top of page

Festiwalowy KONKURS modowy. Część 4 - lata 50-te

Wróciły sentymentalne i kobiece lata 50-te!

Z festiwalowego tłumu z pewnością wyróżniają kolorowe longlajny, czyli staniki z przedłużonym stanem. Pamiętaj, że longlajny nie są zarezerwowane jedynie dla małych biustów. Marka Panache oferuje je w rozmiarach do brytyjskiej miseczki H. Posiadają one wbudowane fiszbiny zapewniające lepszy stopień ukształtowania i wsparcia. Dodatkowo, nawiązują do legendarnych dziś lat 50-tych, powracających w tym sezonie w wielkim stylu.

Niepowtarzalny look stworzą w zestawieniu z przezroczystymi, długimi spódnicami i chustą zawiązaną niczym opaska na wysoko upiętym, luźnym koku. Jeśli ta klasyka nie przemawia - dodaj dżinsową koszulę przewieszoną na biodrach i fikuśne balerinki.

KONKURS

A jaki jest Twój pomysł na braletkę? Może lata 50-te nie przemawiają do Ciebie i raczej wolałabyś zobaczyć ją w innej wersji? Zainspiruj się poniższymi propozycjami, weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest kolorowy biustonosz Panache i stwórz swoją niepowtarzalną stylizację z wykorzystaniem wybranego przez Ciebie zdjęcia produktowego Panache.

Następnie, gotową pracę opublikuj w swoich kanałach społecznościowych (Facebook, Instagram) z otagowaniem #brafitterkaizabelasakutova oraz #brastylizacje. Wszystkie prace otagowane umieszczę również w katalogu na mojej stronie na Facebooku. Ta, które zbierze najwięcej laików wygra główną nagrodę - wybrany biustonosz Panache. Dodatkowo, sama przyznam nagrodę ode mnie, również biustonosz Panache. Także, gotowe do konkursu? Łapcie za klawiatury i twórzcie inspirujące propozycje bieliźniane! Konkurs trwać będzie od 02.08.2018 do 16.08.2018 Ogłoszenie wyników nastąpi 20.08.2018 roku.

źródło: www.vougue.com

źródło: http://www.weloveboho.com

źródło: https://amelhorbalada.com.br

źródło: www.vougue.com

Comments


blog

Cześć, jestem Iza!

Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu z blisko 20-letnim doświadczeniem, autorką książek brafittingowych, zapalonym szkoleniowcem bra-branży, kobietą biznesu i działaczką społeczną...

Archiwum postów

Tagi

bottom of page