top of page

Brafitting PRO

dla doświadczonych brafitterek
16-17.03.2024r., Warszawa

Intensywny, dwudniowy kurs, idealny dla brafitterek na co dzień pracujących w branży bieliźnianej. Tematy poruszane podczas tego warsztatowego szkolenia, ćwiczone na modelkach to dobór biustonoszy po mastektomii, operacjach oszczędzających, jak również po operacji powiększenia i redukcji piersi. To także brafitting biustów, które z natury są wyzwaniem pod względem dopasowania. Doktor chirurgii plastycznej dodatkowo wniesie swoją profesjonalną wiedzę z zakresu zmian po wszelakich operacjach w obrębie piersi. Drugi dzień szkolenia stanowi praktyczny tape fitting, czyli tejping biustu pod kreacje, pod które nie ma jak założyć biustonosza.

 • Dwudniowe szkolenie dla profesjonalnych brafitterek

   

  3118,05 złotego polskiego

  Wczytuję dostępność...

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA. 
ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ WPŁACAJĄC 30% ZADATKU.  

CHARAKTER KURSU

Intensywny, dwudniowy kurs, idealny dla brafitterek na co dzień pracujących w branży bieliźnianej, które odczuwają potrzebę pogłębienia swojej wiedzy w zakresie zaawansowanego brafittingu. 

Oprócz mojego doświadczenia w zakresie doboru biustonoszy na trudne, pooperacyjne biusty i takie, które z natury są wyzwaniem pod względem dopasowania oraz mojej wiedzy na temat tejpingu piersi, kursantki skorzystają także z wiedzy doktora chirurgii plastycznej, który pomoże kursantkom lepiej zrozumieć  zmiany w piersiach będące następstwem operacji w obrębie piersi. 

UWAGA - DUŻA DAWKA PRAKTYCZNYCH ĆWICZEŃ

 

Szkolenie obejmuje praktyczną pracę brafittingową na modelkach z trudnymi biustami, na amazonce po mastektomii piersi, a także tejpingowanie modelek z dużym, średnim i małym biustem taśmami do modelowania piersi oraz praktyczne ćwiczenia na modelkach z kształtowania sylwetek specjalistycznymi gorsetami z naturalnego lateksu. 

* Cena kursu podana jest w kwocie netto. Cena brutto wynosi 3 118,05 zł.  

** Na życzenie wystawiam fakturę. W tym celu w komentarzu do zamówienia proszę podać dane do faktury lub wysłać do mnie email z danymi do wystawienia faktury na adres szkolenia@izabelasakutova.com.

*** Zadatek jest bezzwrotny.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

WŁAŚCICIELE 
I KIEROWNICY SKLEPU 
Z BIELIZNĄ, Z DŁUGIM STAŻEM, CHCĄCY ROZWINĄĆ SWOJE SPRZEDAŻOWE KOMPETENCJE.

DOŚWIADCZONE BRAFITTERKI I OSOBY ZAJMUJĄCE SIĘ OBSŁUGĄ INTERNETOWEGO SKLEPU Z BIELIZNĄ, CHCĄCE ROZWINĄĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI BRAFITTINGOWE.

OSOBY NIEZWIĄZANE Z BRANŻĄ BIELIŹNIANĄ, KTÓRE POSIADAJĄ PODSTAWY WIEDZY BRAFITTINGOWEJ.

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 • Zdobędziesz wiedzę z zakresu rodzajów chirurgii plastycznej w obrębie piersi uwzględniając: powiększenie i pomniejszenie piersi, mastektomię i operacje oszczędzające.

 • Nauczysz się specyfiki doboru biustonoszy po operacjach piersi. Ćwiczenia z Amazonką.

 • Zwiększysz wiedzę i umiejętności w temacie kontaktów z klientkami wymagającymi szczególnej uwagi i specjalistycznej porady.

