top of page

Jak po 3 miesiącach działania firmy wypromować swoją markę w telewizji, czasopismach

Prowadzę 4 firmy, w tym jedną za granicą. W każdej z nich od samego początku stawiam przede wszystkim na współpracę z mediami, by dodać wiarygodności oferowanym przeze mnie produktom i usługą. Przez lata występowania w telewizji, radio, współpracy z czasopismami i wpływowymi portalami internetowymi nauczyłam się tego, że nie jest jednak sukcesem pojawienie się w mediach, ale to, jak dalej wykorzystasz widoczność medialną, by osiągnąć cel, który sobie zakładasz.Bazując na promocji moich firm w mediach, którą regularnie uskuteczniam od 16 lat, śmiało mogę powiedzieć, że aby wykreować widoczność w mediach wcale nie potrzebujesz wielkich budżetów marketingowych lub nie wiadomo jakich znajomości. Dobrym przykładem jest moja firma w Bułgarii, która jest siecią brafittingowych salonów bieliźnianych. Będąc w Bułgarii zaledwie 3 miesiące i wykorzystując ten czas maksymalnie na budowanie strategii marketingowej, udało mi się wejść do głównego śniadaniowego programu telewizyjnego, będącego odpowiednikiem naszego Dzień Dobry TVN czy Pytanie na Śniadanie, z tematem brafittingu trwającym aż 40 minut! W pierwszym roku pracy nad promocją mojej bułgarksiej marki brafittingowej udało mi się uzyskać aż 23 wejścia do telewizji i setki publikacji w czasopismach drukowanych oraz portalach internetowych.


W ciągu ostatnich lat pojawiło się wiele nowych możliwości wypromowania marek, dzięki czemu firmom jest łatwiej niż kiedykolwiek dzielić się wiedzą z setkami tysięcy odbiorców. Mówiąc o ukazaniach medialnych mam na myśli wystąpienia w tradycyjnych mediach, takich jak czasopisma, radio i telewizja - ale także nowych mediach, jak portale internetowe, podcasty i transmisje na profilach społecznościowych i webinarach z influencerami.


Rozpoznawalność medialna oznacza docieranie i dzielenie się swoją wiedzą z tysiącami (a może nawet milionami) osób. Oznacza aprobatę rozpoznawalnych mediów i przez to potwierdzenie twojej ekspertyzy.


Dzięki rozpoznawalności medialnej dotrzesz do większej ilości ludzi, którzy chętniej kupią to, co masz do zaoferowania. Twoja marka będzie dla nich wiarygodna, ze względu na obecność w mediach, które cenią.Zdobycie rozgłosu czy to lokalnego, czy ogólnokrajowego jest kluczowym krokiem do zwiększenia

rozpoznawalności i rozwoju twojej firmy. Dobrze wykorzystana widoczność medialna, może pomóc w zwiększeniu liczby fanów, subskrybentów i w rezultacie klientów.


Wiele osób prowadzących własne działalności gospodarcze ma następujące obawy związane z budowaniem rozpoznawalności:

• Czują się nieswojo, by być w centrum uwagi.

• Uważają, że nie są na etapie, by nazwać siebie ekspertem.

• Zastanawiają się, czy ich firma jest gotowa na uwagę mediów.


Jeśli te obawy brzmią znajomo, nie jesteś sama! Ważne jest, aby pamiętać, że nie robisz tego dla siebie, nie robisz tego z własnych egocentrycznych pobudek, ale dlatego, bo twoja marka tego potrzebuje, by być w stanie dalej się rozwijać.Dzisiaj przedstawię ci moją listę niezbędnych kroków, które pomogą ci znaleźć się jako ekspert do popularnych w twojej branży podcastach, stronach internetowych, czasopismach, a nawet w telewizji. Ważne, abyś po tym, jak trafisz do tych wpływowych mediów umiała w pełni wykorzystać ten potencjał, by przyprowadzić do siebie więcej klientów i przyciągnąć jeszcze większe możliwości zwiększające rozpoznawalności twojej marki.


