top of page

Brafittingowe szkolenia stacjonarne
 

szkolenia brafittingowe

dla początkujących brafitterek

Szkolenie brafittingowe dla początkujących pozwoli zaczynającej karierę brafitterce szybko odnaleźć się w nowej roli. Natychmiast po zakończeniu kursu będzie ona w stanie wprowadzić do swojej codziennej pracy zdobytą podczas szkolenia praktyczną wiedzę brafittingową, która przełoży się na umiejętność sprawnego dopasowania biustonoszy klientkom, rzetelne doradztwo bieliźniane, co w rezultacie wpłynie na zwiększenie sprzedaży.

Model taping_edited.jpg

Stacjonarne szkolenie warsztatowe dla profesjonalistek

Szkolenie podzielone jest na część demonstracyjną i warsztatową. Podczas pierwszej części zademonstrowane  będą techniki modelowania biustu na 4 modelkach o różnej wielkości i konsystencji piersi. Podczas części praktycznej kursantki będą podzielone na grupy, ramach których będą miały możliwość ćwiczyć techniki tapingu piersi zarówno na modelkach, jak i na sobie nawzajem. Poszczególne etapy pracy będą nadzorowane przez szkoleniowca. 

brafitting pro.jpg

dla doświadczonych brafitterek i właścicielek sklepów z bielizną

Intensywny, dwudniowy kurs, idealny dla brafitterek na co dzień pracujących w branży bieliźnianej. Tematy poruszane to: dobor biustonoszy na trudne, pooperacyjne biusty i takie, które z natury są wyzwaniem pod względem dopasowania. Merytoryczny charakter szkolenia wzbogaci doktor chirurgii plastycznej, która wytłumaczy zmiany po wszelakich operacjach w obrębie piersi, a fizjoterapeutka wyjaśni jaki wpływ na prawidłową postawę ma niewłaściwie podtrzymany biust.

K.R_edited.jpg

dla salonu z bielizną

Moduły wchodzące w skład pakietu: 

  • Brafitting od podstaw: Szkolenie brafittingowe dla początkujących pozwoli zaczynającej karierę brafitterce szybko odnaleźć się w nowej roli.   

  • Brafitting PRO:  Intensywny kurs, idealny dla brafitterek na co dzień pracujących w branży bieliźnianej, które odczuwają potrzebę pogłębienia wiedzy na temat wymagań dotyczących dopasowania specjalistycznych produktów bieliźnianych

bottom of page