top of page

Tejping biustu – modelowanie biustu pod wymagające kreacjeWiele kobiet, niezależnie od wielkości czy kształtu biustu, ze względu na brak alternatywnych rozwiązań dla biustonosza, dotychczas rezygnowało z ubrań z odkrytymi ramionami, odsłoniętymi plecami czy głębokimi dekoltami. Przez wiele lat byłam jedną z nich, ale od kilku lat moja sytuacja się zmieniła. Od czasu, kiedy zaczęłam stosować TEJPING BIUSTU. Jest to prosta w zastosowaniu, skuteczna technika modelowania biustu za pomocą specjalistycznych taśm do biustu, pozwalająca na noszenie wymagających dekoltów, stanowiących wyzwanie dla biustonoszy. Dzięki tej metodzie już żadna kreacja nie jest dla mnie wyzwaniem.

Ten temat omawiałam również w Pytanie na Śniadanie. Na mojej wspaniałej modelce Edycie, na jej prawej piersi, na antenie, zademonstrowałam, jaki efekt można osiągnąć stosując Tejping Biustu taśmami Booby Tape. Kliknij w grafikę, żeby obejrzeć ten materiał:


JAKIE TAŚMY UŻYĆ?


Na rynku jest wiele taśm, ale nie wszystkie są bezpieczne dla twojej skóry. Ja wybrałam taśmę Booby Tape, do której jestem osobiście przekonana i na której sama pracuję od wielu lat oraz którą od dawna stosują setki brafitterek sklepów współpracujących ze mną.Taśma Booby Tape – co ją wyróżnia?

  • Hipoalergiczna - specjalna technologia kleju nie uczula. Jeśli jednak masz wrażliwą skórę to zalecam, abyś wykonała test wrażliwości przed docelową aplikacją. W tym celu naklej jeden kawałek pasma na skórę i pozostaw na 6 godzin.

  • Rozciąga się do 170% - działa podobnie jak ludzka skóra, dzięki czemu nie ciagnie i nie sprawia bólu w czasie ruchu.

  • Trzyma przez wiele godzin.

  • Oddychająca – składa się z 95% bawełny, więc spokojnie można ją stosować w upalne dni.

  • Bezbolesna do usunięcia.