top of page

Bezstresowe zakupy stanikowe

y zapytałam obserwatorki na Instagramie, z czym kojarzą im się zakupy stanikowe to okazało się, że w każdej z kobiet, która udzieliła odpowiedzi, budzą one wiele negatywnych emocji – poczucie dyskomfortu, dezorientacji, braku empatii ze strony osób obsługujących, braku rozmiarów, co idzie w parze z komentarzami, że takich rozmiarów nie ma, albo że takie rzadko się sprzedają, bo nie mamy takich klientek ☹

Jako brafitterka i szkoleniowiec w branży bieliźnianej nie aprobuję takiego stanu rzeczy i dlatego w tym artykule pokażę Ci, jak mądrze kupować staniki, aby zaoszczędzić stres, pieniądze i czas.

Na ten temat mówiłam również w transmisji na żywo. Możesz ją obejrzeć tutaj:Poznaj podstawy dopasowania biustonoszy


Znając zasady dopasowania biustonosza, będziesz wiedziała, znajomości jakich podstaw powinnaś oczekiwać od brafitterki, która będzie Ci pomagać w doborze stanika. Jeżeli widzisz, że jej praca polega na wymierzeniu ciebie, odczytaniu wyniku z tabelki i przekonywaniu ciebie, że taki rozmiar wychodzi i tak musi być, to radziłabym ci czym prędzej znaleźć inny salon. Wiedząc, na co zwracać uwagę przy doborze biustonosza będziesz też świadoma tego, kiedy jest właściwy czas na jego wymianę, do której może dojść na przykład w wyniku wyrośnięcia z noszonego dotychczas stanika lub wówczas kiedy stanik zużyje się i straci swoje walory związane z podtrzymaniem piersi.


Oto krótki przewodnik, na co należy zwrócić uwagę przy dopasowaniu biustonosza. Jeśli chcesz zgłębić tę wiedzę to zapraszam do lektury mojej książki „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela” lub wydanej w tym roku „Pokochaj swoje piersi. Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i ich mam”. A jeśli interesuje Cię wejście w tę branżę to zapoznaj się z ofertą moich profesjonalnych szkoleń brafittingowych.