ZATRZYMAJ
SWOJE KLIENTKI

PROJEKTOWANIE POZYTYWNYCHDOŚWIADCZEŃ ZAKUPOWYCH

zgloszenie1.JPG

WARSZAWA

14 GODZIN

11-12.06.2022 r.

MAŁE GRUPY

2535 zł netto + VAT

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.
ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ WPŁACAJĄC 30% ZALICZKI.

CHARAKTER KURSU

 • Czy czujesz strach przed oferowaniem klientom droższych produktów z obawy, że będziesz posądzona o wciskanie ich im na siłę?

 • Czy tracisz klientów robiących jednorazowe zakupy?

 • Czy przeciętna transakcja to sprzedaż tylko jednego biustonosza?

 • Czy wpadłaś w pułapkę rabatów, które uważasz za jedyny sposób na sprzedaż?


Nawet jedna twierdząca odpowiedź na postawione wyżej pytania oznacza, że tracisz swój czas, wysiłek i pieniądze, idąc donikąd.
 
Dla wielu firm zwiększanie sprzedaży oznacza ciężką, drogą i niekończącą pracę w zakresie poszukiwania nowych klientów. Ale czy wiesz, że MOŻNA ZWIĘKSZYĆ PRZYCHODY, NAWET JEŚLI NIE POZYSKASZ ANI JEDNEGO NOWEGO KLIENTA?


A to wszystko dzięki wprowadzeniu w życie klarownej strategii budowania pozytywnego doświadczenia klienta, skutkującego zwiększeniem poziomu jego lojalności. Zwłaszcza w branży bieliźnianej tworzenie ze stałych klientek ambasadorek marki jest kluczowym składnikiem sukcesu sklepu.

Najpiękniejsze jest to, że prowadząc swój biznes bieliźniany, posiadasz już wszystkie potrzebne składniki, by właśnie z takich rozwiązań korzystać. Jedyne czego ci brakuje, to przepis, jak je skutecznie zastosować.

Prawdziwa SUPERMOC twojego biznesu tkwi w zdaniu sobie sprawy z tego, że zaangażowani klienci są jego siłą napędową. W czasie dwudniowego szkolenia warsztatowego nauczę Cię, jak zbudować lojalność i połączyć to uczucie zaangażowania ze sprawdzonymi w praktyce strategiami działania, by stworzyć SUPERMARKĘ.
 
Nauczysz się, jak skutecznie zatrzymać twoje klientki, jak budować z nimi długotrwałe więzi, jak je angażować, jak sprzedawać wartość produktu, a nie jego cenę, jak zwiększyć wartość paragonu i budować wokół siebie grono lojalnych fanek twojej marki, polecających ją swoim znajomym. 

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

WŁAŚCICIELE I KIEROWNICY
SKLEPÓW BIELIŹNIANYCH

BRAFITTERKI BEZPOŚREDNIO OBSŁUGUJĄCE KLIENTKI

OSOBY OBSŁUGUJĄCE BIELIŹNIANE SKLEPY INTERNETOWE

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD MOICH SZKOLEŃ?

NOWOCZESNE

SALE

SZKOLENIOWE

PROGRAM

OPRACOWANY PRZEZ

PRAKTYKÓW BRANŻY

PROFESJONALNIE

PRZYGOTOWANE

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 • Jak wykorzystać strategie obrony ceny, by zlikwidować argument „za drogo”

 • Jak wyeliminować złe nawyki zabijające sprzedaż

 • Jak zaprzestać niekończących się ofert rabatowych niszczących Twoje marże

 • Jak zwiększyć ruch w sklepie i zbudować grono lojalnych konsumentów

 • Jak zmaksymalizować wysokość średniej transakcji

 • Jak przy pomocy Visual Merchandisingu wykreować miejsce przyjazne zakupom

TYLKO PRAKTYCZNA

WIEDZA NA REALNYCH

CASE STUDY

MAŁE

GRUPY

SZKOLENIOWE

WARSZTATOWY

CHARAKTER

SZKOLEŃ

CO WYRÓŻNIA MOJE SZKOLENIA?

CO DOSTANIESZ NA SZKOLENIU?