OKREŚL SWÓJ CEL BIZNESOWY


Odpowiedz sobie na pytanie, co chcesz osiągnąć dzięki widoczności w mediach? Oto przykładowe cele:

• Rozwijanie swojej listy mailingowej

• Zdobycie większej liczby klientów

• Sprzedaż większej ilości produktów

Znajomość celów biznesowych pomoże Ci skoncentrować się na właściwych mediach i na mierzeniu wyników z podjętych działań medialnych.

Przykład:


Jeśli twoim celem jest zbudowanie listy e-mailowej, docieranie przez nią do nowych klientów i budowanie z nimi głębszych relacji, możesz skupić się na portalach internetowych i współpracy z influencerami z mediów społecznościowych. Bardziej prawdopodobne jest, że w ten sposób zdobędziesz nowych subskrybentów, którzy klikną w link umieszczony w artykule osadzonym online, czy zamieszczony w opisie postu w mediach społecznościowych niż czytając o twojej marce w drukowanym czasopiśmie.

PIRAMIDA MEDIALNATWOJA BAZA MEDIALNA


Fundamentem piramidy jest baza składająca się z kanałów promocji marki, które sama jesteś w stanie stworzyć. Musisz od tego zacząć. Mam tutaj na myśli twoją obecność online, czyli twoją stronę internetową, blog, profile w mediach społecznościowych, czyli miejsca, gdzie ludzie mogą znaleźć informacje o tobie i twojej firmie.


Ilekroć będziesz próbować nawiązać współpracę z mediami istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą chcieli wyszukać Cię przez internet, by dowiedzieć się więcej na twój temat. Bez profili w mediach społecznościowych i społeczności zaangażowanej w to, co robisz, media rzadziej będą cię postrzegać jako autorytet w twojej dziedzinie. Twoim celem powinna być więc rozbudowa twoich profili w mediach społecznościowych i tworzenie listy mailingowej, która sprzedaje.


Wiele osób prowadzących małe, lokalne firmy nie wie, od czego zacząć budowanie listy mailingowej, jak zainteresować ludzi, by chcieli zostawić swój adres emailowy, jaką wartość im zaoferować, jakie mechanizmy zastosować, które usprawnią tworzenie listy mailingowej i jak zbudować stronę lądowania (landing page).


Spora ilość stacjonarnych przedsiębiorców ma też problem z tworzeniem angażujących treści, kreacji wizualnych i wideo na swoich profilach w mediach społecznościowych, które generują interakcję, tworzą zaangażowanie i budują lojalną społeczność. Nie wiedzą, jak przeprowadzać transmisje live, jak tworzyć przyciągające uwagę Insta Stories, jak wykorzystać IGTV do promocji swojej marki, czy jak zrobić profesjonalne wideo za 0 zł z wykorzystaniem jedynie własnego telefonu i bezpłatnej aplikacji.


Jeśli nie wiesz, jak zabrać się za te rzeczy to mogę ci w tym pomóc. WYSTARTOWAŁY ponownie zapisy do mojego projektu SUPERMENKI BIZNESU PRO! Tylko do 30.06 możesz dołączyć w promocyjnej cenie – jedynie 79 zł brutto za miesiąc zamiast 97 zł.Po dołączeniu przez 12 miesięcy otrzymasz ode mnie każdego miesiąca 3 lekcje wideo, w których krok po kroku będę uczyć Cię sprawdzonych w praktyce strategii biznesowych i narzędzi, które z łatwością wprowadzisz w życie Twojej firmy i ZBUDUJESZ SWOJĄ SUPERMARKĘ!

Przeczytaj poniższą listę 12 strategicznych obszarów wymaganych do efektywnego prowadzenia marki stacjonarnej i... pomyśl, jak Twój biznes się zmieni, gdy zgłębisz tę wiedzę.

