top of page

Brafittingowa podstawówka

Najczęściej popełniane błędy podczas konsultacji brafittingowej

Zapraszam Cię na webinar poświęcony bezpiecznemu stosowaniu taśm do modelowania piersi.  W tym materiale omawiam najważniejsze zasady, których przestrzeganie uchroni Cię przed podrażnieniami skóry i pozwoli Ci na czerpanie samych korzyści z tej niesamowitej techniki. 

Codziennie dostaję wiadomości i zdjęcia dot. tapingów biustów. Niektóre efekty są fenomenalne, jednak bardzo często trafiają także do mnie wiadomości związane z nieprzyjemnymi konsekwencjami, jakie niesie nieumiejętny taping.

 

Właśnie dlatego często poruszam temat bezpieczeństwa skóry piersi podczas tapingu i dlatego postanowiłam przeprowadzić webinar, podczas którego omawiam najważniejsze zasady, których przestrzeganie pozwoli Ci na bezpieczne korzystanie z taśm do modelowania biustu i jednocześnie nie nadwyręży kondycji skóry piersi i dekoltu.

 

W tym szkoleniu omawiam wszystko krok po kroku, a na koniec odpowiadam na pytania. Jako międzynarodowa ekspertka brafittingu, propagatorka tapingu piersi w Polsce i twórczyni marki @bratape.official, mam co nieco do powiedzenia na ten temat ;)

Poznaj skuteczne techniki modelowania piersi za pomocą taśm do tapingu biustu, które zmienią Twój sposób patrzenia na siebie i swoje ciało i pozwolą Ci cieszyć się pełną swobodą w zakresie stylizacji. Dzięki nim osiągniesz spektakularne efekty ukształtowania i podtrzymania KAŻDEJ WIELKOŚCI I KONSYSTENCJI PIERSI i to bez chirurgicznych zabiegów!

 

W videobooku znajdziesz aż 13 szybkich i skutecznych technik aplikacji taśm. Każda z tych technik jest szczegółowo opisana i wsparta instruktażowymi filmami video, które pomogą Ci krok po kroku opanować tapowanie piersi i osiągnąć spektakularne efekty stylizacyjne bez ograniczeń.

BRAFITTING OD PODSTAW
Stacjonarne szkolenie warsztatowe dla początkujących brafitterek
24-25.02.2024 r, Warszawa
 
ROZBUDUJ OFERTĘ SWOJEGO SALONU
O DODATKOWE ŹRÓDŁO DOCHODU!

Szkolenie brafittingowe dla początkujących pozwoli zaczynającej karierę brafitterce szybko odnaleźć się w nowej roli. Natychmiast po zakończeniu kursu będzie ona w stanie wprowadzić do swojej codziennej pracy zdobytą podczas szkolenia praktyczną wiedzę brafittingową, która przełoży się na umiejętność sprawnego dopasowania biustonoszy klientkom, rzetelne doradztwo bieliźniane, co w rezultacie wpłynie na zwiększenie sprzedaży.

Kursantki będą uczyć się pomiaru i dopasowania biustonoszy bez użycia miary krawieckiej. Jest to całkowicie odmienne podejście w dopasowaniu biustonoszy, które jest praktykowane przez największe światowe, brafittingowe autorytety. Wierzę, że dobra brafitterka ma nie bazuje na sztywnych miarkach i wyliczeniach, a na bacznej obserwacji ciała klientki i wyciąganiu logicznych wniosków. Dlatego po ukończeniu moich kursów uczestniczki są w stanie dokonać oceny anatomii i kształtu ciała z wielką wprawą, eliminując w ten sposób potrzebę stosowania miary krawieckiej przy jednoczesnym zapewnieniu perfekcyjnego dopasowania biustonoszy.

CENA do 21.01.2024 - 2275 zł netto
Od 22.01.2024 cena wzrasta do 2650 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni

bottom of page