top of page

Festiwalowy KONKURS modowy. Część 6 - body w roli głównej

Znasz styl Kendall Jenner? Podoba ci się? Nic prostszego - zestaw body z podartymi dżinsami lub szortami. Cała filozofia.

Sama jako biuściasta dobrze wiem, jaki to problem, by dopasować body, w którym mój biust będzie dobrze wyglądał. Dlatego, aby moje piersi miały dobre wsparcie zakładam pod spód biustonosz t-shirt (o gładkich miseczkach) ze stabilną konstrukcją. Przeważnie wybieram biustonosz Porcelain Elan Plunge, ale na cele mojej poniższej propozycji festiwalowej stylizacji zaproponowałam biustonosz Koko Strapless z Cleo by Panache. Posiada on także gładkie miseczki i odpinane ramiączka. Dostępny jest do rozmiaru brytyjskiej miseczki G. Wypróbuj ten trik sama, zestawiaj body z gładkim stanikiem i ciesz się tym najnowszym trendem, niezależnie od rozmiaru twego biustu!

Na festiwalu stylizacja dopełniona przeciwdeszczowym płaszczem i botkami lub krótkimi Hunterami zrobi wrażenie!

I komu podoba się ta stylizacja?

KONKURS

Co myślisz o noszeniu body jako części stylizacji? Czy nosiłabyś je w komplecie z gładkim biustonoszem?

Zainspiruj się i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest kolorowy biustonosz Panache! Stwórz swoją niepowtarzalną stylizację z wykorzystaniem wybranego przez Ciebie zdjęcia produktowego Panache.

Następnie, gotową pracę opublikuj w swoich kanałach społecznościowych (Facebook, Instagram) z otagowaniem #brafitterkaizabelasakutova oraz #brastylizacje. Wszystkie prace otagowane umieszczę również w katalogu na mojej stronie na Facebooku. Ta, które zbierze najwięcej laików wygra główną nagrodę - wybrany biustonosz Panache. Dodatkowo, sama przyznam nagrodę ode mnie, również biustonosz Panache. Także, gotowe do konkursu? Łapcie za klawiatury i twórzcie inspirujące propozycje bieliźniane! Konkurs trwać będzie od 02.08.2018 do 16.08.2018 Ogłoszenie wyników nastąpi 20.08.2018 roku.

Comments


blog

Cześć, jestem Iza!

Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu z blisko 20-letnim doświadczeniem, autorką książek brafittingowych, zapalonym szkoleniowcem bra-branży, kobietą biznesu i działaczką społeczną...

Archiwum postów

Tagi

bottom of page