 1. Skuteczne PLANOWANIE w biznesie.

 2. Narzędzia i strategia do budowania imponującej SUPERLISTY MAILINGOWEJ, która sprzedaje.

 3. Angażujące TREŚCI POSTÓW na profile marki stacjonarnej w mediach społecznościowych wraz z zasadami organizacji skutecznych i zarazem legalnych konkursów.

 4. Przyciągające uwagę KREACJE WIZUALNE do komunikacji w mediach społecznościowych wraz z tworzeniem własnych grafik promujących biznes stacjonarny.

 5. Zwracające uwagę TREŚCI WIDEO budujące duże zaangażowanie w mediach społecznościowych marki stacjonarnej (Insta Stories, IGTV, transmisje live) wraz z tworzeniem i montażem filmów.

 6. Skuteczna REKLAMA W SOCIAL MEDIA zmieniająca odbiorców Twoich treści w faktycznych klientów.

 7. Efektywna SPRZEDAŻ STACJONARNA wraz z budowaniem dalszych relacji posprzedażowych skutkujących lojalnością klientów, częstymi powrotami i poleceniami.

 8. PROGRAMY LOJALNOŚCIOWEBONY PODARUNKOWE i PROMOCJE skutkujące zwiększeniem obrotów.

 9. CROSS MARKETING i inne tanie sposoby na LOKALNĄ PROMOCJĘ.

 10. CONTENT MARKETING, umiejętne pisanie angażujących treści przyciągających klientów.

 11. Strategie radzenia sobie z TRUDNYM KLIENTEMREKLAMACJAMINEGATYWNYMI KOMENTARZAMI W INTERNECIE i KRYZYSEM W ZESPOLE.

 12. Zastosowanie EVENTÓW jako skutecznego sposobu na wzrost obrotów.W każdym miesiącu otrzymasz szkolenie złożone z 3 lekcji, materiały techniczne oraz ćwiczenia do wydrukowania.

Jeżeli jesteś głodna wiedzy to masz również możliwość wykupienia od razu dostępu do wszystkich dostępnych materiałów! Wtedy możesz zacząć od tematu, który w danym miesiącu najbardziej Cię interesuje! Do 30.06. decydując się na pakiet roczny oszczędzasz aż 336 zł! KLIKNIJ TU I POZNAJ SZCZEGÓŁY


WYSTĘPY GOŚCINNE ONLINE I OFFLINE


Następnym poziomem piramidy medialnej jest dzielenie się twoją wiedzą na blogach, portalach internetowych mediów/influencerów gromadzących wokół siebie dużą społeczność. To tak jakbyś pisała artykuł na własny blog, ale udostępniła go na portalu, blogu innej firmy lub osoby. Pomoże ci to w uzyskaniu ogromnej widoczności, wykorzystując siłę i zasięgi marki, u której twoja publikacja będzie zamieszczona. W ten sposób dotrzesz do zupełnie nowej grupy odbiorców.

Gościnne występy są świetne w celu:

• Zwiększenia wiarygodności

• Powiększania listy mailingowej

• Pozycjonowania ciebie w wyszukiwarkach


PODCASTY/TRANSMISJE LIVE


Każdego dnia pojawiają się nowe podcasty i nowe transmisje live, a w związku z tym pojawia się wiele okazji do zaprezentowania twojej marki. Niektóre z nich mogą być dość niszowe, co oznacza, że ​​możesz dotrzeć do bardzo konkretnych odbiorców. Wielu gospodarzy podcastów czy transmisji live, często przedsiębiorców tak jak ty, pozwoli ci szczegółowo omówić i wypromować twoją ofertę i sposób, w jaki pomagasz ludziom.


Podcasty i transmisje live są idealne do:

• Zbudowania swojej listy mailingowej, ponieważ gospodarz często pozwala udostępnić publiczności bezpłatny prezent

• Sprzedaży produktów, ponieważ słuchacze podcastów czy live’ów są zwykle konkretnymi odbiorcami, zainteresowanymi daną niszą, którzy chętnie zainwestują w siebie.

