top of page

Social Media w lokalnym sklepie (część 1)


Dzisiaj chciałabym skupić się na tym, po co lokalnemu sklepowi potrzebne są własne kanały w mediach społecznościowych. Czy te narzędzia rzeczywiście mogą przynieść realne przełożenie na wysokość sprzedaży, czy jednak działają jedynie dla handlowych gigantów?

Prawda jest taka, że kiedyś marketingowcy mogli tylko marzyć, aby pracować z tak potężną grupą odbiorców, która znajduje się właśnie w tak zwanych Social Media. Teraz mamy tę grupę podaną dosłownie na tacy. Musimy tylko wiedzieć, jak mądrze korzystać z dostępnych kanałów, aby pracowały dla nas i aby przynosiły dla naszego biznesu satysfakcjonujące wyniki. 


Przez ten artykuł chciałabym zasiać ziarnko zaciekawienia tym tematem w szczególności we właścicielkach mniejszych firm lub sklepów, które twierdzą, że ich klientki nie mają konta na Facebooku czy na Instagramie. Chciałabym pokazać, że jest sens w mądrym inwestowaniu swojego czasu i pieniędzy w te kanały, bo w nich znajduje się cała nowa i w dodatku bardzo szeroka grupa konsumentek, które jeszcze nas nie znają, a które z wykorzystaniem odpowiedniej strategii mogą stać się lojalnymi adwokatkami naszych sklepów. Sięgnijmy więc po media społecznościowe i dotrzyjmy do nich.


Jaka jest siła mediów społecznościowych?


Zobaczmy, co dzieje się w mediach społecznościowych w przeciągu 1 minuty.