top of page

Brafitting PRO

dla doświadczonych brafitterek
16-17.03.2024r., Warszawa

Intensywny, dwudniowy kurs, idealny dla brafitterek na co dzień pracujących w branży bieliźnianej. Tematy poruszane podczas tego warsztatowego szkolenia, ćwiczone są na modelkach przedstawiających omawiane wyzwania brafittingowe.

 • Dwudniowe szkolenie dla profesjonalnych brafitterek

   

  3628,50 złotego polskiego

  Wczytuję dostępność...

2950 zł netto + VAT

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA. 
ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ WPŁACAJĄC 30% ZADATKU.  

CHARAKTER KURSU

Pierwszy dzień warsztatowego szkolenia dla zaawansowanych brafitterek to praktyczne ćwiczenia na modelkach, które pozwolą Ci zgłębić wiedzę na temat brafittingu kobiet po wszelakich operacjach piersi (mastektomia, operacja oszczędzająca, rekonstrukcja piersi, operacja redukcji i powiększenia biustu). 

 

Drugi dzień to brafitting biustów naturalnych, które stanowią wyzwanie w doborze biustonosza. Dowiesz się, jak dopasowywać biustonosze do różnych szerokości podstaw piersi i ich rozstawów, a także do nietypowych kształtów biustów oraz problematycznych uwarunkowań figury, t. j. spadziste ramiona, wysoki brzuch, kurza i lejkowata klatka piersiowa oraz opadające płaty skóry pod pachami czy skolioza. 

 

Oprócz brafittingowej wiedzy Izabeli Sakutovej, merytoryczny charakter szkolenia wzbogaci doktor chirurgii plastycznej, która wytłumaczy zmiany po wszelakich operacjach w obrębie piersi, a fizjoterapeutka wyjaśni, jaki wpływ na prawidłową postawę ma niewłaściwie podtrzymany biust i nauczy Cię, jak możesz pomóc klientkom w przymierzalni „otworzyć klatkę piersiową”. 

UWAGA - DUŻA DAWKA PRAKTYCZNYCH ĆWICZEŃ

 

Szkolenie obejmuje praktyczną pracę brafittingową na modelkach z naturalnymi biustami stanowiącymi wyzwanie pod względem standardowego dopasowania biustonoszy oraz na amazonce po mastektomii piersi, na modelce po operacji oszczędzającej, na modelce ze zrekonstruowanym biustem oraz na modelkach z po operacji powiększania i redukcji biustu. 

* Cena kursu podana jest w kwocie netto. Cena brutto wynosi 3 628,50 zł. 

** Na życzenie wystawiam fakturę. W tym celu w komentarzu do zamówienia proszę podać dane do faktury lub wysłać do mnie email z danymi do wystawienia faktury na adres szkolenia@izabelasakutova.com.

*** Zadatek jest bezzwrotny.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

WŁAŚCICIELE 
I KIEROWNICY SKLEPU 
Z BIELIZNĄ, Z DŁUGIM STAŻEM, CHCĄCY ROZWINĄĆ SWOJE SPRZEDAŻOWE KOMPETENCJE.

DOŚWIADCZONE BRAFITTERKI I OSOBY ZAJMUJĄCE SIĘ OBSŁUGĄ INTERNETOWEGO SKLEPU Z BIELIZNĄ, CHCĄCE ROZWINĄĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI BRAFITTINGOWE.

OSOBY NIEZWIĄZANE Z BRANŻĄ BIELIŹNIANĄ, KTÓRE POSIADAJĄ PODSTAWY WIEDZY BRAFITTINGOWEJ.

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 • Zdobędziesz wiedzę z zakresu rodzajów chirurgii plastycznej w obrębie piersi uwzględniając: powiększenie i pomniejszenie piersi, mastektomię i operacje oszczędzające.

 • ​Nauczysz się specyfiki doboru biustonoszy po operacjach piersi. Ćwiczenia z dopasowania biustonoszy na modelce Amazonce oraz modelach po operacji oszczędzającej, po rekonstrukcji biustu, a także po operacji powiększania i redukcji piersi. 

 • Zwiększysz wiedzę i umiejętności w temacie kontaktów z klientkami wymagającymi szczególnej uwagi i specjalistycznej porady.