CZASOPISMA


Kolejnym poziomem piramidy reklamowej są czasopisma. Bycie wybranym do publikacji w czasopiśmie, szczególnie znanym, niesie ze sobą wiele prestiżu i zapewnia ogromny wzrost wiarygodności. Czasopisma chcą prezentować tylko najlepszych ekspertów, więc wybór Ciebie pokazuje, że jesteś jednym z najlepszych w swojej branży.


Dzięki tym mediom możesz dotrzeć do znacznie szerszej publiczności, ponieważ dystrybucja przeprowadzana jest na dużą skalę (pomyśl o wszystkich czasopismach, które widzisz w gabinetach lekarskich,

na lotniskach, w kioskach, w salonach fryzjerskich itp.).


TELEWIZJA


Telewizja, podobnie jak czasopisma, stawia cię przed tysiącami odbiorców (a nawet milionami)

i zapewnia ogromny wzrost wiarygodności, pokazując, że jesteś powszechnie uznanym ekspertem.


Wejście do telewizji jest trudniejsze niż do innych rodzajów mediów - musisz czuć się pewnie przed kamerą.

Musisz być także w stanie przekazać główne informacje w ekspresowym skrócie, ponieważ wejścia telewizyjne często trwają zaledwie kilka minut. Jeśli jednak uda ci się zdobyć rozgłos telewizyjny, może to otworzyć drzwi

do poważnych możliwości rozwoju twojej firmy.


SZCZYT PIRAMIDY


Na szczycie piramidy medialnej znajduje się krąg zawierający prelekcje na prestiżowych wydarzeniach i partnerstwa medialne.


MOJA LISTA NIEZBĘDNYCH KROKÓW DO POJAWIENIA SIĘ W MEDIACH


1. STWÓRZ SWOJĄ LISTĘ WYMARZONYCH MEDIÓW


Aby znaleźć idealne możliwości reklamowe, musisz wiedzieć, co porusza twoich klientów! Spójrzmy prawdzie w oczy, jaki jest sens pokazania się w czasopiśmie, którego żaden z twoich idealnych klientów tak naprawdę nie czyta?

Stwórz swoją listę mediów, do których chcesz trafić korzystając z następujących wskazówek:

• Twój idealny klient powinien znać te media i regularnie ich słuchać / oglądać / czytać. Jeśli nie masz pewności, z jakich mediów regularnie korzystają twoi klienci, po prostu ich zapytaj! (Przykład: jakich podcastów słuchasz? Które blogi / strony www znajdują się na twojej obowiązkowej liście do czytania?)

• Twoja wymarzona lista powinna składać się ze znanych i mniej znanych mediów. Nie od razu trafisz do mediów z ogólnokrajowym zasięgiem. Na to trzeba czasu.

• Zacznij od 10 wymarzonych mediów i z czasem powiększaj swoją listę!

2. ZAPANUJ NAD SWOIM UMYSŁEM


Teraz, kiedy marzysz o tym całym ekscytującym medialnym przekazie, który powinnaś tworzyć dla twojej marki, twój umysł może już zacząć ... mieć wątpliwości.

 • Dlaczego dane media chcieliby mnie pokazać?

 • Przecież nie mam nic tak odkrywczego do powiedzenia.

 • W mediach przecież występują tylko osoby odnoszące wielkie sukcesy, bestsellerowi autorzy i profesorowie. Nie mogę się z nimi równać.

Całkowicie ciebie rozumiem. Kiedy po raz pierwszy zaczęłam reklamować swoją własną markę, przeszłam tę samą mentalną gimnastykę. Nie czułam się wystarczająco pewnie. Miałam te same wątpliwości. Ale musisz pamiętać o tym, że media zawsze szukają nowych perspektyw. Ich zadaniem jest opowiadanie wciągających tematów. Jeśli możesz im w tym pomóc, to nie będzie ważne, ile książek z twoim nazwiskiem znajduje się na szczycie listy bestsellerów.


