top of page

Bezfiszbinowiec dla biuściastej

Dziś biorę pod lupę całkowitą nowość - Andorrę soft cup. Na ten model wyczekiwałam z niecierpliwością od chwili, kiedy dowiedziałam się, że Panache pracuje nad biustonoszem bezfiszbinowym, który będzie dostępny aż do brytyjskiej miseczki H (odpowiednik polskiej K). Zastanawiałam się nad tym czy rzeczywiście biustonosz bez wbudowanych fiszbinów, które odpowiedzialne są za nadanie piersiom kształtu i wsparcia, będzie w stanie utrzymać i zaokrąglić moje 30GG (65J), czyli przedostatni rozmiar miseczki, w którym ten model jest produkowany. Powiem szczerze, że do chwili, kiedy wypróbowałam go nabiustnie, byłam dość sceptyczna.

Zebranie

Skrojona z czterech części miseczka powoduje, że jak na biustonosz bezfiszbinowy, zebranie biustu spod pach w Andorze soft cup jest naprawdę imponujące. Piersi nie rozchodzą się na boki, są skierowane w kierunku środka klatki piersiowej.

Kształt

Co do kształtu to otrzymujemy coś pomiędzy zaokrągleniem a szpicem. Ze względu na mocne zebranie piersi z boków i brak fiszbinów, nie jesteśmy w stanie osiągnąć idealnych kulek. To, co widzimy to zaokrąglone stożki, do których sama osobiście nie mam nic przeciwko. W połączeniu z kobiecą koronką i przepięknym kolorem pudrowego różu, otrzymujemy uroczy efekt retro. Poniższe zdjęcia obrazują otrzymany kształt.

Z racji braku fiszbinów, mostek, czyli łącznik miseczek na środku klatki piersiowej nie przylega gładko do ciała. Pomimo tego mam wrażenie, że miski są stabilnie „zakotwiczone” na klatce piersiowej.

Podtrzymanie

Zaskakująco pozytywnie oceniam ten aspekt. W czasie chodzenia piersi są dobrze ustabilizowane do tego stopnia, że nie zauważyłam efektu wzmożonego falowania! Naprawdę jest dobrze :) W pasie biustonosza została wszyta szeroka, elastyczna, wykończona miękkim pluszem taśma, dzięki której, odczuwam wygodne i stabilne dopasowanie obwodu pasa biustonosza do ciała, co wpływa na ustabilizowanie miseczek i zapobiega ich przesuwaniu się.

Podsumowanie

Śmiało mogę powiedzieć, że Andorra soft cup jest mom odkryciem roku. Polecam ten biustonosz każdej biuściastej, która czasami ma ochotę pozwolić sobie na komfort w wydaniu bezfiszbinowym. Podejrzewam, że tak jak i ja, będziesz pozytywnie zaskoczona :) Czy jesteś gotowa podjąć wyzwanie?

Comments


blog

Cześć, jestem Iza!

Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu z blisko 20-letnim doświadczeniem, autorką książek brafittingowych, zapalonym szkoleniowcem bra-branży, kobietą biznesu i działaczką społeczną...

Archiwum postów

Tagi

bottom of page