 • Zgłębisz wiedzę o doborze biustonoszy dla biustów stanowiących wyzwanie, uwzględniając: rozstaw między piersiami, stopień ich wypełnienia, pozycję na klatce piersiowej, ich kształt oraz problematyczne uwarunkowania figury, t. j. spadziste ramiona, wysoki brzuch, kurza i lejkowata klatka piersiowa oraz opadające płaty skóry pod pachami, skolioza. Praktyczne ćwiczenia z modelkami. 

 • Zdobędziesz wiedzę z zakresu fizjoterapii z naciskiem na wpływ piersi na postawę ciała kobiety. Nauczysz się, jak pomóc klientkom w przymierzalni "otworzyć klatkę piersiową" za pomocą ćwiczeń, które klientki mogą wykonywać w domu i w pracy. 

 • Pozyskasz praktyczną wiedzę na temat profilaktyki raka piersi. W oparciu o program szkoleniowy fundacji Wsparcie na Starcie nauczysz się przeprowadzać szkolenia z dbania o zdrowie piersi, które wpłyną na budowanie społecznie odpowiedzialnego wizerunku twojej marki i przełożą się na zwiększenie liczby lojalnych klientek.

.​

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD MOICH SZKOLEŃ?

PROGRAM OPRACOWANY PRZEZ PRAKTYKA
W BRANŻY

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE MATERIAŁY SZKOLENIOWE

CERTYFIKAT PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA

CO WYRÓŻNIA MOJE SZKOLENIA?

MAŁE GRUPY SZKOLENIOWE

TYLKO PRAKTYCZNA
WIEDZA NA REALNYCH
CASE STUDY

WARSZTATOWY
CHARAKTER
SZKOLEŃ

CO OTRZYMASZ W RAMACH SZKOLENIA?

 • Wydrukowane materiały szkoleniowe

 • Materiały do notatek, ponieważ wierzę w istotę notatek analogowych

 • Certyfikat ukończenia szkolenia

Opinie sklepów brafittingowych
po moich szkoleniach

“Każde szkolenie z Tobą jest inne ale zawsze pamiętasz o potrzebach kursantek i wkładasz w to całą siebie i tu wielkie dzięki nawet po szkoleniu jesteś i nas wspierasz.”

Hanna Wojdanowicz, My Body, kursantka Brafitting Pro

“Oba szkolenia zostały bardzo profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone. Teoria - MEGA, praktyka - PETARDA! Bardzo się cieszę, ze wybrałam Izę jako szkoleniowca. Dzięki temu jestem w stanie pomagać wszystkim kobietom dobrać biustonosze, nawet tym po wszelakich operacjach plastycznych.”

Dorota Macioch-Kowalska, Strefa Pięknego Biustu, kursantka szkoleń Brafitting od Podstaw i Brafitting Pro

“Szkolenie Brafitting Pro uświadomiło mi jak bardzo złożonym tematem są kobiece piersi. Szczególnie polecam osobom, które chcą wejść na wyższy poziom profesjonalizmu w brafittingu. Fantastyczna atmosfera stworzona przez Izę i wysoki poziom jej wiedzy, a także zaproszonego chirurga plastyka spowodowała, że był to dla mnie najlepiej spożytkowany czas.”

Angelika Suchodolska, Sensuelland, Holandia, kursantka Brafitting Pro

“Oba szkolenia polecam w 100%. Wiedza przekazywana przez Izę jest w 100% nastawiona na praktykę. Tego potrzebowałam i osobiście jestem zachwycona dotychczasowymi szkoleniami i umiejętnościami, które z nich wyniosłam.”

Kamila Retkowska, Bielizna Farfella, kursantka szkoleń Brafitting od Podstaw i Brafitting Pro

“Jestem bardzo szczęśliwa, że wybrałam Izę na mojego mentora po świecie doboru biustonoszy. Wzięłam udział w dwóch brafittingowych szkoleniach i na tym nie zamierzam kończyć. Myślę o zarezerwowaniu konsultacji biznesowej z Izą. Nie mogę już doczekać się kolejnego spotkania.”

Olga Jaguścik, Bądź dobrej myśli, kursantka szkoleń Brafitting od Podstaw i Brafitting Pro

bottom of page