top of page

BEZPIECZNY I SKUTECZNY
TAPING BIUSTU
  
Stacjonarne szkolenie warsztatowe dla profesjonalistek

ROZBUDUJ OFERTĘ SWOJEGO SALONU
O DODATKOWE ŹRÓDŁO DOCHODU!

Kojarzysz perfekcyjnie uniesione, ukształtowane i unieruchomione dekolty gwiazd Hollywood na ceremonii rozdania Oscarów? Takie cuda są możliwe dzięki zgłębieniu wiedzy na temat  profesjonalnych technik aplikacji taśm do modelowania biustu.

To szkolenie nie jest wynikiem przypadku, ale efektem mojej 20-letniej, praktycznej pracy z kobiecymi biustami i prowadzonych szkoleń brafittingowych. Narodziło się ono z mojej głębokiej pasji do dawania kobietom swobody wyboru w kwestii tego, co chcą nosić i jak chcą się czuć w swoim ciele, niezależnie od rozmiaru biustu. Moim priorytetem było stworzenie szkolenia, które da Tobie nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne metody modelowania każdej wielkości i kondycji piersi pod wymagające kreacje. 

 

Ze szkolenia dowiesz się jak pracować z ciałem drugiej kobiety, jak unosić pierś, którą modelujesz. Nauczysz się także, jak przeprowadzać wywiad z klientką, o jakie dokumenty zadbać i na co zwrócić szczególną uwagę przyjmując klientkę na usługę modelowania biustu. 


Zgłębienie tej wiedzy oznacza nie tylko koniec dyktatury biustonosza i radość płynącą z wolności wyboru stylizacji ubraniowych dla Twoich klientek.  Oznacza również możliwość wprowadzenia do oferty Twojego salonu nowej usługi, a przez to i pozyskanie dodatkowego źródła dochodu.

 

Jednorazowa usługa tapingu biustu jest wyceniana przez sklepy w kwocie 200 - 300 zł plus koszt taśm. Z tej opłaty nie odliczasz kosztów produktu, to Twój czysty zysk! Zamiast więc przeznaczać kolosalne kwoty w zatowarowanie swojego sklepu w szerokie zasięgi rozmiarowe biustonoszy do zadań specjalnych, zainwestuj w produkty Bra Tape, dzięki którym wymodelujesz piersi każdej wielkości i ODBIERZ BEZPŁATNIE SZKOLENIE dające Ci fachowe kompetencje tapingu biustu, które szybko zmaterializujesz w zwiększone obroty Twojego sklepu. 

_T0A8197.jpg
_T0A8609.jpg

JAKIE BIUSTY MOGĄ BYĆ
MODELOWANE ZA POMOCĄ TAPINGU PIERSI? 

Połączenie wysokojakościowych taśm do tapingu biustu Bra Tape z moimi autorskimi technikami modelowania piersi sprawia, że jesteśmy w stanie nadać biustom stabilne podtrzymanie, pełniejszy wygląd, uniesiony i jędrniejszy kształt, niezależnie od ich wielkości, konsystencji oraz wieku kobiety, której modelujemy piersi. 

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

Szkolenie podzielone jest na część demonstracyjną i warsztatową. Podczas pierwszej części zademonstrowane  będą techniki modelowania biustu na 4 modelkach o różnej wielkości i konsystencji piersi. Podczas części praktycznej kursantki będą podzielone na grupy w ramach których będą miały możliwość ćwiczyć techniki tapingu piersi, zarówno na modelkach, jak i na sobie nawzajem. Poszczególne etapy ćwiczeń z modelowania biustu będą nadzorowane przez szkoleniowca.

Część demonstracyjna zawiera następujące informacje:
 

 • Na jakie cechy zwrócić uwagę przy wyborze taśmy do tapingu biustu?

 • Jakie są przeciwskazania do tapingu piersi?

 • Zbiór fundamentalnych wskazówek, które należy zgłębić przed przystąpieniem do aplikacji taśm, aby uzyskać skuteczny efekt, który jest jednocześnie bezpieczny dla skóry piersi.

 • Jaką szerokość taśmy wybrać na jaki biust?

 • Techniki tapingu piersi do odkrytych ramion.

 • Techniki tapingu piersi do głębokiego dekoltu.

 • Techniki tapingu piersi wypełniająca mniejszy dekolt i nadająca mu objętości.

 • Autorska technika Izy Sakutovej szybkiego i skutecznego TAPINGU WIĘKSZYCH PIERSI NA LEŻĄCO.

 • NOWOŚĆ: taping z użyciem szerokich taśm (10 cm Bra Tape Max) do modelowania większych biustów.

 • Wytyczne dotyczące sposobu bezpiecznego i bezbolesnego usuwania taśm.

 • Przyczyny powstawania podrażnień skórnych, pęcherzy i blizn oraz sposoby im zapobiegania. 

 • Wskazówki dotyczące sprawnego wdrożenia usługi tapingu biustu do oferty salonu.

Część praktyczna
 

Podczas 3 godzinnej części warsztatowej uczestniczki zostaną podzielone na grupy, w ramach których będą wykonywały taping biustu na modelkach z małym, średnim, dużym i zrelaksowanym biustem. Na każdej z modelek będą wykonywać taping biustu do odkrytych ramion i do głębokiego dekoltu. Kursantki będą także miały możliwość pracy również na sobie nawzajem.

 

Podczas tej części szkolenia Izabela Sakutova będzie na bieżąco monitorować pracę kursantek, dawać podpowiedzi i odpowiadać na pojawiające się pytania. To doskonała okazja do praktyki na różnych biustach i zdobycia doświadczenia pod okiem ekspertki.