BRAFITTING OD PODSTAW

BRAFITTING PRO

BRAFITTING

OD PODSTAW

brafitting od podstaw 2.JPG
 

07-08.01.2023

WARSZAWA

14 GODZIN

MAŁE GRUPY

Zainwestuj w ten kurs w pakiecie z kursem Brafitting od Podstaw i ZAOSZCZĘDŹ 380 zł

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.
ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ.

CHARAKTER KURSU

Szkolenie brafittingowe dla początkujących pozwoli zaczynającej karierę brafitterce szybko odnaleźć się w nowej roli. Natychmiast po zakończeniu kursu będzie ona w stanie wprowadzić do swojej codziennej pracy zdobytą podczas szkolenia praktyczną wiedzę brafittingową, która przełoży się na umiejętność sprawnego dopasowania biustonoszy klientkom, rzetelne doradztwo bieliźniane, co w rezultacie wpłynie na zwiększenie sprzedaży.

Kursantki będą uczyć się pomiaru i dopasowania biustonoszy bez użycia miary krawieckiej. Jest to całkowicie odmienne podejście w dopasowaniu biustonoszy, które jest praktykowane przez największe światowe, brafittingowe autorytety. Wierzę, że dobra brafitterka ma nie bazuje na sztywnych miarkach i wyliczeniach, a na bacznej obserwacji ciała klientki i wyciąganiu logicznych wniosków. Dlatego po ukończeniu moich kursów uczestniczki są w stanie dokonać oceny anatomii i kształtu ciała z wielką wprawą, eliminując w ten sposób potrzebę stosowania miary krawieckiej przy jednoczesnym zapewnieniu perfekcyjnego dopasowania biustonoszy.

*Cena brutto wynosi 2798,25 zł. 

**Na życzenie wystawiam fakturę. W tym celu w komentarzu do zamówienia proszę podać dane do faktury.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD MOICH SZKOLEŃ?

PROGRAM OPRACOWANY PRZEZ PRAKTYKA

W BRANŻY

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE MATERIAŁY SZKOLENIOWE

CERTYFIKAT PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 • Zgłębisz wiedzę z podstaw anatomii piersi oraz procesu ich opadania

 • Zdobędziesz wiedzę dotyczącą różnych konstrukcji biustonoszy

 • Nauczysz się stosowania zasad brafittingu w praktyce

 • Poznasz zasady pracy ze światowymi systemami rozmiarowymi biustonoszy i będziesz w stanie je przeliczać

 • Zgłębisz dopasowanie biustonoszy pod kątem różnych typów piersi, konsystencji i wielkości

 

 • Nauczysz się dopasowania bielizny dla kobiet ciężarnych i matek karmiących

 • Dowiesz się, jak pracować w przymierzalni z nastolatkami przy doborze pierwszego biustonosza

 • Poznasz zasady umiejętnej pracy z klientką w przymierzalni

CO DOSTANIESZ NA SZKOLENIU?

 • Wydrukowane materiały szkoleniowe

 • Materiały do notatek, ponieważ wierzę w istotę notatek analogowych

 • Certyfikat ukończenia szkolenia

CO WYRÓŻNIA MOJE SZKOLENIA?

TYLKO PRAKTYCZNA

WIEDZA

MAŁE

GRUPY

SZKOLENIOWE

WARSZTATOWY

CHARAKTER

SZKOLEŃ

CO WYRÓŻNIA MOJE SZKOLENIA?

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

POCZĄTKUJĄCY WŁAŚCICIELE I KIEROWNICY SKLEPU
Z BIELIZNĄ

POCZĄTKUJĄCE BRAFITTERKI
I OSOBY ZAJMUJĄCE SIĘ OBSŁUGĄ SKLEPÓW INTERNETOWYCH W BRANŻY BIELIŹNIANEJ

OSOBY NIEZWIĄZANE Z BRANŻĄ BIELIŹNIANĄ, ALE CHCĄCE ZGŁĘBIĆ PODSTAWY WIEDZY BRAFITTINGOWEJ I BIELIŹNIANEJ

BRAFITTING

PRO

BRafitting Pro 2.JPG
 

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD NASZYCH SZKOLEŃ?

25-26.02.2023

WARSZAWA

14 GODZIN

MAŁE GRUPY

2535 zł netto

Zainwestuj w ten kurs w pakiecie z kursem Brafitting od Podstaw i ZAOSZCZĘDŹ 380 zł

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.