Zanim zaczniesz ruszać na podbój mediów, chcę, abyś uwierzyła, że twoja wiedza jest wystarczająca, by tam się znaleźć. Za każdym razem, gdy zaczynasz wątpić, chcę, abyś uzewnętrzniła te myśli, dzieląc się nimi z kimś, komu ufasz. Zobaczysz, że te obawy są tylko i wyłącznie tremą.


3. TWOJE DOŚWIADCZENIE


Media potrzebują ekspertów merytorycznych, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu dodadzą wiarygodności swoim tematom. Nie zastanawiaj się, czy jesteś „wystarczająco dobra”, aby nazwać się ekspertem. Samo doświadczenie, które posiadasz czyni cię ekspertem. Jeśli jesteś znacznie bardziej kompetentna w tematyce swojej branży niż niejeden laik to jesteś ekspertem.


Zastanów się, co może być twoim tematem eksperckim. Załóżmy na przykład, że jesteś doradcą finansowym, twoimi eksperckimi tematami mogą być zagadnienia dotyczące konsolidacji długów, planowania emerytur i budżetowania.


Poznaj swoje tematy eksperckie, zadając sobie następujące pytania:

• Do czego mam głęboką pasję i mogę mówić o tym bez końca? (Chodzi o tematy, o których nie możesz przestać rozmawiać z partnerem / przyjaciółmi / kimkolwiek, kto chce Cię słuchać).

• Jakie pytania zawsze zadają mi znajomi, przyjaciele i rodzina?

• W jakich obszarach zdobyłam wiele osiągnięć?

• W jakich tematach mam dużo wiedzy?


Po udzieleniu odpowiedzi na te pytania ułóż listę trzech tematów, w których chciałabyś być postrzegana jako autorytet. Te tematy pomogą mediom zdefiniować ciebie jako eksperta wyspecjalizowanego w określonej dziedzinie.


4. CO SPRAWIA, ŻE ​​JESTEŚ „WIARYGODNA”?

Wiarygodność nie oznacza posiadania najlepszych referencji czy bycia autorem książek.


Zastanów się nad tym, co posiadasz.

• Ukończone szkolenia. Czy masz stopień naukowy lub certyfikat, czy doszkalałaś się pod opieką mentora, który jest ekspertem w twojej branży?

• Specjalna strategia, którą stworzyłaś. Czy masz system, metodę, dzięki której pomagasz swoim klientom?

• Konkretne wyniki, które pomogłaś osiągnąć swoim klientom. (Nie ma znaczenia, czy byli to klienci pro bono, czy płacący. Jeśli udało ci się pomóc komuś w osiągnięciu wyniku, oznacza to, że posiadasz wiedzę, która może pomóc również masom).

Pamiętaj, że nie potrzebujesz WSZYSTKICH tych rzeczy. Wystarczy jedno solidne studium przypadku klienta lub prosty, opracowany przez ciebie krok po kroku proces, który może udowodnić twoją wiarygodność.


5. ROZPOCZNIJ TWORZENIE SWOJEJ OSOBISTEJ HISTORII


Media nie interesują się tylko poradami, które masz dla ich odbiorców. Są również zainteresowani Tobą jako historią sukcesu. Twoim celem jest stworzenie osobistej narracji, która będzie fascynująca i wciągająca

- ale to wymaga czasu! Teraz chcę tylko, abyś przemyślała podstawowe elementy swojej historii.


Kilka rzeczy do przemyślenia:

• Jakie jest twoje wykształcenie i jak ono wpłynęło na to, czym się zajmujesz? Jeśli jesteś dietetykiem, czy straciłaś dużo na wadze poprzez zdrowe odżywianie?

