top of page

Brafitterko, dokształcaj się za darmo!

Dziś zwracam się do bieliźnianego środowiska branżowego, a mianowicie do brafitterek, dla których przygotowałam moje autorskie dwudniowe warsztaty „Brafitting pod lupą” i „Lingerie Styling”. Celem ich jest „nie wypadnięcie z gry" w obliczu ciagle zmieniającego się profilu i oczekiwań współczesnych klientek. To szkolenie ma możliwość dofinansowania aż do 80% dla firm z województw: śląskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego, lubuskiego, lubelskiego, kujawsko-pomorskiego, opolskiego, wielkopolskiego i warmińsko-mazurskiego.

foto: K. R. Naumczyk

Zatem droga właścicielko brafittingowego sklepu bieliźnianego, odpowiedz na pytanie, czy oferowanie samej usługi brafittingu nadal przyciąga i zatrzymuje Klientki? Czy przeciętna transakcja to sprzedaż tylko jednej sztuki biustonosza? Czy w twoim sklepie nie sprzedają się komplety bielizny? Czy wpadłaś w pułapkę rabatów, które uważasz za jedyny impuls do sprzedaży?

Nawet jedna twierdząca odpowiedź na postawione wyżej pytanie powinna wywołać refleksję na temat tego, czy jako właściciel lub ambitny pracownik salonu bieliźnianego nie jesteś już krok w tyle za zmieniającym się światem pełnym nowych konsumentów i kupujących dziś zupełnie inaczej uczestników naszego rynku.

Wraz z moimi ekspertkami na szkoleniu biorę pod lupę brafitting pod kątem zaoferowania klientkom czegoś więcej niż tylko standardowego doboru biustonosza. Fizjoterapeutka Joanna Tokarska poszerzy spojrzenie brafitterek o specjalistyczną fizjoterapeutyczną wiedzę na temat wpływu doboru biustonosza na postawę ciała kobiety i zapobieganie patologiom w obrębie pleców i ramion. Kiedy w Twojej przymierzalni pojawi się więc Klientka narzekająca na ból pleców lub taka, u której zauważysz wadę postawy spowodowaną noszeniem przez lata źle dobranej bielizny, będziesz wiedziała, jakie łatwe i szybkie ćwiczenia jej doradzić na miejscu, by pomóc jej poprawić ruchomość górnych części ciała i przynieść ulgę obolałym plecom. Jak myślisz, który sklep wybierze przy kolejnej wizycie?