top of page

Festiwalowy KONKURS modowy. Część 2 - styl boho

Chyba wszyscy lubią boho za to, że wygląda na luzie, a jednocześnie romantycznie. Jednak spora część kobiet nie wie, jak podejść do tematu, by wypróbować ten styl na sobie. To naprawdę proste!

źródło: https://www.spelldesigns.com

Przywitanie letnich festiwali w przezroczystej, falującej sukni o długości max to łatwy i niezwykle zjawiskowy sposób by zwrócić na siebie uwagę. Delikatność wybieranych kolorowych tkanin podkreślaj wielobarwnym, kwiecistym biustonoszem. Osiągniesz dzięki temu seksowny, a zarazem kobiecy look boho. Doskonałym wykończeniem stylizacji będzie naręcze łańcuszków i wisiorów. Do tego kwiecisty wianek i

sandały gladiatorki. Jak wam się podoba moja propozycja?

PS. Jutro czekać będzie na was mała podróż w czasie

KONKURS

Przypominam o moim KONKURSIE STYLIZACYJNYM, w którym do wygrania będzie wybrany przez Ciebie kolorowy biustonosz Panache! Wszystko, co musisz zrobić to zaproponować swoją wizję festiwalowo-stylizacyjną z wykorzystaniem zdjęć produktowych, które znajdziesz na stronie Panache. Następnie, gotową pracę opublikuj w swoich kanałach społecznościowych (Facebook, Instagram) z otagowaniem #brafitterkaizabelasakutova oraz #brastylizacje. Wszystkie prace otagowane umieszczę również w katalogu na mojej stronie na Facebooku. Ta, które zbierze najwięcej laików wygra główną nagrodę - wybrany biustonosz Panache. Dodatkowo, sama przyznam nagrodę ode mnie, również biustonosz Panache. Także, gotowe do konkursu? Łapcie za klawiatury i twórzcie inspirujące propozycje bieliźniane! Konkurs trwać będzie od 02.08.2018 do 16.08.2018 Ogłoszenie wyników nastąpi 20.08.2018 roku.

Subskrybuj więc mój blog, zaglądaj tu częściej, bierz udział w konkursie i nie opuść szansy na wygranie biustonosza Panache!

źródło: https://www.spelldesigns.com

blog

Cześć, jestem Iza!

Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu z blisko 20-letnim doświadczeniem, autorką książek brafittingowych, zapalonym szkoleniowcem bra-branży, kobietą biznesu i działaczką społeczną...

Archiwum postów

Tagi

bottom of page