top of page

BEZPIECZNY I SKUTECZNY
TAPING BIUSTU
  
Stacjonarne szkolenie warsztatowe dla profesjonalistek

14.04.2024 r., Warszawa, 10:00 – 15:00

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.
ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ 

ROZBUDUJ OFERTĘ SWOJEGO SALONU
O DODATKOWE ŹRÓDŁO DOCHODU!

Kojarzysz perfekcyjnie uniesione, ukształtowane i unieruchomione dekolty gwiazd Hollywood na ceremonii rozdania Oscarów? Takie cuda są możliwe dzięki zgłębieniu wiedzy na temat  profesjonalnych technik aplikacji taśm do modelowania biustu.

To szkolenie nie jest wynikiem przypadku, ale efektem mojej 20-letniej, praktycznej pracy z kobiecymi biustami i prowadzonych szkoleń brafittingowych. Narodziło się ono z mojej głębokiej pasji do dawania kobietom swobody wyboru w kwestii tego, co chcą nosić i jak chcą się czuć w swoim ciele, niezależnie od rozmiaru biustu. Moim priorytetem było stworzenie szkolenia, które da Tobie nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne metody modelowania każdej wielkości i kondycji piersi pod wymagające kreacje. 

 

Ze szkolenia dowiesz się jak pracować z ciałem drugiej kobiety, jak unosić pierś, którą modelujesz. Nauczysz się także, jak przeprowadzać wywiad z klientką, o jakie dokumenty zadbać i na co zwrócić szczególną uwagę przyjmując klientkę na usługę modelowania biustu. 


Zgłębienie tej wiedzy oznacza nie tylko koniec dyktatury biustonosza i radość płynącą z wolności wyboru stylizacji ubraniowych dla Twoich klientek.  Oznacza również możliwość wprowadzenia do oferty Twojego salonu nowej usługi, a przez to i pozyskanie dodatkowego źródła dochodu.

 

Jednorazowa usługa tapingu biustu jest wyceniana przez sklepy w kwocie 200 - 300 zł plus koszt taśm. Z tej opłaty nie odliczasz kosztów produktu, to Twój czysty zysk! Zamiast więc przeznaczać kolosalne kwoty w zatowarowanie swojego sklepu w szerokie zasięgi rozmiarowe biustonoszy do zadań specjalnych, zainwestuj w produkty Bra Tape, dzięki którym wymodelujesz piersi każdej wielkości i ODBIERZ BEZPŁATNIE SZKOLENIE dające Ci fachowe kompetencje tapingu biustu, które szybko zmaterializujesz w zwiększone obroty Twojego sklepu. 

_T0A8197.jpg
_T0A8609.jpg

JAKIE BIUSTY MOGĄ BYĆ
MODELOWANE ZA POMOCĄ TAPINGU PIERSI? 

Połączenie wysokojakościowych taśm do tapingu biustu Bra Tape z moimi autorskimi technikami modelowania piersi sprawia, że jesteśmy w stanie nadać biustom stabilne podtrzymanie, pełniejszy wygląd, uniesiony i jędrniejszy kształt, niezależnie od ich wielkości, konsystencji oraz wieku kobiety, której modelujemy piersi. 

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

Szkolenie podzielone jest na część demonstracyjną i warsztatową. Podczas pierwszej części zademonstrowane  będą techniki modelowania biustu na 4 modelkach o różnej wielkości i konsystencji piersi. Podczas części praktycznej kursantki będą podzielone na grupy w ramach których będą miały możliwość ćwiczyć techniki tapingu piersi, zarówno na modelkach, jak i na sobie nawzajem. Poszczególne etapy ćwiczeń z modelowania biustu będą nadzorowane przez szkoleniowca.

Część demonstracyjna zawiera następujące informacje:
 

 • Na jakie cechy zwrócić uwagę przy wyborze taśmy do tapingu biustu?

 • Jakie są przeciwskazania do tapingu piersi?

 • Zbiór fundamentalnych wskazówek, które należy zgłębić przed przystąpieniem do aplikacji taśm, aby uzyskać skuteczny efekt, który jest jednocześnie bezpieczny dla skóry piersi.

 • Jaką szerokość taśmy wybrać na jaki biust?

 • Techniki tapingu piersi do odkrytych ramion.

 • Techniki tapingu piersi do głębokiego dekoltu.

 • Techniki tapingu piersi wypełniająca mniejszy dekolt i nadająca mu objętości.

 • Autorska technika Izy Sakutovej szybkiego i skutecznego TAPINGU WIĘKSZYCH PIERSI NA LEŻĄCO.

 • NOWOŚĆ: taping z użyciem szerokich taśm (10 cm Bra Tape Max) do modelowania większych biustów.

 • Wytyczne dotyczące sposobu bezpiecznego i bezbolesnego usuwania taśm.

 • Przyczyny powstawania podrażnień skórnych, pęcherzy i blizn oraz sposoby im zapobiegania. 

 • Wskazówki dotyczące sprawnego wdrożenia usługi tapingu biustu do oferty salonu.

Część praktyczna
 

Podczas 3 godzinnej części warsztatowej uczestniczki zostaną podzielone na grupy, w ramach których będą wykonywały taping biustu na modelkach z małym, średnim, dużym i zrelaksowanym biustem. Na każdej z modelek będą wykonywać taping biustu do odkrytych ramion i do głębokiego dekoltu. Kursantki będą także miały możliwość pracy również na sobie nawzajem.