• Jak twoje osobiste doświadczenia wpłynęły na sposób pracy z klientami? Na przykład, jeśli jesteś doradcą finansowym, czy musiałaś przezwyciężyć osobiste zmagania o pieniądze?

• Jakie sukcesy udało ci się osiągnąć?

6. LISTA POMYSŁÓW „POD PRYSZNICEM”


Zacznij spisywać wszystkie pomysły, które wymyślisz pod prysznicem, w środku nocy, podczas biegu lub podczas rozmowy z przyjaciółką przez telefon. Łatwo powiedzieć: „Zapamiętam ten pomysł i wykorzystam go później”. Problem w tym, że zawsze go zapominamy. Zaufaj mi, w taki sposób straciłam wiele genialnych pomysłów.

Kilka pytań, które należy sobie zadać, próbując opracować pomysły:

• Czy ten pomysł pomoże rozwiązać problemy twoich klientów?

• Czy ten pomysł zawiera nowe informacje, o których mało kto wie? Na przykład trenerzy fitness mogą podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszych trendów w ćwiczeniach.

• Co sprawia, że ​​twoja historia jest aktualna? Jeśli jesteś dietetykiem to zastanów się, czy jest jakiś nowy trend w diecie, który ludzie muszą wypróbować – lub na który powinni uważać? Jeśli jesteś psychoterapeutą i twoją ekspertyzą są związki, czy istnieją problemy w związkach, o których nikt aktualnie nie mówi?


7. PRZYGOTUJ SWÓJ MEDIALNY PAKIET


Media mogą Ciebie poprosić o:


1. Dobre zdjęcia


Media mogą chcieć wyświetlić zdjęcie eksperta obok zapowiadanego tematu. Nie oczekuję, że wybierzesz się na sesję zdjęciową. Możesz poprosić przyjaciela z wypasionym aparatem fotograficznym o przysługę. Jeśli nie znasz nikogo takiego to wykorzystaj swój telefon. Dzisiejsze smartfony robią świetnej jakości zdjęcia!


Robiąc zdjęcie uwzględnij:

• Zbliżenia twarzy

• Zdjęcie całego ciała

• Zdjecie lajstajlowe (na przykład możesz pokazać siebie jak pracujesz z klientem, rozmawiasz z publicznością lub podczas wykonywania pracy).


2. Biografia medialna, czyli Twoje bio

Powinno być zwięzłym, a jednocześnie interesującym opisem na temat tego, kim jesteś, w czym się specjalizujesz i jakie masz osiągniecia.

Najważniejsze rzeczy do zapamiętania na temat bio to:

• To nie jest saga jak „Gra o tron”. Bio musi być krótkie i na temat.

• Powinno w kilku słowach opisać ciebie i to, co czyni cię ekspertem.

• Musi być napisane pod kątem redaktora - nie do twojego idealnego klienta.

3. ZWIĘZŁY I PRZEKONUJĄCY EMAIL.


Twój e-mail musi mieć interesujący temat, który natychmiast przyciągnie uwagę. Treść e-maila powinna zawierać kilka krótkich zdań na temat tego, kim jesteś i co masz do zaoferowania oraz opis pomysłu, który przyciągnie uwagę mas. Nie wysyłaj redaktorom historii swojego życia w sześciu akapitach! Jeśli będą chcieli uzyskać więcej informacji, poproszą o nią. Na tym etapie chcesz wzbudzić ich zainteresowanie, zachęcić do odpowiedzi, by rozpocząć dialog.

4. MOCNY TEMAT


Nagłówek tematu musi przyciągnąć uwagę tłumów. Oto przykład tematu trenera jogi: „5 pozycji jogi, które uratują twoje małżeństwo”.

Producenci widzieli wszystko. Aby zostać zauważoną, potrzebujesz innowacyjnego

spojrzenia na temat. Poszukaj najnowszych badań lub informacji, które poprą twój punkt widzenia.