CHARAKTER KURSU

Intensywny, dwudniowy kurs, idealny dla brafitterek na co dzień pracujących w branży bieliźnianej, które odczuwają potrzebę pogłębienia swojej wiedzy w zakresie zaawansowanego brafittingu.

Oprócz mojego doświadczenia w zakresie doboru biustonoszy na trudne, pooperacyjne biusty i takie, które z natury są wyzwaniem pod względem dopasowania oraz mojej wiedzy na temat tejpingu piersi i wirtualnego brafittingu, kursantki skorzystają także z wiedzy doktora chirurgii plastycznej, który pomoże kursantkom lepiej zrozumieć  zmiany w piersiach będące następstwem operacji w obrębie piersi. 

FIzjoterapeutka wyjaśni jaki wpływ na prawidłową postawę ma niewłaściwie podtrzymany biust. Zademonstruje także, jak w przymierzalni, nauczyć klientki ćwiczeń otwierających klatkę piersiową i wzmacniających jej mięśnie, sprzyjających pracy nad poprawą postawy ciała i usprawnienia ograniczonej ruchomości tkanek w obszarze klatki piersiowej.

 

*Cena brutto wynosi 3118,05 zł. 

**Na życzenie wystawiam fakturę. W tym celu w komentarzu do zamówienia proszę podać dane do faktury.

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

WŁAŚCICIELE
I KIEROWNICY SKLEPU
Z BIELIZNĄ, Z DŁUGIM STAŻEM, CHCĄCY ROZWINĄĆ SWOJE SPRZEDAŻOWE KOMPETENCJE.

DOŚWIADCZONE BRAFITTERKI I OSOBY ZAJMUJĄCE SIĘ OBSŁUGĄ INTERNETOWEGO SKLEPU Z BIELIZNĄ, CHCĄCE ROZWINĄĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI BRAFITTINGOWE.

OSOBY NIEZWIĄZANE Z BRANŻĄ BIELIŹNIANĄ, KTÓRE POSIADAJĄ PODSTAWY WIEDZY BRAFITTINGOWEJ.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD MOICH SZKOLEŃ?

PROGRAM OPRACOWANY PRZEZ PRAKTYKA

W BRANŻY

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE MATERIAŁY SZKOLENIOWE

CERTYFIKAT PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 • Zdobędziesz wiedzę z zakresu rodzajów chirurgii plastycznej w obrębie piersi uwzględniając: powiększenie i pomniejszenie piersi, mastektomię i operacje oszczędzające.

 • Nauczysz się specyfiki doboru biustonoszy po operacjach piersi. Ćwiczenia z Amazonką.

 • Zwiększysz wiedzę i umiejętności w temacie kontaktów z klientkami wymagającymi szczególnej uwagi i specjalistycznej porady.

 • Wraz z fizjoterapeutką odkryjesz przyczyny wpływu doboru biustonosza na wady postawy oraz nauczysz się ćwiczeń otwierających klatkę piersiową i wzmacniających jej mięśnie, sprzyjających pracy nad poprawą postawy ciała i usprawnienia ograniczonej ruchomości tkanek w obszarze klatki piersiowej. W łatwy sposób, w przymierzalni, będziesz w stanie przekazać tę wiedzę swoim klientkom cierpiącym na bóle ramion i górnego odcinka pleców. 

 • Zgłębisz wiedzę o doborze biustonoszy dla biustów stanowiących wyzwanie, uwzględniając: rozstaw między piersiami, stopień ich wypełnienia, pozycję na klatce piersiowej, ich kształt oraz problematyczne uwarunkowania figury, t. j. spadziste ramiona, wysoki brzuch, kurza i lejkowata klatka piersiowa oraz opadające płaty skóry pod pachami, skolioza.

 • Pozyskasz praktyczną wiedzę na temat profilaktyki raka piersi. W oparciu o program szkoleniowy fundacji Wsparcie na Starcie nauczysz się przeprowadzać szkolenia z dbania o zdrowie piersi, które wpłyną na budowanie społecznie odpowiedzialnego wizerunku twojej marki i przełożą się na zwiększenie liczby lojalnych klientek.

 • NOWOŚĆ: Tape Fitting – metoda tejpingowania piersi pod wymagające kreacje z zastosowaniem taśm Booby Tape.