 

Podczas tej części szkolenia Izabela Sakutova będzie na bieżąco monitorować pracę kursantek, dawać podpowiedzi i odpowiadać na pojawiające się pytania. To doskonała okazja do praktyki na różnych biustach i zdobycia doświadczenia pod okiem ekspertki.

Dodatkowo  otrzymasz:
 

 • Podręcznik pdf zawierający 11 rozpisanych krok po kroku technik tapingu biustu wraz z rysunkami instruktażowymi: 

  • Odkryte ramiona – technika modelowania mniejszej wielkości piersi.

  • Odkryte ramiona – technika modelowania średniej wielkości piersi.

  • Odkryte ramiona – technika modelowania mniejszej i średniej wielkości piersi do kreacji z zasłoniętym dekoltem i odkrytymi ramionami oraz placami.

  • Odkryte ramiona – technika modelowania zrelaksowanych piersi.

  • Odkryte ramiona – technika modelowania większych piersi.

  • Głęboki dekolt – technika modelowania mniejszej wielkości piersi. 

  • Głęboki dekolt – technika modelowania średniej wielkości piersi.

  • Głęboki dekolt – technika modelowania większych piersi. 

  • Wypełnienie dekoltu – technika modelowania mniejszej wielkości piersi.

  • Wypełnienie dekoltu – technika modelowania średniej wielkości piersi. 

  • Aplikacja taśm na leżąco.

 • Pdf zawierający przeciwskazania, wskazówki aplikacji taśm i bezpiecznego ich usuwania oraz opis cech jakościowych taśm. 

 •  Zabezpieczający Ciebie i Twój salon formularz świadomej zgody klientki na przeprowadzenie usługi tapingu piersi przez Twój salon.  

Do pracy warsztatowej w ramach szkolenia zapewnione są dla kursantek przez markę Bra Tape następujące materiały: taśmy Bra Tape standard (5 cm) i Bra Tape Max (10 cm),  taśmy do stylizacji, profesjonalne nożyczki do cięcia taśm do tapingu biustu,  osłonki na brodawki oraz olejek do usuwania taśm.

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!
Obejrzyj film i poczuj atmosferę szkolenia na żywo!

CERTYFIKAT

​Po ukończeniu warsztatowej części szkoleniowej otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje umiejętności z zakresu świadczenia profesjonalnego tapingu biustu. 

Szkolenie certyfikat przykład.jpg

POZNAJMY SIĘ 

_T0A9653_edited.jpg

Nazywam się Iza Sakutova i od 20 lat jestem międzynarodową ekspertką brafittingu, szkoleniowcem oraz certyfikowaną mentorką bra-branży. 
 
Napisałam 3 książki brafittingowe. Prowadzę profesjonalne szkolenia brafittingowe oraz biznesowe dla branży bieliźnianej w Polsce i za granicą.  Jako prelegentka od wielu lat dzielę się swoją wiedzą na międzynarodowych targach bieliźnianych w Paryżu, Moskwie i Polsce. W roli ekspertki brafittingu występuję także w programach telewizyjnych, takich jak Dzień Dobry tvn, Pytanie na Śniadanie czy w produkcjach telewizji Polsat. 
 
Jestem kobietą biznesu. Wprowadzając w 2004 roku na polski rynek marki Panache, zapoczątkowałam w naszym kraju szerzenie nowej dziedziny wiedzy - brafittingu. To samo powtórzyłam w Bułgarii w roku 2013. Aktualnie na co dzień prowadzę firmę dystrybucyjną So Chic, zaopatrującą ponad 300 sklepów brafittingowych w Polsce w produkty Panache i Soak. Jestem także właścicielką dwóch sklepów z bielizną, w Polsce i Bułgarii. 
 
Pod koniec 2022 roku stworzyłam markę specjalistycznych, wysokojakościowych taśm do tapingu piersi Bra Tape, której zaufały salony brafittingowe, kosmetyczne, ślubne, jak i stylistki w Polsce i za granicą.

W 2023 roku poszerzyłam ofertę marki o produkty pielęgnacyjne. 
 
Oprócz prowadzenia biznesu jestem działaczką społeczną i miłośniczką zdrowych piersi. Zorganizowałam 12 edycji kampanii Dotykam=Wygrywam, która promuje kompleksowe dbanie o zdrowie piersi. Od 4 lat prowadzę fundację Wsparcie na Starcie, zrzeszającą ponad 150 wolontariuszek-brafitterek, budującą zdrowe nawyki dbania o piersi wśród nastolatek poprzez organizację w szkołach biustopogadanek.
 
Posiadam 20 letnie doświadczenie szkoleniowe. Jestem praktykiem i na tym przede wszystkim opieram moje szkolenia. Rozwijając się ze mną stacjonarnie lub online masz pewność, że zdobywasz wiedzę, którą na pewno wykorzystasz, zarówno dla potrzeb swojego biznesu, jak i własnych. 

POSŁUCHAJ, CO KURSANTKI MAJĄ DO POWIEDZENIA,
po wzięciu udziału w moim szkoleniu warsztatowym 
z Bezpiecznego i Skutecznego Tapingu Biustu.