top of page

Brafittingowe szkolenia stacjonarne
 

szkolenia brafittingowe
Brafitting od podstaw

dla początkujących brafitterek

Szkolenie brafittingowe dla początkujących pozwoli zaczynającej karierę brafitterce szybko odnaleźć się w nowej roli. Natychmiast po zakończeniu kursu będzie ona w stanie wprowadzić do swojej codziennej pracy zdobytą podczas szkolenia praktyczną wiedzę brafittingową, która przełoży się na umiejętność sprawnego dopasowania biustonoszy klientkom, rzetelne doradztwo bieliźniane, co w rezultacie wpłynie na zwiększenie sprzedaży.

brafitting pro.jpg
Brafitting PRO

dla doświadczonych brafitterek i właścicielek sklepów z bielizną

Intensywny, dwudniowy kurs, idealny dla brafitterek na co dzień pracujących w branży bieliźnianej. Tematy poruszane to: dobor biustonoszy na trudne, pooperacyjne biusty i takie, które z natury są wyzwaniem pod względem dopasowania, tejping piersi, wirtualny brafitting, doktor chirurgii plastycznej wytłumaczy zmiany po operacji w obrębie piersi, a fizjoterapeutka wyjaśni jaki wpływ na prawidłową postawę ma niewłaściwie podtrzymany biust.

K.R_edited.jpg
Pakiet szkoleń brafittingowych

dla salonu z bielizną

INWESTUJĄC W PAKIET ZAOSZCZĘDZASZ 380 zł

Moduły wchodzące w skład pakietu: 

  • Brafitting od podstaw: Szkolenie brafittingowe dla początkujących pozwoli zaczynającej karierę brafitterce szybko odnaleźć się w nowej roli.   

  • Brafitting PRO:  Intensywny kurs, idealny dla brafitterek na co dzień pracujących w branży bieliźnianej, które odczuwają potrzebę pogłębienia wiedzy na temat wymagań dotyczących dopasowania specjalistycznych produktów bieliźnianych

bottom of page