top of page

Zwroty, Reklamacje

 

ZWROT

Zgodnie z polskim prawem musisz nas o chęci zwrotu poinformować w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty odebrania przesyłki. Informację o zwrocie produktu wyślij na adres kontakt@izabelasakutova.com. Nie musisz podawać przyczyny odstąpienia od umowy. Towar odsyłasz do nas na swój koszt w niezwłocznie po poinformowaniu nas o odstąpieniu od umowy. Zwracany towar musi być w niezmienionym stanie (nieużywany, czysty, nieuszkodzony, mieć niezerwane metki, nie może być przesiąknięty zapachem np. potu, perfum czy dymu papierosowego). W przypadku niespełnienia powyższego warunku sprzedający ma prawo do zwrotu jedynie części zapłaconej kwoty (obniżka ze względu na utratę wartości).

  • Możesz poinformować nas mailowo, telefonicznie lub listownie o zamiarze zwrotu towaru

  • Odeślij towar na swój koszt w stanie niezmienionym wraz z dostarczonym opakowaniem (jeśli było dołączone) oraz z produktami gratisowymi (jeśli takie były dołączone) na adres:

 

SZG Izabela Sakutova ul. Głowackiego 2/7, 82-200 Malbork

  • Dołącz formularz zwrotu, który jest dołączony do każdej wysyłanej przesyłki, z numerem konta, na które mają być przelane pieniądze za zwracany towar; prosimy o załączenie dowodu zakupu (paragon lub jego kopia) do formularza. Jeśli formularz zwrotu został zagubiony lub zniszczony (zostanie on wysłany na życzenie klienta poprzez wiadomość e-mail.)

  • Zachowaj dowód nadania przesyłki

  • Nie przyjmujemy przesyłek „za pobraniem”

  • Po otrzymaniu przesyłki sprawdzamy stan zwracanego towaru i, jeśli nie ma zastrzeżeń co do stanu towaru, przelewamy pieniądze w sposób identyczny jak była dokonana wpłata lub na wskazane w formularzu konto; w przypadku płatności kartą pieniądze mogą zostać zwrócone na kartę, z której opłacono zamówienie. Polskie prawo przewiduje 14 dni kalendarzowych na zwrot pieniędzy, jednak zwyczajowo u nas jest to 1-3 dni robocze.

  • Jeśli produkt ze względu na ślady użytkowania lub uszkodzenie nie zostanie przyjęty jako zwrot poinformujemy Cię o tym mailowo lub telefonicznie i, jeśli nie zgadzasz się na obniżenie wypłaconej kwoty, w ciągu 7 dni odeślemy przesyłkę na nasz koszt.

 

REKLAMACJE

W przypadku stwierdzenia wady towaru prosimy o przesłanie reklamowanego towaru wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym, który zostanie wysłany pocztą mailową na życzenie klienta.

Towar przesłany do reklamacji ze względów higienicznych powinien być czysty. W przypadku przesłania rzeczy zabrudzonych, z wyraźnym zapachem potu, plamami z dezodorantów i potu, śladami brudu, reklamacja będzie odrzucona.

bottom of page