top of page

Specjalny BONUS o wartości 1598 zł czeka na Ciebie!


Jeśli zainteresowałam Cię w moich ostatnich postach tematem wykorzystania mediów społecznościowych w celach wypromowania sklepu bieliźnianego, przyciągnięcia do niego grona nowych, lokalnych klientek, które jeszcze nie wiedzą o istnieniu Twojego sklepu, to ta informacja będzie dla Ciebie dosłowną PETARDĄ!

Daję Ci możliwość wyszkolenia DWÓCH OSÓB z Twojej firmy w cenie JEDNEGO BILETU!!! Tego to się nie spodziewałaś :) Zaoszczędzasz aż 1598zł! Jest jednak jeden warunek - musisz podjąć decyzję o wzięciu udziału w szkoleniu do piątku do godziny 23:59. Nie zwlekaj i działaj szybko, bo dostępność miejsc jest ograniczona. >>Kliknij tu<< , by zarezerwować swoje miejsce oraz miejsce dla osoby towarzyszącej.

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

DLACZEGO DAJĘ DRUGI BILET ZA DARMO?

Bo rozumiem, że zdecydowanie się na podjęcie pierwszego kroku w mediach społecznościowych może nie być łatwe. Dość często boimy się tego, czego nie znamy. Boimy się, że cała ta nowa technologia nie jest dla nas, że jest zbyt skomplikowana, że zbyt wiele rzeczy trzeba ogarnąć, zrozumieć i wdrożyć. Dlatego więc wyciągam dłoń zapraszając dodatkową osobę z firmy do wzięcia udziału w tym warsztatowym szkoleniu ZUPEŁNIE ZA DARMO! Po to, aby te nowe działania sprawniej wdrożyć w życie, podzielić się nowymi kompetencjami i wspierać nawzajem. Wierzę w pracę zespołową i we wzajemne motywowanie. Razem raźniej wejść w nowy temat, szczególnie jeśli jedna osoba szkoli się za darmo ☺

DLACZEGO TO WAŻNE, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM SZKOLENIU?

W dzisiejszych czasach w mediach społecznościowych nie opłaca się tworzyć postów organicznych, niepromowanych. Obecnie zasięgi organiczne kształtują się tak, że 1 post na 30 będzie widoczny. Będąc firmą nie opłaca się więc tracić sporo czasu na pracę nad postami, w których bazujemy jedynie na zasięgach organicznych. To jest strata czasu, bo rzadko który trafia do naszych fanów. Lepiej tworzyć rzadziej posty, raz - dwa na tydzień, ale je podpromować dobrze napisaną i ustawioną reklamą. Nie reklamujemy się przez wciśnięcie guzika Promuj Post u dołu strony. Reklamujemy się przez ustawienie reklamy w Managerze Reklam. Zaoszczędzimy w ten sposób czas i szybciej zobaczymy efekty.

Na tym szkoleniu uczę, jak stworzyć profesjonalny kanał na FB i Instagramie dla sklepu z bielizną, jak pisać angażujące posty, jak ustawiać reklamy i targetować je na naszą grupę docelową oraz jak korzystać z Managera Reklam.

Dzięki mojemu ekspertowi Markowi Wołynko, który zajmie nam prawie całą niedzielę, nauczysz się też, jak tworzyć profesjonalne, angażujące wideo dla sklepu z bielizną za 0zł z wykorzystaniem jedynie naszego telefonu i darmowych aplikacji. Dziś ludzie stawiają na obraz, nie tekst pisany, dlatego musimy otworzyć się na nowe kanały komunikacji, jak wideo i przez nie inspirować i nakłaniać do działania naszych klientów.

Obejrzyj koniecznie live, by bliżej zgłębić temat jak się reklamować w branży bieliźnianej.

Nie odkładaj możliwości dotarcia do Twoich Klientek na później! >>KLIKNIJ TU<< i zarezerwuj swoje miejsce już dziś i odbierz wyjątkowy BONUS!

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

コメント


blog

Cześć, jestem Iza!

Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu z blisko 20-letnim doświadczeniem, autorką książek brafittingowych, zapalonym szkoleniowcem bra-branży, kobietą biznesu i działaczką społeczną...

Archiwum postów

Tagi

bottom of page