top of page

Kurs online
PROFESJONALNY TAPING BIUSTU 

_T0A8830.jpg

DLA KOGO
PROFESJONALNY TAPING BIUSTU?

Kojarzysz perfekcyjnie uniesione, ukształtowane i unieruchomione dekolty gwiazd Hollywood na ceremonii rozdania Oscarów? Takie cuda są możliwe dzięki zgłębieniu wiedzy na temat  profesjonalnych technik aplikacji taśm do modelowania biustu.

To szkolenie nie jest wynikiem przypadku, ale efektem mojej 20-letniej, praktycznej pracy z kobiecymi biustami i prowadzonych szkoleń brafittingowych. Narodziło się ono z mojej głębokiej pasji do dawania kobietom swobody wyboru w kwestii tego, co chcą nosić i jak chcą się czuć w swoim ciele, niezależnie od rozmiaru biustu. Moim priorytetem było stworzenie szkolenia, które da Tobie nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne metody modelowania każdej wielkości i kondycji piersi pod wymagające kreacje. 

Zgłębienie tej wiedzy oznacza nie tylko koniec dyktatury biustonosza i radość płynącą z wolności wyboru stylizacji ubraniowych.  Oznacza również możliwość wprowadzenia do portfolio Twojego salonu nowej usługi, a przez to i pozyskanie  dodatkowego źródła dochodu. 

Ze szkolenia dowiesz się jak pracować z ciałem drugiej kobiety, jak unosić pierś, którą modelujesz. Nauczysz się także, jak przeprowadzać wywiad z klientką, o jakie dokumenty zadbać i na co zwrócić szczególną uwagę przyjmując klientkę na usługę modelowania biustu. 

_T0A8197.jpg

JAKIE BIUSTY MOGĄ BYĆ
MODELOWANE ZA POMOCĄ TAPINGU PIERSI? 

Połączenie wysokojakościowych taśm do tapingu biustu Bra Tape z moimi autorskimi technikami modelowania piersi sprawia, że jesteśmy w stanie nadać biustom stabilne podtrzymanie, pełniejszy wygląd, uniesiony i jędrniejszy kształt, niezależnie od ich wielkości, konsystencji oraz wieku kobiety, której modelujemy piersi. 

_T0A7640.jpg

CO ZAWIERA
KURS ONLINE PROFESJONALNY TAPING BIUSTU?

W kursie znajdziesz 8 lekcji wideo (wspieranych materiałami pdf do wydruku), zawierających praktyczną wiedzę na temat tapingu piersi, przedstawioną na 4 modelkach o różnych wielkościach biustów

Lekcje te zawierają następujące informacje:
 

 • Na jakie cechy zwrócić uwagę przy wyborze taśmy do tapingu biustu?

 • Jakie są przeciwskazania do tapingu piersi?

 • Zbiór fundamentalnych wskazówek, które należy zgłębić przed przystąpieniem do aplikacji taśm.

 • Techniki tapingu piersi do odkrytych ramion.

 • Techniki tapingu piersi do głębokiego dekoltu.

 • Techniki tapingu piersi wypełniająca mały i średni dekolt i nadająca mu objętości.

 • Moja innowacyjna, szybka i niezwykle skuteczna TECHNIKA TAPINGU DUŻYCH PIERSI NA LEŻĄCO.

 • Wytyczne dotyczące sposobu bezpiecznego i bezbolesnego usuwania taśm.

 • Przyczyny powstawania podrażnień skórnych, pęcherzy i blizn oraz sposoby im zapobiegania. 

 • Wskazówki dotyczące sprawnego wdrożenia usługi tapingu biustu do oferty salonu.

 
Dodatkowo  otrzymasz:
 

 • Podręcznik pdf zawierający 11 rozpisanych krok po kroku technik tapingu biustu wraz z rysunkami instruktażowymi: 

  • Odkryte ramiona – technika modelowania mniejszej wielkości piersi.

  • Odkryte ramiona – technika modelowania średniej wielkości piersi.

  • Odkryte ramiona – technika modelowania mniejszej i średniej wielkości piersi do kreacji z zasłoniętym dekoltem i odkrytymi ramionami oraz placami.

  • Odkryte ramiona – technika modelowania zrelaksowanych piersi.

  • Odkryte ramiona – technika modelowania większych piersi.

  • Głęboki dekolt – technika modelowania mniejszej wielkości piersi. 

  • Głęboki dekolt – technika modelowania średniej wielkości piersi.

  • Głęboki dekolt – technika modelowania większych piersi. 

  • Wypełnienie dekoltu – technika modelowania mniejszej wielkości piersi.

  • Wypełnienie dekoltu – technika modelowania średniej wielkości piersi. 

  • Aplikacja taśm na leżąco.

 • Pdf zawierający przeciwskazania, wskazówki aplikacji taśm i bezpiecznego ich usuwania oraz opis cech jakościowych taśm. 

 •  Zabezpieczający Ciebie i Twój salon formularz świadomej zgody klientki na przeprowadzenie usługi tapingu piersi przez Twój salon.  

