top of page

Brafitterko, dokształcaj się za darmo!

Dziś zwracam się do bieliźnianego środowiska branżowego, a mianowicie do brafitterek, dla których przygotowałam moje autorskie dwudniowe warsztaty „Brafitting pod lupą” i „Lingerie Styling”. Celem ich jest „nie wypadnięcie z gry" w obliczu ciagle zmieniającego się profilu i oczekiwań współczesnych klientek. To szkolenie ma możliwość dofinansowania aż do 80% dla firm z województw: śląskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego, lubuskiego, lubelskiego, kujawsko-pomorskiego, opolskiego, wielkopolskiego i warmińsko-mazurskiego.

foto: K. R. Naumczyk

Zatem droga właścicielko brafittingowego sklepu bieliźnianego, odpowiedz na pytanie, czy oferowanie samej usługi brafittingu nadal przyciąga i zatrzymuje Klientki? Czy przeciętna transakcja to sprzedaż tylko jednej sztuki biustonosza? Czy w twoim sklepie nie sprzedają się komplety bielizny? Czy wpadłaś w pułapkę rabatów, które uważasz za jedyny impuls do sprzedaży?

Nawet jedna twierdząca odpowiedź na postawione wyżej pytanie powinna wywołać refleksję na temat tego, czy jako właściciel lub ambitny pracownik salonu bieliźnianego nie jesteś już krok w tyle za zmieniającym się światem pełnym nowych konsumentów i kupujących dziś zupełnie inaczej uczestników naszego rynku.

Wraz z moimi ekspertkami na szkoleniu biorę pod lupę brafitting pod kątem zaoferowania klientkom czegoś więcej niż tylko standardowego doboru biustonosza. Fizjoterapeutka Joanna Tokarska poszerzy spojrzenie brafitterek o specjalistyczną fizjoterapeutyczną wiedzę na temat wpływu doboru biustonosza na postawę ciała kobiety i zapobieganie patologiom w obrębie pleców i ramion. Kiedy w Twojej przymierzalni pojawi się więc Klientka narzekająca na ból pleców lub taka, u której zauważysz wadę postawy spowodowaną noszeniem przez lata źle dobranej bielizny, będziesz wiedziała, jakie łatwe i szybkie ćwiczenia jej doradzić na miejscu, by pomóc jej poprawić ruchomość górnych części ciała i przynieść ulgę obolałym plecom. Jak myślisz, który sklep wybierze przy kolejnej wizycie?

fizjoterapeutka Joanna Tokarska

fizjoterapeutka Joanna Tokarska

Zauważyłaś, że w twoim salonie pojawia się coraz więcej Pań po zabiegu powiększania, redukcji lub rekonstrukcji piersi? Wiesz jak im doradzić i jak o nie zadbać? Ekspertka, dr chirurgii plastycznej Karolina Kondej, opowie dokładnie o każdym rodzaju zabiegu w obrębie piersi, możliwych powikłaniach i o tym, jak się obchodzić z nowym biustem. A ty będziesz gotowa na tego typu nową Klientelę.

dr chirurgii plastycznej Karolina Kondej

Elżbieta Marecka-Szydło, uczestniczka warsztatów wraz z Joanną Tokarską zapoznają się z różnymi typami implantów piersiowych.

Czy wiesz, że Personalne Doradztwo Bieliźniane to nasza realna, czekająca już za rogiem przyszłość? Zmienia się profil klientek. Nowe pokolenie Y to Panie, które chcą kompleksowej usługi w jednym miejscu i możliwie jednym czasie. Kiedy zobaczą twoją atrakcyjną ofertę w tak często odwiedzanym przez siebie internecie, przyjdą do Twojego sklepu. Od Ciebie dalej zależy, czy zostaną Twoimi lojalnymi klientkami, promującymi Cię swoim bliskim, czy więcej nie powrócą.

Oczywiście, umiejętności brafittingowe i szeroka oferta produktowa stanowią podstawę dobrej obsługi, ale to, co Ci oferuję to rozbudowanie tej wiedzy o poziom wyżej i zaoferowanie kompleksowej, spersonalizowanej usługi Lingerie Styling. Polega ona na wykorzystaniu modelu Personal Shopper, czyli dedykowanego doradztwa bieliźnianego, wykreowaniu potrzeb u klientki, o których istnieniu nie miała pojęcia i zaspokojeniu ich kompleksowym doradztwem i szeroko rozumianą ofertą bieliźnianą.

Także ze szkolenia nauczysz się, co w dzisiejszych dyskontowo-internetowych czasach możesz zrobić, by skutecznie konkurować z niskimi cenami sklepów internetowych bez konieczności ciągłego zaniżania cen, jak zwiększyć ruch w sklepie i zbudować wokół siebie grono lojalnych klientek, które staną się ambasadorkami, polecającymi Twój sklep innym. Poznasz sposoby zmaksymalizowania wysokości średniej transakcji i ku zadowoleniu własnemu i klientek wyczyścisz szuflady przed kolejnym sezonem. Zbudujesz też w swoich brafitterkach poczucie satysfakcji z pracy i wzmocnisz ich motywację.

Foto: K.R. Naumczyk, salon brafittingowy „Stanikowy Zawrót Głowy"

Zachęcam do skorzystania z aż do 80-procentowego dofinansowania moich warsztatów. Zwrot pozostałych 20% otrzymasz w postaci wybranego przez siebie towaru marek dystrybuowanych przez So Chic. w gruncie rzeczy NIE RYZYKUJESZ ANI ZŁOTÓWKI, SZKOLISZ SIĘ ZA DARMO!

Dodatkowo, otrzymujesz pakiet materiałów POS wspierających sprzedaż w salonie oraz nocleg, obiad, przerwy kawowe.

Zostały już tylko ostatnie dwa terminy w Zawierciu 28-29.04 i w Poznaniu 12-13.05. Nie czekaj! Bądź zawsze o krok dalej.

Zobacz też, jak wyglądało ostatnie szkolenie we Wrocławiu:

Serdecznie zapraszam!

Izabela Sakutova

blog

Cześć, jestem Iza!

Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu z blisko 20-letnim doświadczeniem, autorką książek brafittingowych, zapalonym szkoleniowcem bra-branży, kobietą biznesu i działaczką społeczną...

Archiwum postów

Tagi

bottom of page