Festiwalowy KONKURS modowy. Część 7 - rock’n’roll w wersji vitnage


Nie trzeba w tym sezonie podążać za najnowszymi, odważnymi trendami, by być modną. Wystarczy wyblakła koszulka z ulubionym zespołem, para dopasowanych dżinsów i możesz podbijać festiwal. Zbyt spokojnie? Dobierz soczysty kolor koronkowego biustonosza i noś się jak rock’n’rollowa Kate Moss. Moja propozycja to Andorra z marki Panache, dostępna do brytyjskiej miseczki J. Załóż ja z rock’n’rollową, głęboko wyciętą pod pachami koszulką na ramiączkach, tak aby kolorowy stanik wychodził spod pachy i dodawał pazura całej stylizacji.

Mam nadzieję, że udało Ci się wybrać jedną z inspiracji!

Obiecuję, że warto, bo po latach, patrząc na fotografie, będziesz się uśmiechać do wspomnień i pękać z zachwytu nad swoją modową fantazją!

KONKURS

A jaki jest Twój pomysł na rock’n’rollową stylizację w stylu vintage?

Zainspiruj się i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest kolorowy biustonosz Panache! Stwórz swoją niepowtarzalną stylizację z wykorzystaniem wybranego przez Ciebie zdjęcia produktowego Panache.

Następnie, gotową pracę opublikuj w swoich kanałach społecznościowych (Facebook, Instagram) z otagowaniem #brafitterkaizabelasakutova oraz #brastylizacje. Wszystkie prace otagowane umieszczę również w katalogu na mojej stronie na Facebooku. Ta, które zbierze najwięcej laików wygra główną nagrodę - wybrany biustonosz Panache. Dodatkowo, sama przyznam nagrodę ode mnie, również biustonosz Panache. Także, gotowe do konkursu? Łapcie za klawiatury i twórzcie inspirujące propozycje bieliźniane! Konkurs trwać będzie od 02.08.2018 do 16.08.2018 Ogłoszenie wyników nastąpi 20.08.2018 roku.

#Panache #pełnybiust #brafitting #lingeriestyling #stylizacjebieliźniane #brastylizacje #lingeriefashion #modowabielizna #bielizna #biustonoz #stanik #dużybiust #moda #stylizacja #stylizacjadnia #kolorowebiustonosze #festiwal #opener #audioriver #woodstock #offfestiwal #brafitterkaizabelasakutova #bluebellalingerie #zara #tommyhilfiger #HM #Bizuu

0 wyświetlenia
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Pinterest Icon
  • White YouTube Icon