top of page

Jak dopasować strój kąpielowy - SPŁASZCZONE OWALE

Co lepsze wiotkie trójkąty czy spłaszczone owale? Brafitterka prawdę ci powie - lepszy dobrze dobrany biustonosz stroju kąpielowego ha, ha :))

Czy może są tu zwolenniczki opalania dekoltu w wersji maksymalnej czyli bez ramiączek? Uważajcie na efekt spłaszczającej przepaski!!!!

Top bez ramiączek wykonany z elastycznego materiału i numerowany S, M, L przeważnie spłaszcza piersi. Dobrze wyglądają w nich osoby, która mają jędrne i młode i nie za duże biusty. Jeśli nie należysz do tej grupy taka zwykła opaska nie zapewni odpowiedniego podtrzymania piersi i może narazić je na opadanie. W rezultacie osiągniesz widok taki jak Jennifer Lowe Hewitt, czyli piękny, pełny biust spłaszczony, przedzielony na dwie poziome części krawędzią miseczki i smętnie opadający w dół.

źródło: www.balkonetka.pl

Odpowiednio dopasowany biustonosz dla kobiet gustujących w opalaniu pełnych dekoltów i ramion, powinien mieć wbudowane opierające się na fiszbinach miseczki, by zapewnić stabilne uniesienie i odpowiednie wymodelowanie piersi. Takie modele noszą nazwę bandeau.