top of page

Skuteczne strategie sprzedażowe

dla sklepu z bielizną

Poznaj sprawdzone w praktyce strategie i narzędzia sprzedażowe, dzięki którym twój sklep z bielizną stanie się dochodową firmą!

1550 zł netto + VAT

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.
ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ

WPŁACAJĄC 30% ZADATKU.

CHARAKTER KURSU

 • Czy czujesz strach przed oferowaniem klientom droższych produktów z obawy, że będziesz posądzona o wciskanie ich im na siłę?

 • Czy tracisz klientów robiących jednorazowe zakupy?

 • Czy przeciętna transakcja to sprzedaż tylko jednego biustonosza?

 • Czy wpadłaś w pułapkę rabatów, które uważasz za jedyny sposób na sprzedaż?

 

Nawet jedna twierdząca odpowiedź na postawione wyżej pytania oznacza, że tracisz swój czas, wysiłek i pieniądze, idąc donikąd.
 
Dla wielu sklepów zwiększanie sprzedaży oznacza ciężką drogą i niekończącą pracę w zakresie poszukiwania nowych klientek. Ale czy wiesz, że MOŻNA ZWIĘKSZYĆ PRZYCHODY, NAWET JEŚLI NIE POZYSKASZ ANI JEDNEJ NOWEJ KLIENTKI?

A to wszystko dzięki wprowadzeniu w życie klarownej strategii budowania pozytywnego doświadczenia klientek, skutkującej zwiększeniem ich zaufania w stosunku do Twojej marki. 

Najpiękniejsze jest to, że prowadząc swój sklep bieliźniany, posiadasz już wszystkie potrzebne składniki, by właśnie z takich rozwiązań korzystać. Jedyne czego Ci brakuje, to przepis, jak je skutecznie zastosować.

Poznaj sprawdzone w praktyce strategie i narzędzia sprzedażowe, dzięki którym Twój sklep z bielizną stanie się dochodową firmą!

Na co dzień widzę wiele ambitnych kobiet, będących ekspertkami brafittingowymi, którym brakuje wiedzy, by generować sprzedaże pozwalające rozwijać ich biznes. Dlatego powstał ten program szkoleniowy, którego zadaniem jest dostarczenie praktycznych sposobów, przynoszących konkretne efekty biznesowe dla przedsiębiorczyń działających w branży bieliźnianej. 

To intensywne szkolenie mające charakter warsztatowy pomoże Ci w odkrywaniu SPRZEDAŻOWYCH SUPERMOCY skutkujących wzrostem przychodów i zwiększeniem ich satysfakcji z wykonywanej pracy.

* Cena kursu podana jest w kwocie netto. Cena brutto wynosi 1906,50 zł brutto. 

** Na życzenie wystawiam fakturę. W tym celu w komentarzu do zamówienia proszę podać dane do faktury lub wysłać do mnie email z danymi do wystawienia faktury na adres szkolenia@izabelasakutova.com.

*** Zadatek jest bezzwrotny.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

WŁAŚCICIELE I KIEROWNICY
SKLEPÓW BIELIŹNIANYCH

BRAFITTERKI BEZPOŚREDNIO OBSŁUGUJĄCE KLIENTKI

OSOBY OBSŁUGUJĄCE BIELIŹNIANE SKLEPY INTERNETOWE

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD MOICH SZKOLEŃ?

NOWOCZESNE
SALE
SZKOLENIOWE

PROGRAM
OPRACOWANY PRZEZ
PRAKTYKA BRANŻY

PROFESJONALNIE
PRZYGOTOWANE
MATERIAŁY SZKOLENIOWE

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 • Jak skutecznie zatrzymać swoje klientki

 • Jak przyciągać nowe klientki

 • Jak sprzedawać wartość produktu, a nie jego cenę

 • Jak zwiększyć wartość paragonu

 • Jak budować wokół siebie grono lojalnych fanek Twojej marki, polecających ją swoim znajomym.

