top of page

Nagranie webinaru:

Bezpieczny Taping Biustu

Zapraszam Cię do obejrzenia nagrania webinaru, podczas którego omawiam to,
co musisz wiedzieć, by bezpiecznie

i skutecznie wymodelować biust.


Czy kiedykolwiek Twój biust stanowił barierę
w realizacji Twoich modowych marzeń?
Czy próby zakładania sukienek z odkrytymi plecami, gołymi ramionami i głębokimi dekoltami kończyły się zawsze na wystającym biustonosz lub rezygnacji z wymarzonej kreacji?
Jeśli tak, to mam dla Ciebie rewolucyjne rozwiązanie.

Pierwszy w Polsce videobook

TAPING PIERSI:
Odkryj Szybkie i Skuteczne Techniki Modelowania Każdej Wielkości Biustu
 

Tylko dla osób, które obejrzały nagranie webinaru mam specjalną zniżkę

- 50 zł na zakup mojego videobooka.

Wystarczy, że przy zakupie w koszyku wpiszesz
kod zniżkowy “bezpiecznytaping”.
Nie zwlekaj, bo promocja obowiązuje tylko do 22.04.2024

Najniższa cena z ostatnich 30 dni  - 179 zł.
Obraz1.jpg

CO ZNAJDĘ W VIDEOBOOKU?

Odkryjesz łatwe w zastosowaniu, a przede wszystkim skuteczne techniki tapingu biustu, które umożliwią Ci idealne modelowanie Twojego biustu, niezależnie od jego rozmiaru, kształtu czy konsystencji. Zapomnij o wystających biustonoszach i niech spektakularne dekolty staną się Twoją codziennością!

W trakcie lektury tego videobooka dowiesz się, jak bezpiecznie i skutecznie aplikować taśmy, aby uzyskać efekt uniesionego, jędrnego i perfekcyjnie wymodelowanego biustu. Odkryjesz tajniki aplikacji taśm, które pozwolą Ci nosić wymagające kreacje, o jakich wcześniej mogłaś jedynie marzyć. Dowiesz się także, jak zadbać o delikatną skórę piersi i ich okolic i jak wyeliminować wszelkie ewentualne podrażnienia skóry dzięki zgłębieniu moich wskazówek właściwej aplikacji taśm i ich usuwania.

Odkryjesz łatwe w zastosowaniu, a przede wszystkim skuteczne techniki tapingu biustu, które umożliwią Ci idealne modelowanie Twojego biustu, niezależnie od jego rozmiaru, kształtu czy konsystencji.Teraz otrzymujesz ode mnie wersję zaktualizowaną o dodatkowe informacje dotyczące tapingu piersi. Po kilku miesiącach czytania multum pozytywnych opinii o tym produkcie i zbierania feedbacku, co mogłabym w nim jeszcze poruszyć, aby stał się on kompletnym poradnikiem modelowania i dbania o piersi, zaktualizowałam i poszerzyłam jego treść!

Videobook uzupełniłam o techniki modelowania piersi szerokimi taśmami – do jakich biustów i okazji je stosować i jak z nimi pracować, aby osiągnąć szybki, skuteczny i spektakularny efekt. W videobooku znajdziesz teraz nie tylko opisaną w treści metodę, ale także video, na którym sama pokazuję na swoim biuście, krok po kroku, dwie techniki pracy z szerokimi taśmami.


Jeśli masz większy biust to zgłębienie wiedzy na temat tapingu piersi szerokimi taśmami to prawdziwy GAME CHANGER, który sprawi, że modelowanie Twoich większych piersi będzie dziecinnie proste!

KR-3 7445.jpg

O mnie

Jestem międzynarodową ekspertką brafittingu z 20-sto letnim doświadczeniem. Wyszkoliłam tysiące brafitterek w kraju i za granicą. W życiu kieruję się przekonaniem, że marzenia są po to, aby je spełniać. Jeśli marzysz o pracy z kobietami i dobieraniu bielizny do indywidualnych potrzeb ciała, tak by unosić ich biusty i pewność siebie i jednocześnie zapewnić sobie stabilne źródło dochodu, to dobrze trafiłaś! Nauczysz się tego podczas moich brafittingowych szkoleń.

KR-10.jpg
bottom of page