BRAFITTING OD PODSTAW

BRAFITTING PRO

BRAFITTING

OD PODSTAW

brafitting od podstaw 2.JPG
 

08-09.01.2022

WARSZAWA

14 GODZIN

MAŁE GRUPY

2275 zł netto

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.
ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ.

CHARAKTER KURSU

Szkolenie brafittingowe dla początkujących pozwoli zaczynającej karierę brafitterce szybko odnaleźć się w nowej roli. Natychmiast po zakończeniu kursu będzie ona w stanie wprowadzić do swojej codziennej pracy zdobytą podczas szkolenia praktyczną wiedzę brafittingową, która przełoży się na umiejętność sprawnego dopasowania biustonoszy klientkom, rzetelne doradztwo bieliźniane, co w rezultacie wpłynie na zwiększenie sprzedaży.

Kursantki będą uczyć się pomiaru i dopasowania biustonoszy bez użycia miary krawieckiej. Jest to całkowicie odmienne podejście w dopasowaniu biustonoszy, które jest praktykowane przez największe światowe, brafittingowe autorytety. Wierzę, że dobra brafitterka ma nie bazuje na sztywnych miarkach i wyliczeniach, a na bacznej obserwacji ciała klientki i wyciąganiu logicznych wniosków. Dlatego po ukończeniu moich kursów uczestniczki są w stanie dokonać oceny anatomii i kształtu ciała z wielką wprawą, eliminując w ten sposób potrzebę stosowania miary krawieckiej przy jednoczesnym zapewnieniu perfekcyjnego dopasowania biustonoszy.

*Cena brutto wynosi 2798,25 zł. 

**Na życzenie wystawiam fakturę. W tym celu w komentarzu do zamówienia proszę podać dane do faktury.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD MOICH SZKOLEŃ?

PROGRAM OPRACOWANY PRZEZ PRAKTYKA

W BRANŻY

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE MATERIAŁY SZKOLENIOWE

CERTYFIKAT PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 • Zgłębisz wiedzę z podstaw anatomii piersi oraz procesu ich opadania

 • Zdobędziesz wiedzę dotyczącą różnych konstrukcji biustonoszy

 • Nauczysz się stosowania zasad brafittingu w praktyce

 • Poznasz zasady pracy ze światowymi systemami rozmiarowymi biustonoszy i będziesz w stanie je przeliczać

 • Zgłębisz dopasowanie biustonoszy pod kątem różnych typów piersi, konsystencji i wielkości

 

 • Nauczysz się dopasowania bielizny dla kobiet ciężarnych i matek karmiących

 • Dowiesz się, jak pracować w przymierzalni z nastolatkami przy doborze pierwszego biustonosza

 • Poznasz zasady umiejętnej pracy z klientką w przymierzalni

CO DOSTANIESZ NA SZKOLENIU?

 • Wydrukowane materiały szkoleniowe

 • Materiały do notatek, ponieważ wierzę w istotę notatek analogowych

 • Certyfikat ukończenia szkolenia

CO WYRÓŻNIA MOJE SZKOLENIA?

TYLKO PRAKTYCZNA

WIEDZA

MAŁE

GRUPY

SZKOLENIOWE

WARSZTATOWY

CHARAKTER

SZKOLEŃ

CO WYRÓŻNIA MOJE SZKOLENIA?

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

POCZĄTKUJĄCY WŁAŚCICIELE I KIEROWNICY SKLEPU
Z BIELIZNĄ

POCZĄTKUJĄCE BRAFITTERKI
I OSOBY ZAJMUJĄCE SIĘ OBSŁUGĄ SKLEPÓW INTERNETOWYCH W BRANŻY BIELIŹNIANEJ

OSOBY NIEZWIĄZANE Z BRANŻĄ BIELIŹNIANĄ, ALE CHCĄCE ZGŁĘBIĆ PODSTAWY WIEDZY BRAFITTINGOWEJ I BIELIŹNIANEJ

BRAFITTING

PRO

BRafitting Pro 2.JPG
 

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD NASZYCH SZKOLEŃ?

23-24.04.2022

WARSZAWA

14 GODZIN

MAŁE GRUPY

2535 zł netto

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.
ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ WPŁACAJĄC 30% ZALICZKI.

