top of page

Szkolenie online
Tejping małego biustu

Figura petite,
rozmiar biustu UK 65C

CENA: 199 zł
Tejping małego biustu.png

Niektóre kreacje mają nietypowe, wymagające dekolty, co stanowi spore wyzwanie pod względem doboru stanika. Wiele kobiet, niezależnie od wielkości czy kształtu biustu, ze względu na brak alternatywnych rozwiązań dla biustonosza, dotychczas rezygnowało z ubrań z odkrytymi ramionami, odsłoniętymi plecami czy głębokimi dekoltami. 
 
Dlatego przygotowałam łatwe w zastosowaniu szkolenie online z tejpingu piersi, dzięki któremu nauczysz się prostych w zastosowaniu, skutecznych technik modelowania biustu. Z tą wiedzą już żadna kreacja nie będzie dla ciebie wyzwaniem!
 
Ten moduł poświęcony jest tejpingowi małego biustu. W tym filmie instruktażowym moja wspaniała modelka Gosia udowodni tobie, że aplikacja taśm wcale nie jest tak skomplikowana, jak może się wydawać oraz pokaże skuteczne techniki, dzięki którym modelowanie piersi na figurze i biuście petite w rozmiarze 65C o „luźnej” konsystencji jest banalnie proste.

CO ZNAJDZIESZ W TYM KURSIE?

  • Aż 3 techniki podklejania piersi pod najczęściej problematyczne kreacje - z jedna głębokim dekoltem i dwie z odkrytymi ramionami.

  • Instruktaż pokazany przez modelkę. To nie ja podklejam jej biust, a ona sama, stosując moje porady, pokazuje na sobie kolejne etapy aplikacji, taśma po taśmie. Dzięki temu powtarzasz po niej następujące po sobie kroki, w wyniku czego jesteś w stanie uzyskać ten sam efekt wymodelowania piersi, który widzisz na filmie.

  • Instruktaż przygotowania się do aplikacji, opis specyfiki działania taśm, lista przeciwskazań i instrukcja ich usuwania.


Teraz kolej na Ciebie!

bottom of page