 • Wydrukowane materiały zawierające prezentację szkoleniową

 • Zeszyt ćwiczeń

 • Materiały do notatek, ponieważ wierzę w istotę notatek analogowych

DZIĘKI SZKOLENIU

 • Określisz WARTOŚCI TWOJEJ MARKI i wyrazisz je we wszystkich punktach styku twojego sklepu z klientkami (stacjonarnie i online)

 • Zbudujesz PROFIL IDEALNEJ KLIENTKI, ułożysz dla niej strategię marketingową i angażującą komunikację stacjonarną oraz online (treści, kreacje wizualne, wideo)

 • Poznasz strategię tworzenia kompleksowego procesu BUDOWANIA POZYTYWNYCH DOŚWIADCZEŃ KLIENTEK w sklepie z bielizną, zmieniającą klientki w ambasadorki twojej marki

 • Poznasz STRATEGIĘ SMART wyznaczania celów, ich planowania i realizacji

 • Nauczysz się EFEKTYWNEJ SPRZEDAŻY STACJONARNEJ, sprzedaży wartości produktów, a ich ceny, upsell i cross-sell

 • Dowiesz się, jak podtrzymywać RELACJE POSPRZEDAŻOWE i jak GENEROWAĆ PRZYSZŁE SPRZEDAŻE

 • Zgłębisz wiedzę o SKUTECZNYCH NARZĘDZIACH SPRZEDAŻOWYCH, programach lojalnościowych, bonach podarunkowych i eventach

 • Dowiesz się, jak stworzyć SUPERLISTĘ MAILINGOWĄ, która sprzedaje

 • Nauczysz się OBRONY CENY, PRACY Z TRUDNYM KLIENTEM i polubownego ZAŁATWIANIA REKLAMACJI

KTO BĘDZIE CIĘ SZKOLIĆ?

IZABELA SAKUTOVA - międzynarodowy ekspert brafittingu

Nazywam się Iza Sakutova. Jestem międzynarodową ekspertką brafittingu i trenerką brabiznesu, marketingowcem i pr-owcem, właścicielką czterech prężnie działających firm, w tym jednej zagranicznej oraz autorką książki „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela” oraz poradnika „Pokochaj swoje piersi. Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i ich mam”. Moja ekspertyza została doceniona przez organizatorów międzynarodowych targów handlowych w Paryżu i w Moskwie, na których kilkukrotnie miałam zaszczyt wygłaszać swoje prelekcje. 

 

Na stałe współpracuję z programem Pytanie na Śniadanie. Moje artykuły regularnie są publikowane w czasopismach ogólnopolskich i branżowych, takich jak Magazyn Mody Intymnej i Modna Bielizna. 

 

Mam 17-sto letnie doświadczenie biznesowe w prowadzeniu na rynku polskim z sukcesem znanych światowych marek, takich jak Panache, Soak Wash, Booby Tape. Stworzyłam w Bułgarii sieć profesjonalnych sklepów brtafittingowych Bra Studio, za którą zostałam nagrodzona tytułem Kobiety Biznesu 2015 w kategorii innowacyjny debiut biznesowy. W Polsce otworzyłam także salon brafittingowy Stanikowy Zawrót Głowy, za który zdobyłam nagrodę Baszty Maślankowej w Malborku oraz tytuł Fachowiec Roku 2017. 

Moim celem jest pomoc tobie w odkrywaniu twoich biznesowych supermocy, dzięki którym zbudujesz lojalność wśród twoich klientek, skutkującą wzrostem przychodów, zmniejszeniem rotacji pracowników i ich satysfakcją z wykonywanej pracy. 

 

Oto mały sekret…

Wszyscy właściciele firm na pewnym etapie rozwoju czują, że brakuje im pomysłów na dalszy wzrost.

 

Oto kolejny sekret…

Każda właścicielka może odkryć swoje supermoce, dodać wiatru w żagle i rozwinąć swój biznes! Prawdziwa supermoc tkwi w zdaniu sobie sprawy z tego, że zaangażowani klienci są najszybszą drogą do osiągnięcia sukcesu. Klienci są sercem Twojej firmy. Kiedy czują się zauważeni, wysłuchani i docenieni – chcą więcej. Gdy łączysz to uczucie z inteligentnymi i spójnymi systemami działania, Twoja firma może stać się Supermocna.

  

Moja Superstrategia opiera się na sprawdzonym systemie rozwoju, który pozwoli Ci budować Supermocną Markę i rozszerzać jej skalę działania.

 

Jeśli chcesz mieć biznes, który odnotowuje wzrosty i wytrzyma próbę czasu, to zaczynamy!