak można wykorzystać go do stworzenia wyjątkowych stylizacji podczas muzycznych szaleństw tego lata. Pssttt…już w ten weekend legendarny Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą! Kto się wybiera?

Kimono rules

Stało się ulubioną częścią mojej festiwalowej garderoby. Kimono. Nie mieć go jest niemal niemożliwością. Wygląda modnie, dodaje kobiecości każdej stylizacji. Co więcej - pozwala ukryć to, czego pokazać nie chcesz. Nie można zapomnieć o jego praktycznej stronie. W chłodne dni jest dodatkową, ogrzewającą warstwą garderoby. Nie wybieraj się bez niego na żaden z polskich festiwali. Najlepiej od razu schowaj do walizki. Kimono pozwoli wykreować całą masę niecodziennych stylizacji. Założysz pod nie pastelową braletkę podkreślającą opaleniznę (hit sezonu SS18), dołożysz buty Dr Martens, dżinsowe szorty z wysokim stanem i zostaniesz obrana królową stylu!

Jeśli nadal nie jesteś zapisana do mojego newslettera, zrób to koniecznie. Na bieżąco zdradzam w nim o wszelakie bieliźniane ciekawostki, daję porady brafittingowe i stylizacyjne oraz informuję o konkursach.