top of page

Hit sezonu: Paseczkowce

Jednym z głównych modowych trendów jest wykorzystanie bielizny jako części stylizacji. Coraz częściej zauważamy ten trend nie tylko na wybiegach, ale i na ulicach miast. Staniki z tasiemkami są na czasie – to właśnie tasiemki dodają zmysłowego charakteru nawet prostym modelom. Potrafią też zastąpić biżuterię. Jest to najgorętszy trend sezonu!

Na zdjęciu: biustonosz Marcie z Cleo by Panache oraz doczepiane elastyczne paseczki Decollete marki Julimex.

Możesz kupić biustonosze z wszytymi paseczkami lub tak jak ja − możesz je po prostu doczepić do ulubionego stanika. Na zdjęciu prezentuję ozdobne paseczki marki Julimex doczepione do dobrze podtrzymującego mój większy biust stanika Cleo by Panache, dzięki czemu mogę nosić bluzki bez ramiączek i wykorzystać biustonosz jako element dekoracyjny, a co najważniejsze, nie tracę tak potrzebnej stabilności i kształtu piersi. Dla mnie bomba!

A oto inna, letnia stylizacja, w której wykorzystałam ten sam trik. Udowadnia ona, że bluzka odsłaniająca ramiona nie jest tematem zakazanym dla kobiet z dużym biustem.

Na zdjęciu: biustonosz Jasmine z marki Panache, elastyczne tasiemki doczepiane Dekollete z marki Julimex. Foto: Karolina Chabel-Williams.

A co powiesz na tasiemki po bokach biustonosza? Ja jestem jak najbardziej na tak! Podejdź kreatywnie do aktualnych trendów i podkreśl boki oraz plecy stanika zamiast dekoltu – to bardzo wysmakowane i bardzo na czasie. Pod spodem zdjęcia z mojej książki "Brafitting. Lifting piersi bez skalpela", w których właśnie wykorzystałam ten trend.

Na zdjęciu: biustonosz Angelina marki Bluebella, bluzka marki Lidia Kalita. Foto: Karolina Chabel-Williams. Modelka: Agnieszka Antkiewicz.

Zagraj niebanalnie – wyeksponuj swoją talię oraz plecy, zakładając takie body. By czuć się pewniej, załóż na nie hit aktualnego sezonu – paseczkowy płaszcz.

Na zdjęciu: gorset Angelina marki Bluebella, płaszcz marki Lidia Kalita. Foto: Karolina Chabel-Williams. Modelka: Agnieszka Antkiewicz.

Gorset z wszytymi paseczkami na dekolcie może pełnić podwójną rolę: podtrzymującego biust stanika i topu na imprezę.

Na zdjęciu: gorset Caterina marki Bluebella, spódnica marki Lidia Kalita. Foto: Karolina Chabel-Williams. Modelka: Agnieszka Antkiewicz.

Poniższa propozycja jest już opcją dla odważniejszych, ale skuszona urokiem tej sensualnej bielizny nie mogłam się powstrzymać, by zaproponować taką stylizację dla mało- i średniobiuściastych. Jest to romantyczne, ale niepozbawione charakteru,połączenie body z trójkątną, gładką, minimalistyczną, bezfiszbinową braletką ozdobioną pojedynczym paseczkiem umieszczonym nad górną częścią miseczki.

Na zdjęciu: body Emerson marki Bluebella, spodenki marki Lidia Kalita. Foto: Karolina Chabel-Williams. Modelka: Agnieszka Antkiewicz.

Co sądzisz o powyższych stylizacjach? Którą z nich zdecydowałabyś się założyć? A może masz inne pomysły na zastosowanie modnego w ostatnich czasach trendu paseczkowego? Umieram z ciekawości!

blog

Cześć, jestem Iza!

Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu z blisko 20-letnim doświadczeniem, autorką książek brafittingowych, zapalonym szkoleniowcem bra-branży, kobietą biznesu i działaczką społeczną...

Archiwum postów

Tagi

bottom of page