Zastanów się, jak możesz rozwiać powszechne mity, w które wierzy opinia publiczna. Inną opcją jest udzielenie sprzecznego z ogólnie przyjętą opinią stwierdzenia, jak na przykład „Jedzenie bekonu jest dla ciebie naprawdę dobre!”


5. WŁAŚCIWY CZAS


Należy pamiętać, że różne rodzaje mediów (online, drukowane, telewizyjne, radiowe / podcasty) mają różne okresy realizacji. Na przykład czas realizacji czasopisma drukowanego wynosi około 3-4 miesięcy. Okres realizacji codziennej gazety lub strony internetowej jest znacznie krótszy - od jednego tygodnia do 24 godzin. Posiadanie świadomości tego, z jakim wyprzedzeniem działają poszczególne media, może pomóc ci zaplanować, jakie tematy im przedstawić.

6. BĄDŹ WYTRWAŁA


Nie oczekuj, że wysyłając tylko jeden e-mail, będziesz w telewizji w następnym miesiącu. Pojawienie się w mediach wymaga czasu i dłuższych działań. Bądź wytrwała. Być może twój temat jest naprawdę dobry, ale teraz osoba odpowiedzialna za publikacje ma bardziej priorytetowe tematy na głowie. Przypomnij się za tydzień lub dwa, wysyłaj jej dodatkowe pomysły.


WYKORZYSTAJ MAKSYMALNIE TWOJĄ MEDIALNE UKAZANIA, BY ROZWINĄĆ SWOJĄ FIRMĘ.


Kiedy zaczniesz zdobywać popularność, ważne jest, abyś umiała umiejętnie wykorzystać ten potencjał, by rozwinąć Twoją markę. Tak wiele osób popełnia błąd, pisząc świetny gościnny artykuł lub udzielając fantastycznego wywiadu, a następnie odchodzi, nie wykorzystując potencjału pozyskania nowych klientów.


Oto kilka sposobów wykorzystania medialnych ukazań:


• Oferuj bezpłatny prezent: może to być coś do pobrania, ebook lub jakiś powitalny rabat. Upewnij się tylko, że wysyłasz odwiedzających na stworzoną przez ciebie stronę zapisu (landing page) z wyraźnym CTA, (Wezwaniem Do Działania), aby pobrać darmową ofertę w zamian za ich adres e-mail.

• Pochwal się swojej społeczności twoje ukazanie w mediach: na platformach społecznościowych, na blogu oraz za pośrednictwem email marketingu.

• Wypromuj post, aby docierał do większej ilości osób. Ustaw na niego dobrze stargetowaną reklamę, którą stworzysz w Menadżerze Reklam.

• Poproś znajomych i rodzinę, aby skomentowali i udostępnili twój artykuł. Wykorzystaj swoje bezpośrednie znajomości, aby twoje ukazanie zyskało większy zasięg i widoczność.

• Uaktualnij swoją stronę www i dodaj na stronie głównej zdjęcie z ukazania medialnego obok formularzy rejestracji lub na stronie sprzedaży. Zyskasz w ten sposób wiarygodność swoich użytkowników.

• Uaktualnij swoje bio i dodaj informację o ostatnich ukazaniach.


Jeżeli chcesz otrzymać ode mnie więcej wiedzy z zakresu strategii budowania SUPERMOCNEJ MARKI to mogę ci w tym pomóc.

Dołącz do kursu SUPERMENKI BIZNESU PRO i rozwijaj SUPERMOCE TWOJEJ MARKI.

TYLKO DO 30.06.2020 dołączysz w promocyjnej cenie. KLIKNIJ TU I POZNAJ SZCZEGÓŁY.

Commenti


blog

Cześć, jestem Iza!

Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu z blisko 20-letnim doświadczeniem, autorką książek brafittingowych, zapalonym szkoleniowcem bra-branży, kobietą biznesu i działaczką społeczną...

Archiwum postów

Tagi

bottom of page