Q82A1877-Edit.heic

W BONUSIE OTRZYMASZ
aż 12 dodatkowych filmów instruktażowych: 

 • Dostęp do dodatkowych 10 filmów instruktażowych krok po kroku, które stworzyłam dla marki Bra Tape. Znajdziesz wskazówki, jak samej sobie aplikować taśmy na mały, średni, duży biust oraz starszy i bardziej zrelaksowany.

 • Dostęp do 2 filmów instruktażowych na luźniejsze, zrelaksowane duże i małe piersi, które nagrałam dla marki Booby Tape. 

POZNAJMY SIĘ 

_T0A9653_edited.jpg

Nazywam się Iza Sakutova i od 20 lat jestem międzynarodową ekspertką brafittingu, szkoleniowcem oraz certyfikowaną mentorką bra-branży. 
 
Napisałam 3 książki brafittingowe. Prowadzę profesjonalne szkolenia brafittingowe oraz biznesowe dla branży bieliźnianej w Polsce i za granicą.  Jako prelegentka od wielu lat dzielę się swoją wiedzą na międzynarodowych targach bieliźnianych w Paryżu, Moskwie i Polsce. W roli ekspertki brafittingu występuję także w programach telewizyjnych, takich jak Dzień Dobry tvn, Pytanie na Śniadanie czy w produkcjach telewizji Polsat. 
 
Jestem kobietą biznesu. Wprowadzając w 2004 roku na polski rynek marki Panache, zapoczątkowałam w naszym kraju szerzenie nowej dziedziny wiedzy - brafittingu. To samo powtórzyłam w Bułgarii w roku 2013. Aktualnie na co dzień prowadzę firmę dystrybucyjną So Chic, zaopatrującą ponad 300 sklepów brafittingowych w Polsce w produkty Panache i Soak. Jestem także właścicielką dwóch sklepów z bielizną, w Polsce i Bułgarii. 
 
Pod koniec 2022 roku stworzyłam markę specjalistycznych, wysokojakościowych taśm do tapingu piersi Bra Tape, której zaufały salony brafittingowe, kosmetyczne, ślubne, jak i stylistki w Polsce i za granicą.

W 2023 roku poszerzyłam ofertę marki o produkty pielęgnacyjne. 
 
Oprócz prowadzenia biznesu jestem działaczką społeczną i miłośniczką zdrowych piersi. Zorganizowałam 12 edycji kampanii Dotykam=Wygrywam, która promuje kompleksowe dbanie o zdrowie piersi. Od 4 lat prowadzę fundację Wsparcie na Starcie, zrzeszającą ponad 150 wolontariuszek-brafitterek, budującą zdrowe nawyki dbania o piersi wśród nastolatek poprzez organizację w szkołach biustopogadanek.
 
Posiadam 20 letnie doświadczenie szkoleniowe. Jestem praktykiem i na tym przede wszystkim opieram moje szkolenia. Rozwijając się ze mną stacjonarnie lub online masz pewność, że zdobywasz wiedzę, którą na pewno wykorzystasz, zarówno dla potrzeb swojego biznesu, jak i własnych. 

POSŁUCHAJ, CO KURSANTKI MAJĄ DO POWIEDZENIA,
po wzięciu udziału w moim szkoleniu warsztatowym 
z Profesjonalnego Tapingu Biustu.  

Aneta Trzaska
01:17
Patrycja Brzozowska
01:26
Olga Płowczyk
01:52
Monika Wasilewska
01:51
Karolina Gola i Agnieszka Mordzon
01:54
Opcje zakupu kursu

CZAS NA TWÓJ RUCH
WYBIERZ PAKIET

BEZPŁATNE SZKOLENIE

 

Odbieram BEZPŁATNIE SZKOLENIE ONLINE w zamian za zamówienie pakietu startowego produktów do modelowania biustu Bra Tape w CENIE PROMO.
 

 • Kupuję pakiet startowy produktów Bra Tape z 20% RABATEM (cena regularna 1495 zł netto*, po rabacie 1196 zł netto) i otrzymuję bezpłatnie:

  • szkolenie online z Profesjonalnego Tapingu Biustu

  • Dodatkowo, chcę otrzymać certyfikat, poprzedzony egzaminem, bazującym na zdjęciach wykonanych przeze mnie technik tapingu piersi, za dodatkową opłatą 250 zł.

  • Dodatkowo, chcę otrzymać certyfikat poprzedzony egzaminem, bazującym na zdjęciach wykonanych przeze mnie technik tapingu piersi oraz chcę skorzystać z indywidualnej 45 min. konsultacji online na temat tejpingu piersi z Izą Sakutovą, za dodatkową opłatą 500 zł.

* Cena przed rabatem 1495 zł netto. W skład pakietu startowego wchodzi:

Taśma Bra Tape 5 cm, 12 szt., Taśma Bra Tape Max 10 cm, 18 szt., Osłonki na brodawki bez kleju, 12 szt., Taśma do stylizacji, 12 szt., Szczotka do masażu biustu, 12 szt., Przeciwzmarszczkowa maska na dekolt, 12 szt. Olejek do usuwania taśm, 4 szt.

Zostaw poniżej swoje dane kontaktowe, aby mój zespół mógł się z Tobą skontaktować, potwierdzić ofertę i zrealizować zamówienie.​