top of page

Kiedy ostatnio ich DOTYKAŁAŚ?

Już po raz 7 organizuję akcję DOTYKAM=WYGRYWAM. Cieszę się, że w ramach swoich codziennych projektów, które realizuję w branży bieliźnianej mam możliwość prowadzenia działań społecznych, uświadamiających kobiety i wspierających te, które tej pomocy potrzebują. Głównym celem tego projektu jest promowanie profilaktyki raka piersi poprzez regularne samobadanie piersi i noszenie dobrze dobranego biustonosza. Wraz z blisko 150 sklepami bieliźnianymi będącymi partnerami mojej kampanii mamy ambitny cel - zebranie 1 tony staników i kwoty 20 000 zł na Amazonki!

Kup BRAplanner i wesprzyj walkę z rakiem piersi!

W tym roku wraz z moim zespołem stworzyłam wyjątkowy BRAplanner. Rysunki specjalnie dla nas wykonała Magda Danaj – Porysunki, a piękne zdjęcia to dzieło Karoliny Chabel-Williams i Piotra Harwas.

Do kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM przyjęły moje zaproszenie Gwiazdy i Influenserki. Są wśród nich: Beata Sadowska, Karolina Szostak, Lidia Kalita Daria Widawska, Aleksandra Kisio, Ilona Felicjańska, Elżbieta Romanowska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Lidia Popiel, Marzena Rogalska, Anna Iberszer, Anna Gzyra-Augustynowicz, Aleksandra Mikołajczyk, Olga Kozierowska, a także siostry ADiHD, Anna Dziedzic Fit Mom, Mum Me, Ash Plum Plum oraz Paula Perez. Wszystkie jak jeden mąż zgodziły się wziąć udział w inspirującej do dbania o zdrowie piersi foto sesji, której wynikiem jest właśnie motywujący kobiety do zwrócenia uwagi na swój biust BRAplanner - notatnik nowoczesnej kobiety. Jest on dostępny w wybranych sklepach bieliźnianych biorących udział w DOTYKAM=WYGRYWAM oraz na mojej stronie. Jestem ogromnie wdzięczna ambasadorkom za zaufanie i bezinteresowne wsparcie mojej kampanii.

Oddaj stanik do reCYClingu!

Ale ambasadorką projektu może zostać każda z nas. Jak? Wystarczy oddać w sklepach biorących udział w kampanii do reCYClingu swój stary, znoszony, źle dopasowany biustonosz. Za każdą sztukę partner kampanii, firma 3R Recycling Solutions zapłaci 1.22 zł. Celem akcji jest zebranie 1 tony biustonoszy, by wesprzeć stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny kwotą aż 20 000 złotych!

Dodatkowo każda osoba, która włączy się do akcji, otrzyma od sklepów biorących udział w kampanii bon o wartości 20 PLN na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza Panache!

Oczywiście przyczyn powstawania zmian może być wiele, ale osoby z predyspozycjami (np. uwarunkowania genetyczne) poprzez codzienne noszenie nieodpowiedniego stanika mogą nieświadomie potęgować lub przyśpieszyć pojawianie się zmian. Uciskające zbyt małą miseczką i fiszbiną biustonosze mogą blokować swobodny przepływ limfy, przez co tworzą się blokady, uniemożliwiające odprowadzenie toksyn, kumulujących się w formie cyst czy guzów.

Poza tym, bazując na własnym doświadczeniu, jak i doświadczeniu dziesiątek tysięcy biustów, które przez ostatnie ponad 14 lat przeszły przez moje ręce, głęboko wierzę, że dobrze dobrany biustonosz to zdrowie, ale i dobre samopoczucie we własnym ciele! Wypróbuj więc metamorfozy brafittingowej, a obiecuję, że nie pożałujesz! Jeśli chciałabyś sprawdzić czy nosisz dobrze dopasowany biustonosz, zapoznaj się z tym artykułem oraz z tym.

Uporządkuj zatem swoją garderobę, pozbądź się staników, które zabierają tylko miejsce w Twojej szufladzie, znajdź najbliższy sklep biorący udział w akcji na stronie www.dotykamwygrywam.pl i oddaj stare biustonosze do reCyclingu!

Dlaczego akcja DOTYKAM=WYGRYWAM, to jest sposób na pokonanie raka?

W Polsce rak piersi najczęściej diagnozowanym nowotworem u kobiet. Aż 5 tys. kobiet umiera co roku, bo zbyt późno wykryto u nich nowotwór. Choroba wykryta we wczesnym etapie jest niemal w 100 procentach wyleczalna! Specjaliści twierdzą, że najskuteczniejszą metodą na wczesne wykrycie nowotworu pomiędzy okresowymi badaniami profilaktycznymi jest poznanie swoich piersi i ich regularne samobadanie! Aktualnie poprawnie wykonuje je zaledwie 2-3 proc. kobiet :(

A ty, kiedy badałaś swoje piersi? Specjalnie dla Ciebie przypominajka, na co należy zwrócić uwagę i jak samomobadać piersi:

LIVE, którego nie możesz opuścić!

Zapraszam Cię gorąco na wyjątkowy LIVE na temat dbania o zdrowie piersi w środę 24.10 o godzinie 19:00. Moim wyjątkowym gościem będzie niezwykle charyzmatyczna kobieta, Elżbieta Kozik, prezes stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny, które jest beneficjentem mojej kampanii Dotykam=Wygrywam. Jestem przekonana, że tak jak ja, od pierwszego wejrzenia będziesz pod ogromnym wrażeniem jej niezrównanie pozytywnego podejścia do życia i wyjątkowej energii, którą wokół siebie stwarza :)

Do zobaczenia!

Wasza Izabela Stanikova ;)

Comments


blog

Cześć, jestem Iza!

Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu z blisko 20-letnim doświadczeniem, autorką książek brafittingowych, zapalonym szkoleniowcem bra-branży, kobietą biznesu i działaczką społeczną...

Archiwum postów

Tagi

bottom of page