top of page

Duży biust - wszystko, co biuściasta powinna wiedzieć wybierając stanik

Zadziwiającym dla wielu mężczyzn jest, że kobiety zamiast cieszyć się z dużych piersi - będących bez wątpienia atrybutem kobiecości - często nie są zadowolone z ich rozmiaru. Ten zaś staje się ogromnym problemem zarówno natury estetycznej, jak i zdrowotnej.

Badania, które udało mi się przeprowadzić z polskimi sklepami brafittingowymi, z którymi współpracuję pokazały, że ponad 60 % Polek ma pelne lub obfite piersi. Z okazji Dnia Dużego Rozmiaru, który obchodzony jest 2 września, postanowiłam przypomnieć, na co warto zwracać uwagę, by nasze piersi były zdrowe i zadbane.

Rozmiary biustów Polek.

Duże biusty to nie mniejszość kobiet. Wręcz przeciwnie. Bazując na zebranych wynikach sklepów brafittingiwych, pełnym biustem poszczycić się może w Polsce niemal 43% pań. Dodatkowo ponad 18 % ma biust obfity. Okazuje się zatem, że ponad 60% płci pięknej ma duży biust*. Dobór biustonosza właśnie dla takich piersi wymaga szerszej wiedzy brafitterskiej oraz produktów, które są o wiele bardziej wyspecjalizowane niż te, oferujące miseczki A-C.