top of page

Jak dopasować strój kąpielowy - WIOTKIE TRÓJKĄTY

Dzisiaj, zgodnie z obietnicą wracam z informacjami o najczęściej popełnianych błędach przy wyborze stroju kąpielowego. Spotkałyście się kiedyś ze sformułowaniem wiotkie trójkąty?

Jeśli chcecie zobaczyć, co to oznacza, popatrzcie na poniższe zdjęcia gwiazd takich jak Chantelle Houghton czy Charlotte Mckinney. Jak widać, problem z dopasowaniem kostiumu o trójkątnej konstrukcji miseczek nie omija również znanych i lubianych, za którymi plecami stoi zastęp stylistów.

Ten krój jest popularny ze względu na możliwość regulacji. Minusem jednak jest brak wsparcia i przemieszczanie się góry kostiumu. Biustonosz o trójkątnych miseczkach, bez fiszbin i wewnętrznej stabilnej konstrukcji, prezentuje się dobrze tylko na bardzo jędrnych, niedużych i przeważnie młodych piersiach. Reszta z nas nie będzie w nim wyglądać atrakcyjnie. Nie wymodeluje on piersi, nie utrzyma w miseczce i nie podtrzyma ich. Może jedynie narazić je na opadanie, co po pierwsze nie wygląda atrakcyjnie, a po drugie jest bolesne.

Lepiej zaopatrzyć się w podobny krój, ale o miseczkach umieszczonych na fiszbinie. Taki strój odpowiednio ułoży biust i rewelacyjnie go wymodeluje. Zatem jeśli masz biust mniejszy lub większy niż miseczka, lub niezbyt jędrny ….., zachęcam do wyboru góry od stroju w odpowiednim rozmiarze z marek bazujących na rozmiarówce bieliźniarskiej (biustonosz posiada rozmiar miseczki wyrażony literką i rozmiar obwodu pod biustem wyrażony liczbą), a nie konfekcyjnej (S, M, L). Pamiętacie, że w sklepach brafitterskich kostiumy są dostępne w szerokiej gamie rozmiarowej? Zachęcam Was do zapoznania się z wyszukiwarką Panache i odnalezienia najbliższego sklepu w swojej miejscowości.

Oto kilka propozycji biustonoszy kąpielowych o trójkątnych miseczkach na fiszbinie, które odpowiednio zbiorą i ukształtują biust nadając mu stabilności i pożądanego kształtu.

Biustonosz kąpielowy Elle z Panache Swim o miękkich miseczkach na fiszbinie, dostępny do brytyjskiego rozmiaru miseczki H

Biustonosz kąpielowy Alanis z Panache Swim o usztywnianych miseczkach umieszczonych na fiszbinie, dostepny do brytyjskiej miseczki G.

Jutro odkryję przed Wami kolejną tajemnicę plażowego brafittingu!

Do czytania :)

Comments


blog

Cześć, jestem Iza!

Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu z blisko 20-letnim doświadczeniem, autorką książek brafittingowych, zapalonym szkoleniowcem bra-branży, kobietą biznesu i działaczką społeczną...

Archiwum postów

Tagi

bottom of page