top of page
K.R_edited.jpg

Asana

przejdź w dół

Darmowe narzędzie do planowanie projektów i pracy w zespole

CENA: 247 zł

Asana to system do zarządzania projektami. Z jego pomocą będziesz w stanie rozłożyć na czynniki pierwsze mniejsze i większe projekty, usystematyzować swoją pracę oraz zaoszczędzić czas spędzony na komunikacji z zespołem.  

 

Asana pozwoli ci tworzyć różne projekty, a w ich zakresie delegować poszczególne zadania różnym osobom. Następnie w ramach tych zadań wymieniać się na bieżąco aktualnymi informacjami, wrzucać zdjęcia, pliki, linki, przypisywać daty ukończenia, określać stopień ważności zadań. Program o wiele lepiej się sprawdza niż wymiana mailowa, bo w jednym miejscu masz informacje dotyczące danego projektu i wszystkich wątków z nim związanych. 

 

Powiedz koniec chaotycznym karteczkom, na których ręcznie zapisujesz rzeczy do zrobienia oraz przysparzającej cię o ból głowy nieskończonej ilości maili, z różnymi załącznikami i informacjami, w których po prostu zaczynasz się gubić. 

 

Dzięki temu kursowi już żadne zadanie ci nie ucieknie i będzie wykonane na czas!

LEKCJA 1

ZAŁOŻENIE KONTA I PODSTAWOWY INTERFACE

 

Dowiesz się jak założyć konto na Asana, jakie są podstawowe funkcje programu i jak poruszać się po interface Asana.

LEKCJA 2

TWORZENIE ZESPOŁÓW, PROJEKTÓW I ZADAŃ

Nauczysz się tworzyć zespoły, z którymi będziesz współpracować nad danym projektem. Dowiesz się także jak tworzyć projekty, jak je przypisywać do członków zespołu. Następnie zapoznam Cię z tworzeniem zadań i podzadań i przypisywaniem ich do właściwych osób wraz z ustawianiem dat realizacji, w tym także zadań cyklicznych. Nauczysz się również jak dodawać załączniki oraz z jakich pozostałych narzędzi pomocniczych, dostępnych w zadaniach i projektach, możesz korzystać. 

LEKCJA 3

ZARZĄDZAJ PROJEKTEM

Dowiesz się jak zarządzać projektem przy użyciu kalendarza i jak wykorzystać tagi do usprawnienia całego procesu realizacji projektu. Nauczysz się śledzić progres wykonania projektu oraz jak organizować Twój projekt w sekcje. 

 

Dodatkowo, dla ułatwienia i szybszego wdrożenia, otrzymasz ode mnie słowniczek komand Asana

LEKCJA 4 (BONUS)

ZOSTAŃ PROJECT MENAGER Z ASANĄ

Chciałabym Cię zachęcić do wprowadzenia Asana do codziennej pracy Twojej firmy. To wspaniały program, który pomoże Tobie i Twojemu zespołowi pamiętać o wszystkich krokach potrzebnych do realizacji danego procesu, którym się aktualnie zajmujecie. Niewątpliwym plusem Asana jest to, że pozwala na śledzenie progresu wykonania poszczególnych zadań, swoich i tych zlecanych zespołowi. 

 

Asana możesz stosować do realizacji codziennych procesów administracyjnych, sprzedażowych, kampanii promocyjnych czy szkoleń pracowników. Zapraszam Cię do lekcji bonusowej, po której zachęcam Cię do wprowadzenia Asana do realizacji codziennych projektów i efektywniejszego wykorzystania czasu pracy.  

 

Powodzenia!

bottom of page