top of page
K.R_edited.jpg

Newsletter

przejdź w dół

Superlista mailingowa, która sprzedaje

CENA: 247 zł

Codziennie tysiące osób dołącza do różnych list mailingowych, a potem dokonuje cyklicznych zakupów. Jeśli chciałabyś wysyłać Twoim klientom newsletter, który sprzedaje to ten moduł jest dla Ciebie!

 

Czy wiesz, że dzięki newsletterowi możesz najłatwiej, bezpośrednio (prosto do skrzynki mailowej) dotrzeć do osób, które zainteresowały się tym, co robisz?  

 

Emaile, w odróżnieniu od organicznych postów w mediach społecznościowych, dostarczane są w ponad 90% adresów emailowych z Twojej listy mailingowej. W przypadku nieopłacanych dobrze ustawioną reklamą postów na Facebooku czy Instagramie, dostarczalność tych treści do Twoich fanów wynosi zaledwie kilka procent ☹ Dlatego ważne jest, aby zbierać listę emaili Twoich istniejących i potencjalnych klientów, czyli listę osób zainteresowanych Twoją marką, które zaufały jej i dały Ci swoje dane do utrzymywania dalszego kontaktu. 

LEKCJA 1

FUNDAMENTY EMAIL MARKETINGU

 

Dowiesz się:

·         Jakie elementy tworzą na dobrą strategię mailingową?

·         Jak zbudować angażujący newsletter?

·         Jak zbierać adresy mailingowe?

·         Co powinnaś wiedzieć o statystykach?

 

Dodatkowo, otrzymujesz ode mnie wzory formularzy:

·         karty Klienta, dzięki której będziesz stacjonarnie zbierać kontakty emailowe

·         Polityki Prywatności

·         Zgody na przetwarzanie danych. 

LEKCJA 2

SUPERLISTA MAILINGOWA, KTÓRA SPRZEDAJE

W tej lekcji skupimy się na sposobach na zbieranie adresów e-mailowych przez media społecznościowe, dzięki czemu powiększysz grupę osób, do których trafiasz ze swoją ofertą i Twoim przesłaniem. 

 

Abyś była w stanie to osiągnąć, wpierw musisz zrozumieć, kim jest Twój klient, aby poznać jego problemy i odnieść się do nich w prezentacji Twojej oferty. 

 

Z tej lekcji dowiedz się:

·       Kto jest Twoim idealnym klientem?

·       Jakich treści użyć w postach, by zachęcić potencjalnych klientów do pobrania bezpłatnego materiału w zamian za danie adresu e-mail?

·       Co oferować jako bezpłatny prezent do pobrania?

 

Do lekcji otrzymujesz także:

·       karty pracy, które pozwolą Ci ułożyć właściwą komunikację, przemawiającą do Twoich idealnych klientów i zachęcającą ich do pobrania Twojego bezpłatnego prezentu w zamian za zostawienie Tobie swojego emaila.

LEKCJA 3

METODY NA POSZERZANIE LISTY MAILINGOWEJ

Wiele osób poświęca mnóstwo czasu, pieniędzy i energii na działania w mediach społecznościowych. Nie zwracają jednak uwagi na to, że profile na Facebooku nie należą do nich. Nie możemy przewidzieć, na jakich zasadach będziemy mogli korzystać z platform społecznościowych na przykład za rok. Myśl o przyszłości i kieruj Twoje nowe i istniejące kontakty z Facebooka i Instagrama na własne formularze zapisu, które należą do Ciebie.

 

W tej technicznej lekcji nauczysz się jakie narzędzia stosować, by automatycznie zbierać wartościowe kontakty, które następnie przez angażujące newslettery zmienisz w lojalnych klientów. 

 

Ta lekcja w klarowny sposób pokaże Tobie jak osadzać Twoje bezpłatne materiały, które będziesz następnie oferować na stronach zapisu (landing page) w zamian za otrzymanie adresu email osoby, która zainteresowała się tym, czym się zajmujesz zawodowo.

Nauczysz się:

·       osadzania bezpłatnych materiałów na Google Drive

·       założenia konta na MailChimp i importu Twoich kontaktów emailowych

·       podstawy tworzenia wzoru emaila do klientów

·       tworzenia landing page (stron zapisu) na MailChimp

 

Dodatkowo do lekcji otrzymasz:

·       Checklistę całego procesu zbierania nowych klientów z wykorzystaniem email marketingu

·       Bonus - Inspiracje treści tematów newslettera

·       Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

bottom of page