 • Zgłębisz wiedzę o doborze biustonoszy dla biustów stanowiących wyzwanie, uwzględniając: rozstaw między piersiami, stopień ich wypełnienia, pozycję na klatce piersiowej, ich kształt oraz problematyczne uwarunkowania figury, t. j. spadziste ramiona, wysoki brzuch, kurza i lejkowata klatka piersiowa oraz opadające płaty skóry pod pachami, skolioza. Praktyczne ćwiczenia z modelkami. 

 • Pozyskasz praktyczną wiedzę na temat profilaktyki raka piersi. W oparciu o program szkoleniowy fundacji Wsparcie na Starcie nauczysz się przeprowadzać szkolenia z dbania o zdrowie piersi, które wpłyną na budowanie społecznie odpowiedzialnego wizerunku twojej marki i przełożą się na zwiększenie liczby lojalnych klientek.

 • ​Nauczysz się Tape Fitting – metody tejpingowania piersi pod wymagające kreacje z zastosowaniem taśm to liftingu piersi. Praktyczne ćwiczenia z technik tejpingu na modelkach z małym i dużym biustem.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD MOICH SZKOLEŃ?

PROGRAM OPRACOWANY PRZEZ PRAKTYKA
W BRANŻY

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE MATERIAŁY SZKOLENIOWE

CERTYFIKAT PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA

CO WYRÓŻNIA MOJE SZKOLENIA?

MAŁE GRUPY SZKOLENIOWE

TYLKO PRAKTYCZNA
WIEDZA NA REALNYCH
CASE STUDY

WARSZTATOWY
CHARAKTER
SZKOLEŃ

CO OTRZYMASZ W RAMACH SZKOLENIA?

 • Wydrukowane materiały szkoleniowe

 • Materiały do notatek, ponieważ wierzę w istotę notatek analogowych

 • Certyfikat ukończenia szkolenia

Opinie sklepów brafittingowych
po moich szkoleniach

“Każde szkolenie z Tobą jest inne ale zawsze pamiętasz o potrzebach kursantek i wkładasz w to całą siebie i tu wielkie dzięki nawet po szkoleniu jesteś i nas wspierasz.”

Hanna Wojdanowicz, My Body, kursantka Brafitting Pro

“Oba szkolenia zostały bardzo profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone. Teoria - MEGA, praktyka - PETARDA! Bardzo się cieszę, ze wybrałam Izę jako szkoleniowca. Dzięki temu jestem w stanie pomagać wszystkim kobietom dobrać biustonosze, nawet tym po wszelakich operacjach plastycznych.”

Dorota Macioch-Kowalska, Strefa Pięknego Biustu, kursantka szkoleń Brafitting od Podstaw i Brafitting Pro

“Szkolenie Brafitting Pro uświadomiło mi jak bardzo złożonym tematem są kobiece piersi. Szczególnie polecam osobom, które chcą wejść na wyższy poziom profesjonalizmu w brafittingu. Fantastyczna atmosfera stworzona przez Izę i wysoki poziom jej wiedzy, a także zaproszonego chirurga plastyka spowodowała, że był to dla mnie najlepiej spożytkowany czas.”

Angelika Suchodolska, Sensuelland, Holandia, kursantka Brafitting Pro

“Oba szkolenia polecam w 100%. Wiedza przekazywana przez Izę jest w 100% nastawiona na praktykę. Tego potrzebowałam i osobiście jestem zachwycona dotychczasowymi szkoleniami i umiejętnościami, które z nich wyniosłam.”

Kamila Retkowska, Bielizna Farfella, kursantka szkoleń Brafitting od Podstaw i Brafitting Pro

“Jestem bardzo szczęśliwa, że wybrałam Izę na mojego mentora po świecie doboru biustonoszy. Wzięłam udział w dwóch brafittingowych szkoleniach i na tym nie zamierzam kończyć. Myślę o zarezerwowaniu konsultacji biznesowej z Izą. Nie mogę już doczekać się kolejnego spotkania.”

Olga Jaguścik, Bądź dobrej myśli, kursantka szkoleń Brafitting od Podstaw i Brafitting Pro

bottom of page