top of page

Lawendowa Imogen

Gdy pierwszy raz zobaczyłam lawendową Imogen od Panache, wiedziałam, że musi być moja. Po pierwsze, moją uwagę przykuł niezwykle kobiecy kolor. Pastele od kilku sezonów skradły nie tylko moje serce. Zaliczają się one bowiem do silnej czołówki aktualnych modowych trendów. Po drugie, już na pierwszy rzut oka byłam pewna, że konstrukcja tego biustonosza to gwarancja dobrze zebranego biustu.


Miseczki


Jeśli miałaś przyjemność noszenia biustonosze Envy czy Jasmine to dobrze wiesz, że te modele świetnie modelują piersi. W Imogen dzięki zastosowaniu w miseczce bocznych pionowych paneli (side support), otrzymasz dokładnie taki sam efekt – świetne zebranie biustu i wyprowadzenie go do przodu w formie kształtnych kulek, bez efektu spłaszczenia.


Miseczka w dolnej części została od wewnątrz wyściełana dodatkową warstwą materiału, co zwiększa poczucie stabilności w trakcie użytkowania. Jej górna część jednak pozostała bez podszycia, co jest na plus. Dzięki temu Imogen zdecydowanie zyskuje na wizualnym efekcie lekkości.


Krawędź miseczki wykonana jest z elastycznej koronki, która dla zwiększenia efektu dopasowania została podszyta cienką, elastyczną gumką. Takie rozwiązanie zapobiega odstawaniu krańca miseczki od biustu. Nie ma jednak mowy o wcinaniu się w niego. Jak widać na zdjęciach, miseczka gładko przylega do piersi.


Fiszbiny


Są bardzo wygodne i śmiało porównałabym je z fiszbinami Jasmine i Envy. Leżą idealnie, nie wędrując za wysoko pod pachy. Biusty nielubiące wysokich fiszbin nie powinny mieć problemów z Imogen.


Ramiączka


W pełni regulowane pozwalają na dobre dopasowanie, szczególnie dla kobiet z małym odcinkiem odległości pomiędzy wysokością ramienia a osadzeniem biustu. Z zewnątrz zostały pokryte satynowym wykończeniem, a od środka są wyściełane miękkim pluszem, co potęguje poczucie komfortu.

Obwód biustonosza


Skrzydełka obwodu wykonane z siateczki powernet, zapewniają mocne i komfortowe podtrzymanie. Ściśliwość obwodu jest typowa dla biustonoszy Panache. Obwód jest nie za luźny ani nie za ciasny.


Podsumowanie


Imogen nada Twoim piersiom ładnie zebrany, krągły kształt. Zapewniający wysoki poziom stabilności biustonosz to doskonały wybór do codziennego użytku, ale dzięki niezaprzeczalnemu urokowi wizualnemu sprawdzi się również na specjalne okazje.

Wirtualny Brafitting


Biustonosz do zrecenzjonowania dostarczył sklep www.stanikowy.pl.


Jeśli chciałabyś zamówić Imogen, a nie znasz swojego rozmiaru, skorzystaj w Stanikowym z BEZPŁATNEJ WIRTUALNEJ KONSULTACJI BRAFITTINGOWEJ, którą zarezerwujesz TUTAJ. Doświadczona brafitterka w komforcie Twojego domu dobierze Ci rozmiar biustonosza według najlepszych brafittingowych praktyk, do indywidualnych potrzeb Twojego ciała.Recenzjonowany rozmiar to UK 65H.Comments


blog

Cześć, jestem Iza!

Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu z blisko 20-letnim doświadczeniem, autorką książek brafittingowych, zapalonym szkoleniowcem bra-branży, kobietą biznesu i działaczką społeczną...

Archiwum postów

Tagi

bottom of page