top of page
okładka.jpg

WYPEŁNIJ I POBIERZ

BEZPŁATNIE PDF

PDF Bezpieczny Tejping każdej wielkości biustu

Ten pdf o bezpiecznym tejpingu biustu, to dobry początek, ale aby tejping był udany, musisz poznać także konkretne techniki aplikacji taśm, dzięki którym nie tylko bezpiecznie, ale i skutecznie wymodelujesz i podtrzymasz swój biust do każdego typu dekoltu, niezależnie od wielkości Twoich piersi.  

CHCESZ WEJŚĆ NA POZIOM WYŻEJ
I POGŁĘBIĆ WIEDZĘ
O TECHNIKACH APLIKACJI TAŚM?

Kup pierwszy w Polsce
videobook

TAPING PIERSI:

Odkryj Szybkie i Skuteczne Techniki Modelowania Każdej Wielkości Biustu

CENA PROMO: 129 zł
ZAMIAST: 179 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 179 zł.
Untitled (Facebook Cover).png

Czy kiedykolwiek Twój biust stanowił barierę w realizacji Twoich modowych marzeń? Czy próby zakładania sukienek z odkrytymi plecami, gołymi ramionami i głębokimi dekoltami kończyły się zawsze na wystającym biustonoszu lub rezygnacji z wymarzonej kreacji? Jeśli tak, to mam dla Ciebie rewolucyjne rozwiązanie!

Przed tapingiem
Po tapingu

Taping Biustu daje Ci nieograniczone możliwości stylizacji, bo z powodzeniem zastępuje biustonosz.

Poznaj skuteczne techniki modelowania piersi za pomocą taśm do tapingu biustu, które zmienią Twój sposób patrzenia na siebie i swoje ciało. Dzięki nim osiągniesz spektakularne efekty ukształtowania i podtrzymania każdej wielkości piersi i to bez chirurgicznych zabiegów!

 

Przedstawiam Ci mój videobook "TAPING PIERSI: Odkryj szybkie i skuteczne techniki modelowania każdej wielkości biustu". To kompleksowy przewodnik, który odmieni Twój stosunek do własnego biustu i pozwoli Ci cieszyć się pełną swobodą w zakresie stylizacji.

DSC_0659-Edit_edited.jpg
Przed tapingiem
Po tapingu

CZYM JEST VIDEOBOOK?

Mój videobook jest połączeniem poradnika w formie ebooka z 13 technikami modelowania biustu przedstawionymi w formie filmów video, w których krok po kroku omawiam i pokazuję każdą z nich. 

CO ZNAJDĘ W VIDEOBOOKU? 

Odkryjesz łatwe w zastosowaniu, a przede wszystkim skuteczne techniki tapingu biustu, które umożliwią Ci idealne modelowanie Twojego biustu, niezależnie od jego rozmiaru, kształtu czy konsystencji. Zapomnij o wystających biustonoszach i niech spektakularne dekolty staną się Twoją codziennością!
IMG_155912_0.JPG
W trakcie lektury tego videobooka dowiesz się, jak bezpiecznie i skutecznie aplikować taśmy, aby uzyskać efekt uniesionego, jędrnego i perfekcyjnie wymodelowanego biustu. Odkryjesz tajniki aplikacji taśm, które pozwolą Ci nosić wymagające kreacje, o jakich wcześniej mogłaś jedynie marzyć. Dowiesz się także, jak zadbać o delikatną skórę piersi i ich okolic i jak wyeliminować wszelkie ewentualne podrażnienia skóry dzięki zgłębieniu moich wskazówek właściwej aplikacji taśm i ich usuwania.

Teraz otrzymujesz ode mnie wersję zaktualizowaną o dodatkowe informacje dotyczące tapingu piersi. Po kilku miesiącach czytania multum pozytywnych opinii o tym produkcie i zbierania feedbacku, co mogłabym w nim jeszcze poruszyć, aby stał się on kompletnym poradnikiem modelowania i dbania o piersi, zaktualizowałam i poszerzyłam jego treść!

Videobook uzupełniłam o techniki modelowania piersi szerokimi taśmami – do jakich biustów i okazji je stosować i jak z nimi pracować, aby osiągnąć szybki, skuteczny i spektakularny efekt. W videobooku znajdziesz teraz nie tylko opisaną w treści metodę, ale także video, na którym sama pokazuję na swoim biuście, krok po kroku, dwie techniki pracy z szerokimi taśmami. 

Jeśli masz większy biust to zgłębienie wiedzy na temat tapingu piersi szerokimi taśmami to prawdziwy GAME CHANGER, który sprawi, że modelowanie Twoich większych piersi będzie dziecinnie proste!
KR-4.jpg
W nowej wersji videobooka zadbałam także o informację na temat holistycznego podejścia do dbania o biust i dekolt pomiędzy tapingami. Ta kwestia jest bardzo istotna, ponieważ naturalnym jest, że w im lepszej kondycji jest nasza skóra, tym końcowy efekt tapingu jest bardziej spektakularny. Jednak tu chodzi o coś więcej. Moje wskazówki będą wartościowe również, jeśli z tapingu korzystasz bardzo okazjonalnie, a zależy Ci na prawdziwej regeneracji swojej skóry piersi i dekoltu.
ia z dziewczynami_edited.jpg

 Jednorazowa usługa tapingu piersi u brafitterki to koszt 200 – 300 zł.

