top of page

Bieliźniane trendy na wiosnę/lato 2022

W wiosenno/letnich kolorystycznych trendach bieliźnianych zauważyć możemy dwie tendencje: pierwszą są wyraziste, przyciągające wzrok barwy i wzory, dodające nam energii i podnoszące nasze samopoczucie. Drugim kierunkiem są stonowane pastelowe palety zestawione dość często z delikatnymi kwiecistymi nadrukami oraz wariacje odcieni odzwierciedlających naturę.

 

Oprócz trendów kolorystycznych zauważalne są także silne trendy stylizacyjne.


Trend wyemancypowany


zachęca do komfortu i życia w harmonii ze swoim ciałem. Kobieta wyemancypowana oczekuje wygodnych materiałów i krojów, które idealnie dopasowują się do jej ciała. Dlatego braletki, których miseczki stworzone są z elastycznych materiałów pięknie reprezentują ten trend. Dla tego kierunku stylizacyjnego charakterystyczny jest także brak fiszbin. Całe podtrzymanie zapewnia nam szeroka guma, która rekompensuje brak fiszbiny. Widoczne przez prześwitujące czy bardziej wycięte topy braletki stają się częścią stylizacji i swoistym manifestem wygody.


Biustonosz Lyzy Vibe marki Cleo by Panache

Dostępna rozmiarówka: obwód 65-80, miseczki D-G


Ten biustonosz ma dodatkowo interesujący print, nawiązujący do następnego trendu stylizacyjnego, którym jest trend ekspresyjny.


Trend ekspresyjny


charakteryzuje się wyrazistą kobiecością. Kobieta ekspresyjna dopasowuje bieliznę do swojej odzieży wierzchniej, dość często na zasadzie kontrastu, szukając sposobów na jej wyeksponowanie. Energiczne kolory, przezroczystości służą za formę ekspresji. Ten trend to plac zabaw dla naszej wyobraźni.


Biustonosz Valentina marki Cleo by Panache

Dostępna rozmiarówka: obwód 60-85, miseczki D-HTrend zaangażowany


jest bliski tym z nas, które w tworzeniu swojego stylu biorą pod uwagę problemy współczesnego świata. Kobieta zaangażowana poszukuje innowacyjnych rozwiązań. Interesuje się materiałami pochodzącymi z recyklingu, innowacyjnymi przędzami uzyskiwanymi w procesach półprzemysłowych. Gama kolorystyczna jest inspirowana naturą. Zauważamy tu stonowane, neutralne kolory, zestawiane bardzo harmonijnie z pozostałymi częściami garderoby. Kolor cielisty staje się kolorem modowym, wyrażającym miłość do naszego ciała i do natury. Ale cielisty nie musi być nudny. Obecnie szalenie modne są pudrowe róże, będące świetną alternatywą dla nudnego cielistego.Biustonosz Serene marki Panache

Dostępna rozmiarówka: obwód 65-85, miseczki D-GG

Bez kompleksów


jest nowym spojrzeniem na ciało, które przeciwstawia się stereotypowym kanonom piękna. Trend ten celebruje ciała takim, jakie jest. Bielizna ma być inwestycją w wygodę i w dobre samopoczucie we własnym ciele. Dlatego biustonosze w tym trendzie reprezentują nowoczesną kobiecość, która nie jest nieograniczona rozmiarowo i charakteryzuje się przyciągającymi oko kolorami, kobiecymi wzorami, świetnie podtrzymującymi fasonami biustonoszy oraz stabilnymi materiałami.


Ten model biustonosza ma nieusztywniane miseczki, które zostały stworzone z laminowanego materiału, dzięki czemu materiał nie naddaje się, a biust utrzymany jest stabilnie w ryzach przez cały dzień.Biustonosz Chi Chi marki Sculptresse by Panache

Dostępna rozmiarówka: obwód 80-95, miseczki D-HH


Rozmiar ma znaczenie!


Niezależnie od trendu, który zastosujemy, żaden biustonosz nie będzie dobrze się dobrze prezentował jeśli nie jest właściwie dobrany pod względem rozmiaru i fasonu do indywidualnych potrzeb naszego ciała. Dlatego po biustonosze zgodne z najnowszymi trendami bieliźnianymi i perfekcyjnie dopasowane warto udać się po konsultację do profesjonalnej brafitterki.

コメント


blog

Cześć, jestem Iza!

Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu z blisko 20-letnim doświadczeniem, autorką książek brafittingowych, zapalonym szkoleniowcem bra-branży, kobietą biznesu i działaczką społeczną...

Archiwum postów

Tagi

bottom of page