CHARAKTER KURSU

Intensywny, dwudniowy kurs, idealny dla brafitterek na co dzień pracujących w branży bieliźnianej, które odczuwają potrzebę pogłębienia swojej wiedzy w zakresie zaawansowanego brafittingu.

Eksperci:

 

Oprócz mojego doświadczenia brafitterki skorzystają także z wiedzy doktora chirurgii plastycznej, który pomoże kursantkom lepiej zrozumieć  zmiany w piersiach będące następstwem operacji w obrębie piersi. 

FIzjoterapeutka wyjaśni jaki wpływ na prawidłową postawę ma niewłaściwie podtrzymany biust. Zademonstruje także kursantkom, jak w warunkach sklepowych, w przymierzalni, nauczyć klientki ćwiczeń otwierających klatkę piersiową i wzmacniających jej mięśnie, sprzyjających pracy nad poprawą postawy. 

 

*Cena brutto wynosi 3118,05 zł. 

**Na życzenie wystawiam fakturę. W tym celu w komentarzu do zamówienia proszę podać dane do faktury.

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

WŁAŚCICIELE
I KIEROWNICY SKLEPU
Z BIELIZNĄ, Z DŁUGIM STAŻEM, CHCĄCY ROZWINĄĆ SWOJE SPRZEDAŻOWE KOMPETENCJE.

DOŚWIADCZONE BRAFITTERKI I OSOBY ZAJMUJĄCE SIĘ OBSŁUGĄ INTERNETOWEGO SKLEPU Z BIELIZNĄ, CHCĄCE ROZWINĄĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI BRAFITTINGOWE.

OSOBY NIEZWIĄZANE Z BRANŻĄ BIELIŹNIANĄ, KTÓRE POSIADAJĄ PODSTAWY WIEDZY BRAFITTINGOWEJ.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD MOICH SZKOLEŃ?

PROGRAM OPRACOWANY PRZEZ PRAKTYKA

W BRANŻY

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE MATERIAŁY SZKOLENIOWE

CERTYFIKAT PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 • Zdobędziesz wiedzę z zakresu rodzajów chirurgii plastycznej w obrębie piersi uwzględniając: powiększenie i pomniejszenie piersi, mastektomię i operacje oszczędzające.

 • Nauczysz się specyfiki doboru biustonoszy po operacjach piersi. Ćwiczenia z Amazonką.

 • Zwiększysz wiedzę i umiejętności w temacie kontaktów z klientkami wymagającymi szczególnej uwagi i specjalistycznej porady.

 • Wraz z fizjoterapeutką okryjesz przyczyny wpływu doboru biustonosza na wady postawy oraz nauczysz się ćwiczeń otwierających klatkę piersiową i wzmacniających jej mięśnie, które w łatwy sposób będziesz mogła przekazać w przymierzalni Twoim klientkom cierpiącym z powodu wady postawy spowodowanej noszeniem przez lata źle dobranego biustonosza. 

 • Zgłębisz wiedzę o doborze biustonoszy dla biustów stanowiących wyzwanie, uwzględniając: rozstaw między piersiami, stopień ich wypełnienia, pozycję na klatce piersiowej, ich kształt oraz problematyczne uwarunkowania figury, t. j. spadziste ramiona, wysoki brzuch, kurza i lejkowata klatka piersiowa oraz opadające płaty skóry pod pachami, skolioza.

 • Pozyskasz praktyczną wiedzę na temat profilaktyki raka piersi. W oparciu o program szkoleniowy fundacji Wsparcie na Starcie nauczysz się przeprowadzać szkolenia z dbania o zdrowie piersi wśród nastolatek, które wpłyną na budowanie społecznie odpowiedzialnego wizerunku twojej marki i przełożą się na zwiększenie liczby lojalnych klientek.

 • NOWOŚĆ: Tape Fitting – metoda tejpingowania piersi pod wymagające kreacje z zastosowaniem taśm Booby Tape.

 • NOWOŚĆ: Wirtualny Brafitting – kompletny kurs przeprowadzania zdalnej konsultacji brafittingowej przy użyciu technologii online. 

CO DOSTANIESZ NA SZKOLENIU?

