top of page

Plażowe stylizacje z pareo

Sam kostium kąpielowy to dla wielu z nas za mało, by poczuć się pewnie na plaży. Rozwiązanie przychodzi w postaci chusty zwanej pareo. Można je nosić na wiele sposobów. Jest uniwersalne i nie tylko wygląda stylowo, ale też chroni przed słońcem. Plusem jest to, że szybko schnie, nie zajmuje dużo miejsca w torbie plażowej i jest łatwe w pielęgnacji. 


Miałam przyjemność na ten temat wypowiadać się w Dzień Dobry TVN. Kliknij zdjęcie poniżej by obejrzeć to wejście.


Co jest najważniejsze przy wyborze pareo? Na co zwrócić uwagę?


Najważniejszą rzeczą przy wyborze pareo jest rozmiar. Im dłuższe, tym więcej możliwości wiązania. Powinno być wystarczająco duże, aby okryć nas co najmniej do kolan. W ten sposób będziemy mogły je wiązać na najmodniejsze sposoby. 


Jeśli chodzi o materiał, polecam przewiewne, szybko schnące materiały, które w gorące dni szczególnie dobrze przepuszczają powietrze i oddychają.


Jakie ubrania możemy wyczarować z pareo?


Pareo zawiązane w biodrach przemieni się w spódnicę, która wygląda zwiewnie, ukrywa to, czego nie chcemy pokazywać i optycznie wyszczupla, podkreślając najwęższą część ciała. By uniknąć powstania nieestetycznych supłów, końce pareo załóż za figi i puść wolno. Pareo w szybki sposób przekształcimy także w stylową narzutkę plażową. 


Wystarczy, że opleciemy chustą plecy i poprowadzimy jej końce spod ramion na kark, gdzie je zawiążemy. Inny sposób polega na chwyceniu chusty szerszą stroną i opleceniu nią pleców i ramion. Następnie końce chusty zawiązujemy pod chustą, na plecach. Z parea również wyczarujemy w kilka sekund różne, atrakcyjne sukienki. 


Wystarczy skrzyżować końce chusty na przodzie ciała i zawiązać je na karku. 


Mniej zabudowaną z przodu sukienkę plażową stworzymy przez zawiązanie chusty z przodu ciała i poprowadzenie końców chusty na kark, gdzie je związujemy. Jak zrobić z chusty plażowej stylową suknię w kilka sekund? Nic prostszego


Chwytamy za krótszą stronę pareo. Związujemy jego końce i przekładamy chustę przez kark. Łapiemy za pareo po bokach, na poziomie połowy jego długości, składamy w połowie, kierując się do góry, a boki chusty wywiązujemy z boku ciałaPareo przekształcimy też w atrakcyjną sukienkę przez jedno ramię. To, co należy zrobić to chwycić chustę za krótszą stronę i związać jej końce. Stworzoną w ten sposób „dziurkę” przekładamy przez jedno ramię i głowę. Następnie łapiemy chustę po bokach i wywiązujemy ją na poziomie pasa.   1. Co ciekawe, z pareo też stworzymy letni top. 


Pareo stanie się modną braletką bez ramiączek, jeśli złożysz je w długi szal i zawiążesz z przodu pomiędzy piersiami. Końce materiału mogą zwisać luźno w dół albo możesz je skręcić, przełożyć do tyłu i związać na karku. 


Innym sposobem jest złożenie parea w szalik i założenie go przez szyję. Następnie należy skrzyżować luźne pasy materiału na piersiach, a końce przewiązać z tyłu, w dolnej części pleców. Letnia bluzka z odkrytym tyłem gotowa!Bardziej zaawansowany top z odkrytymi plecami stworzymy przez związanie ze sobą przeciwległych boków parea i założeniu go przez kark. Następnie łapiemy dół chusty, składamy ją w połowie, wokół przodu ciała i wywiązujemy końce chusty na plecach na wysokości pasa. Comentários


blog

Cześć, jestem Iza!

Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu z blisko 20-letnim doświadczeniem, autorką książek brafittingowych, zapalonym szkoleniowcem bra-branży, kobietą biznesu i działaczką społeczną...

Archiwum postów

Tagi

bottom of page