 • NOWOŚĆ: Wirtualny Brafitting – kompletny kurs przeprowadzania zdalnej konsultacji brafittingowej przy użyciu technologii online. 

CO DOSTANIESZ NA SZKOLENIU?

 • Wydrukowane materiały szkoleniowe

 • Materiały do notatek, ponieważ wierzę w istotę notatek analogowych

 • Certyfikat ukończenia szkolenia

CO WYRÓŻNIA MOJE SZKOLENIA?

TYLKO PRAKTYCZNA

WIEDZA

MAŁE

GRUPY

SZKOLENIOWE

WARSZTATOWY

CHARAKTER

SZKOLEŃ

KTO BĘDZIE CIĘ SZKOLIĆ?
K.R. Naumczyk FOTOGRAFIA-19-2.JPG

Nazywam się Izabela Sakutova. Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu i trenerem biznesu. Posiadam 20-sto letnie doświadczenie marketingowe i handlowe, które wykorzystuję w kierowaniu swoich 4 firm, ale i w prowadzeniu grupy SUPERMENKI BIZNESU, skupiającej blisko 600 ambitnych kobiet, chcących rozwijać się w zakresie marketingu i pr, mediów społecznościowych, sprzedaży i budowania głębszych relacji z klientami.

 

Jestem autorką bestsellerowej książki „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela” opublikowanej w Polsce i Rosji. Moja wiedza i ekspertyza zostały docenione przez organizatorów międzynarodowych targów handlowych w Paryżu i w Moskwie , na których kilkakrotnie dawałam swoje prelekcje.

 

Na stałe współpracuję z Pytanie na Śniadanie, z czasopismem Claudia, z Modną Bielizną oraz z Magazynem Mody Intymnej. Goszczę jako ekspert w wielu innych programach telewizyjnych, czasopismach i portalach internetowych. Jestem inicjatorką i organizatorką od ośmiu lat kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM, promującej profilaktykę zdrowia piersi oraz założycielką Fundacji „WSPARCIE NA STARCIE” budującej zdrowe nawyki dotyczące piersi wśród nastolatek.

 Moje doświadczanie w branży zaczęło się w 2004 roku, kiedy do Polski wprowadziłam markę Panache, a z nią wówczas nikomu nieznaną usługę brafittingu. Wprowadziłam również z powodzeniem do naszego kraju marki Bijoux Indiscrets i Soak Wash. W Bułgarii stworzyłam sieć profesjonalnych sklepów brtafittingowych BRA STUDIO, za którą zostałam nagrodzona tytułem KOBIETA BIZNESU 2015 w kategorii Innowacyjny Debiut Biznesowy.

W Polsce również otworzyłam salon brafittingowy – STANIKOWY ZAWRÓT GŁOWY, za który zdobyłam nagrodę BASZTY MAŚLANKOWEJ. Za biznesowe osiągnięcia zostałam także nagrodzona tytułem FACHOWIEC ROKU 2017.

 

Moim celem jest pomoc Tobie w odkrywaniu TWOICH BIZNESOWYCH SUPERMOCY, dzięki którym zbudujesz ponadprzeciętne zaangażowanie, lojalność Twoich klientów, skutkującą wzrostem przychodów, zmniejszeniem rotacji pracowników i zwiększeniem ich satysfakcji z wykonywanej pracy.

Oto mały sekret…

Bez względu na wielkość biznesu i na sukces, który udało się dotychczas osiągnąć, wszyscy właściciele firm na pewnym etapie rozwoju czują, że brakuje im pomysłów na dalszy wzrost.

Oto kolejny sekret…

Każda z nas może stać się SUPERMENKĄ BIZNESU i odkryć swoje supermoce, by rozwinąć biznes!

Prawdziwa supermoc tkwi w zdaniu sobie sprawy z tego, że ZAANGAŻOWANI KLIENCI są najszybszą drogą do sukcesu. Kiedy czują się zauważeni, wysłuchani i docenieni – chcą więcej. Gdy łączysz to uczucie z inteligentnymi i spójnymi systemami działania, Twoja firma staje się SUPERMOCNA.

 

Moja SUPERSTRATEGIA opiera się na sprawdzonym systemie rozwoju, który pozwoli Ci budować SUPERMOCNĄ MARKĘ i rozszerzać jej skalę działania.

 

Jeśli chcesz mieć biznes, który odnotowuje wzrosty i wytrzyma próbę czasu - zarezerwuj swoje miejsce na szkoleniu już dziś!