PROGRAM SZKOLENIA

Po zakończeniu szkolenia wyjdziesz z wiedzą pozwalającą Ci tworzyć kompleksowy proces BUDOWANIA POZYTYWNYCH DOŚWIADCZEŃ KLIENTEK w sklepie z bielizną, który przemieni je w ambasadorki Twojej marki. Nauczysz się skutecznej sprzedaży stacjonarnej poprzez zgłębienie następujących zagadnień:

 

 • Umiejętnego powitania klientki, wyróżniającego Twój sklep od konkurencji, zachęcającego ją do dalszej rozmowy.

 • Efektywnego badania potrzeb klientki poprzez zadawanie pytań otwartych.

 • Skutecznej prezentacji produktów poprzez mówienie językiem korzyści.

 • Maksymalizacji wartości średniej transakcji poprzez prosprzedażową pracę w przymierzalni z wykorzystaniem technik up-sell – sprzedaży bardziej wyspecjalizowanej wersji produktu i cross-sell – dosprzedaży poprzez oferowanie produktów komplementarnych.

 • Obrony ceny, czyli co odpowiedzieć, kiedy klientka mówi „za drogo”. Poznasz skuteczne techniki obrony ceny.

 • Umiejętności sprzedaży wartości produktów, a nie ich ceny.

 • Eksperckich porad bieliźnianych.

 • Pomyślnego zamykania transakcji.

 • Sposobów na generowanie przyszłych sprzedaży.

 

To szkolenie pozwoli Ci raz na zawsze wyeliminować złe nawyki zabijające sprzedaż.

CO WYRÓŻNIA MOJE SZKOLENIA?

MAŁE GRUPY SZKOLENIOWE

TYLKO PRAKTYCZNA
WIEDZA NA REALNYCH
CASE STUDY

WARSZTATOWY
CHARAKTER
SZKOLEŃ

CO DOSTANIESZ NA SZKOLENIU?

 • Wydrukowane materiały zawierające prezentację szkoleniową

 • Zeszyt ćwiczeń

 • Certyfikat ukończenia szkolenia

Opinie sklepów brafittingowych
po moich szkoleniach

“Szkolenie przeprowadzone bardzo obrazowo, wspierane czytelnymi, logicznie usystematyzowanymi materiałami i praktycznym ćwiczeniami, co pomaga w łatwy sposób utracić wiedzę. Gorąco polecam szkolenie innym sklepom bieliźnianym, które chcą się rozwijać i zwiększać satysfakcję klientek.”

Ewelina Gancarz, Jegan, kursantka Skuteczne Strategie Sprzedaży

“Nastawiony na budowanie relacji kontakt z klientkami, niepłoszące strategie rozpoczynania rozmowy oraz właściwej prezentacji produktów w oparciu o język korzyści. Jestem bardzo zadowolona. Iza daje ogrom wiedzy i do tego jest ona przekazywana w łatwy i przyjazny sposób, dzięki czemu jest prosta do wdrożenia.”

Julia Mondry, MIG, , kursantka Skuteczne Strategie Sprzedaży

“Szkolenie jest niezwykle rzeczowe poparte przykładami z życia wziętymi, co bardzo pomogło w wyobrażeniu sobie sytuacji, które mają miejsce w sklepie i dało pomysły, jak skuteczniej sobie z nimi poradzić. Świetne pomysły na polepszenie sprzedaży komplementarnej. Śmiało polecam to szkoelnei każdej osobie działającej w branży.”

Anna Filipow-Perz, Adore.pl, kursantka Skuteczne Strategie Sprzedaży

“Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Informacje były przekazywane w klarowny sposób, a dzięki praktycznym przykładom były łatwo przyswajalne, nawet dla początkujących osób w branży. Z chęcią skorzystam z innych szkoleń prowadzonych przez Izę.”

Magdalena Bukowska, Adore.pl, kursantka Skuteczne Strategie Sprzedaży

“Bardzo konkretne szkolenie, nastawione na najważniejsze aspekty obsługi klientki. Poznałam wiele nowych rozwiązań, które pomogą zaoferować moim klientkom jeszcze bardziej spersonalizowaną obsługę, a mojemu sklepowi zapewnią zwiększone zyski.”

Katarzyna Zimnik, Ka-Ja, kursantka Skuteczne Strategie Sprzedaży

bottom of page