top of page

Jak nawigować zmiany w ciele pod kątem dopasowania biustonoszaKiedy rozmawiam z kobietami o biustonoszach, dość często słyszę od nich, że aktualnie posiadają takie, które w momencie kupna były dobrze dobrane, ale teraz są w trakcie diety lub wkrótce planują jej rozpoczęcie, by zrzucić kilka kilogramów. Dlatego nie chciałyby inwestować w nowe biustonosze, bo przecież ich rozmiar na pewno jeszcze się zmieni. U źródła takiego podejścia może tkwić obawa przed konfrontacją nowego rozmiaru, którego z różnych powodów boimy się zaakceptować.


Jeżeli twoje ciało jest w trakcie zmian, to niezależnie od tego, jaki jest powód powstrzymujący cię przed doborem biustonosza dopasowanego do aktualnych potrzeb twojego ciała, wiedz, że jesteś we właściwym miejscu. Jestem tutaj, aby cię wesprzeć i wyjaśnić wszystko krok po kroku.


Zmiany, które obserwujemy w naszych ciałach, mogą nie być łatwe do zaakceptowania. Każda z nas ma inny stosunek do własnego ciała, mamy różne doświadczenia wpływające na to, jak się czujemy w momencie, chociażby, założenia z rana biustonosza.


To, jak będziemy przechodzić przez ten okres zmiany, zależy w dużej mierze od naszego podejścia. Zapraszam cię do porzucenia wszelkich przesądów. związanych z określonymi rozmiarami, w które przez lata wierzyłaś, do zaprzestania porównania siebie do innych i porzucenia podejścia „wszystko albo nic”.