Twoja inwestycja w videobook to jedynie jednorazowa opłata  129 zł, zamiast 179 a z wiedzy w nim zawartej będziesz korzystać wielokrotnie, bo dostęp do materiałów jest nieograniczony czasowo. 

Abyś jak najlepiej mogła wprowadzić wiedzę w praktykę, w videobooku znajdziesz aż 13 szybkich i skutecznych technik aplikacji taśm. Każda z tych technik jest szczegółowo opisana i wsparta instruktażowymi filmami video, które pomogą Ci krok po kroku opanować tapowanie piersi i osiągnąć spektakularne efekty stylizacyjne bez ograniczeń.

TEMATY PORUSZONE W VIDEOBOOKU

 • Jakie cechy powinna posiadać doskonała taśma do tapingu biustu?

 • Wskazówki do stosowania taśm

  • Przed aplikacją taśmy

   • Przeciwwskazania

   • Przygotuj skórę do aplikacji taśm

   • Jaką szerokość taśmy zastosować na jaki biust?

   • Przygotuj taśmę

   • Wskazówki dotyczące aplikacji taśm

 • Techniki tapingu piersi, z których każda wspierana jest materiałem video, demonstrującym krok po kroku aplikację taśm

  • Taping do głębokiego dekoltu

   • Metoda nr 1 rekomendowana dla mniejszych piersi 

   • Metoda nr 2 rekomendowana dla średnich piersi 

   • Metoda nr 3 rekomendowana dla dużych piersi 

  • Taping do odkrytych ramion

   • Metoda nr 1 rekomendowana dla mniejszych piersi

   • Metoda nr 2 rekomendowana dla średnich piersi 

   • Metoda nr 3 rekomendowana dla mniejszych i średnich piersi 

   • Metoda nr 4 rekomendowana każdej wielkości piersi i zrelaksowanych piersi

   • Metoda nr 5 rekomendowana dla dużych piersi

  • Wypełnienie dekoltu

   • Metoda nr 1 rekomendowana dla małych piersi  

   • Metoda nr 2 rekomendowana dla średnich piersi 

  • Aplikacja na leżąco + obszerny, 15 minutowy instruktaż video, w którym krok po kroku prowadzę Cię przez aplikację KAŻDEGO Z PASM TAŚMY!

  • Dwie metody aplikacji szerokich taśm do tapingu piersi 

 • Bezpieczeństwo przy tapingu biustu

  • Jak długo można nosić taśmy?

  • Co powoduje podrażnienie skóry w trakcie użytkowania taśm i jak je wyeliminować?

  • Wskazówki dotyczące bezpiecznego usuwania taśm

  • Jak zadbać o skórę piersi i dekoltu po zastosowaniu taśm?

IMG_7235.jpg
IMG_7242.jpg
1.png
378243914_140596145791530_5884079165906409935_n.jpg
2.png
3.png
5.png
6.png
IMG_7221.jpg
IMG_7222.jpg
378210439_2344356022434234_4606447164346187533_n.jpg
7.png
IMG_7225.JPG
IMG_7241.jpg
IMG_7240.jpg
IMG_7243.jpg
IMG_7244.jpg
4.png
IMG_7223.JPG

POZNAJMY SIĘ 

PHOTO-2021-12-08-12-12-57.jpg

Nazywam się Iza Sakutova. Jestem międzynarodową ekspertką brafittingu i szkoleniowcem w tej dziedzinie z 20-letnim doświadczeniem. Moja marka Bra Tape, wysokojakościowych taśm do modelowania biustu, rewolucjonizuje świat stylizacji. Teraz dzielę się z Tobą swoją wiedzą i autorskimi technikami w tym kompendium wiedzy na temat modelowania biustu.

Teraz nie musisz już rezygnować z wymarzonych kreacji. Dzięki temu poradnikowi Twoje problemy stylizacyjne staną się przeszłością. Bądź gotowa na rewolucję w swojej szafie, której nie ograniczy już żaden wymagający dekolt!

Niezależnie od tego, czy masz większy, czy mniejszy biust, czy preferujesz sukienki z głębokim dekoltem czy z odkrytymi ramionami lub plecami, ten videobook pomoże Ci rewelacyjnie wymodelować dekolt i otworzy przed Tobą nowe modowe możliwości. Z tym poradnikiem odkryjesz, jak tejpowanie piersi może stać się Twoim tajnym narzędziem do podkreślenia naturalnego piękna.

Opcje zakupu kursu
bottom of page