top of page
K.R. NAUMCZYK-129.jpg

Planowanie

przejdź w dół

Skuteczne planowanie w biznesie

CENA: 247 zł

Jeśli zastanawiasz się, od którego modułu zacząć to szczerze Ci radzę, zacznij od planowania - uwierz mi, że w 4 moich biznesach ten element jest kluczowy w drodze do sukcesu. Tym bardziej, jeżeli chcesz łączyć biznes z życiem rodzinnym i odpoczynkiem. 

 

Planowanie we własnym biznesie to fundament do uzyskania dobrych wyników sprzedażowych oraz oferowania produktów, które zachwycą Twoich klientów. Biznes, w którym planujesz wszystkie działania, będzie funkcjonował sprawnie, co oszczędzi Ci i Twojemu zespołowi stresu i prób łapania zbyt wielu srok za ogon. Tworząc plan na rok,plan miesięczny, a także harmonogram działania, tak dopracujesz swoje poszczególne kroki, że stworzą one spójną całość promującą Twoją markę. 

LEKCJA 1

PRODUKTYWNE PLANOWANIE CZASU PRACY

 

W tej lekcji przyjrzymy się produktywnemu planowaniu Twojego czasu pracy, korzyściom z niego wynikającym oraz zidentyfikujemy także „przeszkadzacze”, rozpraszające Twoją uwagę. Pokaże Ci, z jakiego prostego narzędzia do planowania tygodnia sama korzystam oraz jak ja ustawiam priorytety moich zadań na przykładzie macierzy Einsenhowera. 

 

Otrzymasz ode mnie także materiały wspierające Cię w zastosowaniu moich metod: 

·         Szablon priorytetowej listy zadań

·         Szablon produktywnego planowania dnia pracy

LEKCJA 2

ROCZNY PLAN BIZNESOWY CZ.1

W tej lekcji wchodzimy głębiej, bo naszym celem będzie wykonanie rocznego planu biznesowego. Zaczniemy od Twojej wizji i tego, do czego dążysz w swoim biznesie. Zastosujemy sprawdzoną metodę SMART, która pozwoli Ci trafnie określić cele biznesowe na ten rok. Następnie te cele zmienimy na projekty. Pokażę Tobie jak tworzyć checklistę do Twoich projektów, dzięki której będziesz w stanie kontrolować ich progres. 

 

Dla sprawniejszej i bardziej efektywnej pracy nad Twoimi projektami otrzymasz ode mnie karty pracy, które poprowadzą Cię krok po kroku przez ustalenie celów, stworzenie z nich projektów i supermocnych checklist!

LEKCJA 3

ROCZNY PLAN BIZNESOWY CZ.2

W tej lekcji na tapetę wrzucam czysty konkret, czyli tworzenie rocznego biznesowego planu działań. Zamiast rozciągać realizację swoich celów na 12 miesięcy, nauczę Cię działać w 12-tygodniowych cyklach. Pozwoli Ci to zachować wysoki poziom motywacji, działać dynamicznie i z koncentracją na Twoich priorytetach. 

 

W tej lekcji zajmiemy się także tworzeniem warunków, które musi spełniać dobry kalendarz marketingowy. 

 

Wspierające materiały, które ode mnie otrzymasz:

·         Karty pracy do tworzenia konkretnego rocznego planu biznesowego

·         Szablon planera marketingowego

·         Szablon marketingowego kalendarza świąt i okazji

bottom of page