 • Wydrukowane materiały szkoleniowe

 • Materiały do notatek, ponieważ wierzę w istotę notatek analogowych

 • Certyfikat ukończenia szkolenia

CO WYRÓŻNIA MOJE SZKOLENIA?

TYLKO PRAKTYCZNA

WIEDZA

MAŁE

GRUPY

SZKOLENIOWE

WARSZTATOWY

CHARAKTER

SZKOLEŃ

KTO BĘDZIE CIĘ SZKOLIĆ?
K.R. Naumczyk FOTOGRAFIA-19-2.JPG

Nazywam się Izabela Sakutova. Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu i trenerem biznesu. Posiadam 20-sto letnie doświadczenie marketingowe i handlowe, które wykorzystuję w kierowaniu swoich 4 firm, ale i w prowadzeniu grupy SUPERMENKI BIZNESU, skupiającej blisko 600 ambitnych kobiet, chcących rozwijać się w zakresie marketingu i pr, mediów społecznościowych, sprzedaży i budowania głębszych relacji z klientami.

 

Jestem autorką bestsellerowej książki „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela” opublikowanej w Polsce i Rosji. Moja wiedza i ekspertyza zostały docenione przez organizatorów międzynarodowych targów handlowych w Paryżu i w Moskwie , na których kilkakrotnie dawałam swoje prelekcje.

 

Na stałe współpracuję z Pytanie na Śniadanie, z czasopismem Claudia, z Modną Bielizną oraz z Magazynem Mody Intymnej. Goszczę jako ekspert w wielu innych programach telewizyjnych, czasopismach i portalach internetowych. Jestem inicjatorką i organizatorką od ośmiu lat kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM, promującej profilaktykę zdrowia piersi oraz założycielką Fundacji „WSPARCIE NA STARCIE” budującej zdrowe nawyki dotyczące piersi wśród nastolatek.

 Moje doświadczanie w branży zaczęło się w 2004 roku, kiedy do Polski wprowadziłam markę Panache, a z nią wówczas nikomu nieznaną usługę brafittingu. Wprowadziłam również z powodzeniem do naszego kraju marki Bijoux Indiscrets i Soak Wash. W Bułgarii stworzyłam sieć profesjonalnych sklepów brtafittingowych BRA STUDIO, za którą zostałam nagrodzona tytułem KOBIETA BIZNESU 2015 w kategorii Innowacyjny Debiut Biznesowy.

W Polsce również otworzyłam salon brafittingowy – STANIKOWY ZAWRÓT GŁOWY, za który zdobyłam nagrodę BASZTY MAŚLANKOWEJ. Za biznesowe osiągnięcia zostałam także nagrodzona tytułem FACHOWIEC ROKU 2017.

 

Moim celem jest pomoc Tobie w odkrywaniu TWOICH BIZNESOWYCH SUPERMOCY, dzięki którym zbudujesz ponadprzeciętne zaangażowanie, lojalność Twoich klientów, skutkującą wzrostem przychodów, zmniejszeniem rotacji pracowników i zwiększeniem ich satysfakcji z wykonywanej pracy.

Oto mały sekret…

Bez względu na wielkość biznesu i na sukces, który udało się dotychczas osiągnąć, wszyscy właściciele firm na pewnym etapie rozwoju czują, że brakuje im pomysłów na dalszy wzrost.

Oto kolejny sekret…

Każda z nas może stać się SUPERMENKĄ BIZNESU i odkryć swoje supermoce, by rozwinąć biznes!

Prawdziwa supermoc tkwi w zdaniu sobie sprawy z tego, że ZAANGAŻOWANI KLIENCI są najszybszą drogą do sukcesu. Kiedy czują się zauważeni, wysłuchani i docenieni – chcą więcej. Gdy łączysz to uczucie z inteligentnymi i spójnymi systemami działania, Twoja firma staje się SUPERMOCNA.

 

Moja SUPERSTRATEGIA opiera się na sprawdzonym systemie rozwoju, który pozwoli Ci budować SUPERMOCNĄ MARKĘ i rozszerzać jej skalę działania.

 

Jeśli chcesz mieć biznes, który odnotowuje wzrosty i wytrzyma próbę czasu - zarezerwuj swoje miejsce na szkoleniu już dziś!