top of page

Brafitting od podstaw

dla początkujących brafitterek

Szkolenie brafittingowe dla początkujących pozwoli zaczynającej karierę brafitterce szybko odnaleźć się w nowej roli. Natychmiast po zakończeniu kursu będzie ona w stanie wprowadzić do swojej codziennej pracy zdobytą podczas szkolenia praktyczną wiedzę brafittingową, która przełoży się na umiejętność sprawnego dopasowania biustonoszy klientkom, rzetelne doradztwo bieliźniane, co w rezultacie wpłynie na zwiększenie sprzedaży.

Brak rezerwacji. Sprawdź później.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA. 
ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ WPŁACAJĄC 30% ZADATKU.  

CHARAKTER KURSU

Szkolenie brafittingowe dla początkujących pozwoli zaczynającej karierę brafitterce szybko odnaleźć się w nowej roli. Natychmiast po zakończeniu kursu będzie ona w stanie wprowadzić do swojej codziennej pracy zdobytą podczas szkolenia praktyczną wiedzę brafittingową, która przełoży się na umiejętność sprawnego dopasowania biustonoszy klientkom, rzetelne doradztwo bieliźniane, co w rezultacie wpłynie na zwiększenie sprzedaży.

Kursantki będą uczyć się pomiaru i dopasowania biustonoszy bez użycia miary krawieckiej. Jest to całkowicie odmienne podejście w dopasowaniu biustonoszy, które jest praktykowane przez największe światowe, brafittingowe autorytety. Wierzę, że dobra brafitterka ma nie bazuje na sztywnych miarkach i wyliczeniach, a na bacznej obserwacji ciała klientki i wyciąganiu logicznych wniosków. Dlatego po ukończeniu moich kursów uczestniczki są w stanie dokonać oceny anatomii i kształtu ciała z wielką wprawą, eliminując w ten sposób potrzebę stosowania miary krawieckiej przy jednoczesnym zapewnieniu perfekcyjnego dopasowania biustonoszy.

* Cena kursu podana jest w kwocie netto. Cena brutto wynosi 2 798,25 zł.  

** Na życzenie wystawiam fakturę. W tym celu w komentarzu do zamówienia proszę podać dane do faktury lub wysłać do mnie email z danymi do wystawienia faktury na adres szkolenia@izabelasakutova.com.

*** Zadatek jest bezzwrotny.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

POCZĄTKUJĄCY WŁAŚCICIELE I KIEROWNICY SKLEPU 
Z BIELIZNĄ

POCZĄTKUJĄCE BRAFITTERKI
I OSOBY ZAJMUJĄCE SIĘ OBSŁUGĄ SKLEPÓW INTERNETOWYCH W BRANŻY BIELIŹNIANEJ

OSOBY NIEZWIĄZANE Z BRANŻĄ BIELIŹNIANĄ, ALE CHCĄCE ZGŁĘBIĆ PODSTAWY WIEDZY BRAFITTINGOWEJ I BIELIŹNIANEJ

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 • Zgłębisz wiedzę z podstaw anatomii piersi oraz procesu ich opadania

 • Zdobędziesz wiedzę dotyczącą różnych konstrukcji biustonoszy

 • Nauczysz się stosowania zasad brafittingu w praktyce

 • Poznasz zasady pracy ze światowymi systemami rozmiarowymi biustonoszy i będziesz w stanie je przeliczać

 • Zgłębisz dopasowanie biustonoszy pod kątem różnych typów piersi, konsystencji i wielkości

 • Nauczysz się dopasowania bielizny dla kobiet ciężarnych i matek karmiących

 • Dowiesz się, jak pracować w przymierzalni z nastolatkami przy doborze pierwszego biustonosza

 • Poznasz zasady umiejętnej pracy z klientką w przymierzalni

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD MOICH SZKOLEŃ?

PROGRAM OPRACOWANY PRZEZ PRAKTYKA
W BRANŻY

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE MATERIAŁY SZKOLENIOWE

CERTYFIKAT PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA

CO WYRÓŻNIA MOJE SZKOLENIA?

MAŁE GRUPY SZKOLENIOWE

TYLKO PRAKTYCZNA
WIEDZA NA REALNYCH
CASE STUDY

WARSZTATOWY
CHARAKTER
SZKOLEŃ

CO OTRZYMASZ W RAMACH SZKOLENIA?

 • Wydrukowane materiały szkoleniowe

 • Materiały do notatek, ponieważ wierzę w istotę notatek analogowych

 • Certyfikat ukończenia szkolenia

Opinie sklepów brafittingowych
po moich szkoleniach

“Ogrom wiedzy, pełen profesjonalizm. Bardzo na plus przy teorii pokazywanie od razu przykładów, co umożliwiało lepsze przyswojenie wiedzy. Super na modelce, co pomogło lepiej zrozumieć zagadnienia brafittingowe. Z całego serca polecam osobom, które chcą pracować w brafittingu. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Przekazująca nie tylko wiedzę, ale też praktykę. Polecam każdemu!”

Marzena Marzec, kursantka Brafitting od Podstaw

“Wspaniale przeprowadzone szkolenie, w ciepłej, pozytywnej, bezpiecznej atmosferze. Przeprowadzone z cudownym nastawieniem do kursantek. Iza udzielała wyczerpujących odpowiedzi na KAŻDE zadanie pytania. POLECAM SZKOLENIE Z CAŁEGO SERCA!!!.”

Magdalena Rosińska, Wielka Brytania, kursantka Brafitting od Podstaw

“Bardzo szeroki zakres wiedzy brafittingowej oraz właściwego podejścia do klientki. Iza, bardzo dziękuję za przekazanie gigantycznej wiedzy iza niesamowicie pozytywną atmosferę. Twoje zaangażowanie tylko dowodzi, że jesteś wprost stworzona do tej branży! Dziękuję!”

Bianka Reincke, Niemcy, kursantka Brafitting od Podstaw

“Kurs Brafitting od Podstaw jest pierwszym krokiem, który każda osoba wchodząca w branżę brafittingową powinna wykonać przed otwarciem własnego sklepu z bielizną. Ja jestem na tym etapie i dzięki temu szkoleniu jestem pewna, że zdobyta wiedza przełoży się na sukces firmy. Izo, bardzo dziękuję!”

Anna Szczodrowska, Buduar, kursantka Brafitting od Podstaw

“Na szkoleniu dowiedziałam się wielu ciekawych informacji m.in. nastawiona na budowanie pozytywnych relacji obsługa klientki w przymierzalni oraz typy biustu i dobór do nich biustonosza (o wszystkich nie wiedziałam). Izo, Twoja wiedza i umiejętność przekazywania jej jest na najwyższym poziomie!  To szkolenie było dla mnie cudownym przeżyciem. W zawodzie jestem od siedmiu lat i prawidłowy dobór bielizny był zawsze dla mnie najważniejszy, ale dzięki Tobie będę robiła to jeszcze lepiej i z jeszcze wiekszą pewnością siebie. Jestem przekonana, że zdobytą wiedzę przełożę na praktykę, w wyniku czego moje klientki będą wychodziły jeszcze bardziej zadowolone.”

Katarzyna Jezierską, Salon BIelizny Damskiej, kursantka Brafitting od Podstaw

“Szkolenie Brafitting od Podstaw to sama konkretną wiedza poparta praktycznymi przykładami, dająca nie tylko podstawy wiedzy brafittingowej, ale i całego mindsetu, jaki brafqitterka powinna reprezentować. ”

Angelika Suchodolska, Sensuelland, Holandia, kursantka szkoleń Brafitting od Podstaw i Brafitting Pro

bottom of page