top of page

5 supermocnych strategii budowania marki

Dobrze wiem, że prowadząc mały biznes i będąc ekspertem w swojej branży wkładasz dużo wysiłku i serca w swoją firmę. Niemniej jednak okazuje się, że klienci nie ustawiają się w kolejce do wejścia, tak jak myślałaś, że będzie, otwierając biznes. A teraz, w czasach pandemii, jest ich o wiele mniej niż kiedykolwiek.


Masz wrażenie, że ruch jest tylko wtedy, kiedy robisz ofertę rabatową, ale przecież nie dasz rady prowadzić swojego biznesu oferując non stop rabaty, nie wspominając nawet o perspektywie dalszego rozwoju. Próbowałaś też promować swoją ofertę przez media społecznościowe, ale przepaliłaś kasę i nie zauważyłaś żadnej poprawy. Brzmi znajomo?


Czy wiesz, że w dalszym rozwoju Twojej firmy posiadane przez Ciebie umiejętności czy produkty nie wpłyną na wzrost obrotów? To, co się liczy na tym etapie to ZBUDOWANIE ZAANGAŻOWANIA.


Klienci są sercem Twojego biznesu. Jeśli czują się zauważeni, wysłuchani i docenieni, chcą więcej. Prawdziwa SUPERMOC Twojego biznesu tkwi w zdaniu sobie sprawy z tego, że zaangażowani klienci są jego siłą napędową. Kluczem do stworzenia SUPERMOCNEJ MARKI jest połączenie tego uczucia zaangażowania ze sprawdzonymi w praktyce strategiami działania.


Oto pięć kroków, które pomogą Tobie to osiągnąć.