Modowa klasyka w wykonaniu Arli
Czy jesteś miłośniczką stylu vintage? Jeśli tak to pudrowo-różowa Arla marki Panache powinna znaleźć się na Twojej liście bieliźnianych „musisz-mieci”. Jest połączeniem zarówno klasyki jak i najnowszych, modowych trendów. Podobne stylowe inspiracje znajdziesz w kolekcjach sieciówek, takich jak Intimmissimi, które dość często cieszą oko, ale mają jedną poważną wadę – bardzo ograniczony zasięg rozmiarowy, limitujący możliwość dobrego dopasowania biustonosza. W przypadku Arli otrzymujesz pakiet – wykwintne vintage’owe wzornictwo, które komplementuje szeroka gama rozmiarowa, aż do brytyjskiej miseczki H (mniej więcej odpowiednik europejskiej miseczki K).

Wykonana z misternej koronki o kwiatowym wzorze miękka miseczka zachwyci nawet najbardziej wymagające gusta. Wewnętrzną jej warstwę tworzy przyjemny dla ciała, a zarazem stabilny tiul, na który została naszyta bogata koronka. W centralnym miejscu, na mostku biustonosza Arla posiada łezkę, co korzystnie na nią wpływa, dodając jej lekkości.
Miseczka
Niezwykle modny w ostatnich sezonach krój high apex, co oznacza, że jest wyżej zabudowana w kierunku ramiączka. W standardowym biustonoszu ramiączko będzie łączyć się z miseczką na wysokości pachy. W high apex ramiączko zaczyna się od ramienia.
