top of page

Festiwalowy KONKURS modowy. Część 5 - styl piżama party

Obiecywałam i jest – najbardziej HOT look tego sezonu tzw. Rock’n’roll w pidżamie?!

źródło: Blubella Lingerie

Jeśli przemówił do Ciebie pomysł zastąpienia codziennej garderoby nocną koszulką, to ten trend może cię wręcz oszołomić. W tym sezonie bowiem piżamowe stylizacje podbijają także dzienne salony. Jeśli jesteś zdecydowana - wybierz satynę (nie pomyślą wtedy, że zapomniałaś się przebrać). Podwiń rękawy, rozepnij dekolt tak, by kusić i i...prawie gotowe. Jeszcze koronkowy biustonosz w kontrastowym kolorze pod spód, sneakersy i odlotowe okulary, a piorunujące wrażenie pewne!

źródło: www.vougue.com

KONKURS

Czy przekonał Cię piżamowy trend? Czy jest HOT or NOT? A może widziałabyś go w innych zestawieniach?Zainspiruj się i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest kolorowy biustonosz Panache! Stwórz swoją niepowtarzalną stylizację z wykorzystaniem wybranego przez Ciebie zdjęcia produktowego Panache.

Następnie, gotową pracę opublikuj w swoich kanałach społecznościowych (Facebook, Instagram) z otagowaniem #brafitterkaizabelasakutova oraz #brastylizacje. Wszystkie prace otagowane umieszczę również w katalogu na mojej stronie na Facebooku. Ta, które zbierze najwięcej laików wygra główną nagrodę - wybrany biustonosz Panache. Dodatkowo, sama przyznam nagrodę ode mnie, również biustonosz Panache. Także, gotowe do konkursu? Łapcie za klawiatury i twórzcie inspirujące propozycje bieliźniane! Konkurs trwać będzie od 02.08.2018 do 16.08.2018 Ogłoszenie wyników nastąpi 20.08.2018 roku.

Comments


blog

Cześć, jestem Iza!

Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu z blisko 20-letnim doświadczeniem, autorką książek brafittingowych, zapalonym szkoleniowcem bra-branży, kobietą biznesu i działaczką społeczną...

Archiwum postów

Tagi

bottom of page