top of page

Nagranie webinaru:

6 błędów najczęściej popełnianych przez początkujące brafitterki

Zapraszam Cię do obejrzenia nagrania webinaru, podczas którego omawiam aż 6 krytycznych błędów, których wyeliminowanie sprawi, że Twój salon z bielizną stanie się bardziej opłacalny, bo klientki same będą przyprowadzać swoje koleżanki.

Którą z osób jesteś?

  • Pracujesz w branży bieliźnianej, ale nadal nie do końca czujesz się pewnie w brafittingu i potrzebujesz wsparcia i pomocy w rozwoju w tym temacie?

  • Od lat marzysz o rozpoczęciu swojej kariery w zawodzie brafitterki i cały czas odkładasz ten pomysł na później?

Weź udział w jednym z moich dwudniowych, brafittingowych szkoleń stacjonarnych. 

 

Poniżej zamieszczam krótki opis moich szkoleń warsztatowych:

 

  • Brafitting od Podstaw, 24-25 lutego 2024 w Warszawie. Dzięki niemu nauczysz się solidnych fundamentów zawodu brafitterki, pracy na międzynarodowych systemach rozmiar owych, doboru biustonoszy do indywidualnych uwarunkowań sylwetki i budowy i konsystencji biustu klientek, brafittingu kobiet ciężarnych i matek karmiących, brafittingu nastolatek i profesjonalnej pracy w przymierzalni, tak abyś czuła się i była odbierana przez klientki jako ekspertka:

 

 

  • Brafitting Pro, 16-17 marca 2024 w Warszawie, w ramach którego zgłębisz wiedzę na temat doboru biustonoszy, NA MODELKACH, po mastektomii, operacji oszczędzającej, rekonstrukcji piersi, redukcji lub powiększeniu rozmiaru biustu. Dodatkowo, nauczysz się, jak pracować z biustami i sylwetkami stanowiącymi wyzwanie w przymierzalniach.

 

UWAGA: w szkoleniu oprócz mojej wiedzy skorzystasz także z wiedzy dr chirurgii plastycznej i fizjoterapeutki!

 

 

 

WAŻNE: Prowadzone przeze mnie szkolenia są certyfikowane certyfikatem ISO, który jest najważniejszym, międzynarodowym standardem jakości! Dzięki temu masz pewność, że są one prowadzone na jak najwyższym poziomie, a certyfikat, który wystawiam po szkoleniu COŚ ZNACZY! Właśnie dlatego przyjeżdżają do mnie kursantki również zza granicy i dlatego zapraszam Cię również do dołączenia!


Kupując oba szkolenia w pakiecie otrzymujesz 15% zniżki na drugie szkolenie. Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.izabelasakutova.com/brafittingowe-szkolenia-stacjonarne

O mnie

Jestem międzynarodową ekspertką brafittingu z 20-sto letnim doświadczeniem. Wyszkoliłam tysiące brafitterek w kraju i za granicą. W życiu kieruję się przekonaniem, że marzenia są po to, aby je spełniać. Jeśli marzysz o pracy z kobietami i dobieraniu bielizny do indywidualnych potrzeb ciała, tak by unosić ich biusty i pewność siebie i jednocześnie zapewnić sobie stabilne źródło dochodu, to dobrze trafiłaś! Nauczysz się tego podczas moich brafittingowych szkoleń.

KR-10.jpg
bottom of page