top of page

Wakacyjna bieliźniana miłość - Eclectic Boho
Czy są tu fanki brafittingu, które pamiętają stroje kąpielowe marki Cleo Swim? Ładnych kilka lat temu Panache przez kilka sezonów produkowało kolekcję strojów kąpielowych właśnie o takiej nazwie, która szła krok w krok z obowiązującymi modowymi trendami, podanymi w rewelacyjnie zbierających i kształtujących większe biusty konstrukcjach.


Kostium Eclectic Boho z aktualnej oferty marki Panache bardzo przypomina mi tamte kolekcje. Nie tylko ze względu na modny dizajn, ale i niezawodną konstrukcję, która perfekcyjnie układa mój większy biust w dwie dziarsko zebrane kuleczki, sprawiając, że nie wygląda on na tak duży jakim faktycznie jest. W zamian jest zgrabnie ukształtowany i ładnie uniesiony. W takim wydaniu każda biuściasta faktycznie poczuje, że ten biustonosz kąpielowy nie tylko podniesie jej biust na plaży, ale i jej samopoczucie!

Eclectic Boho prezentuję w wersji biustonosza balkonowego, ale do wyboru masz jeszcze tankini na konstrukcji balkonetki oraz wersję bandeau z usztywnianymi miseczkami i odpinanymi ramiączkami.

Osobiście wolę biustonosze balkonowe z wyżej zabudowanym mostkiem biustonosza i z miękkimi miseczkami osadzonymi na fiszbinie, takie jak ten, który mam na sobie na zdjęciach. Z moim rozmiarem biustu czuję się w nich bardzo stabilnie, w odróżnieniu do wersji bandeau, która moim zdaniem perfekcyjnie sprawdza się na mniejsze i średnie piersi, a nie koniecznie na tak obfite, jak moje. Dodatkowo fakt, że biustonosz o kroju bandeau jest usztywniony warstwą gąbki sprawia, że większy biust jest wizualnie bardziej masywny, a szczerze, nie znam żadnej obfitobiuściastej, która marzyłaby o takim efekcie.


Materiał wykorzystany do stworzenia stroju to wysokiej jakości dzianina, odporna na chlor i promienie słoneczne. Dzięki temu masz pewność, że piękne kolory pozostaną trwałe nie tylko na jeden sezon.