top of page

Brafittingowa podstawówka

Bezpieczny taping biustu

Zapraszam Cię na webinar poświęcony bezpiecznemu stosowaniu taśm do modelowania piersi.  W tym materiale omawiam najważniejsze zasady, których przestrzeganie uchroni Cię przed podrażnieniami skóry i pozwoli Ci na czerpanie samych korzyści z tej niesamowitej techniki. 

ia z dziewczynami_edited.jpg

Codziennie dostaję wiadomości i zdjęcia dot. tapingów biustów. Niektóre efekty są fenomenalne, jednak bardzo często trafiają także do mnie wiadomości związane z nieprzyjemnymi konsekwencjami, jakie niesie nieumiejętny taping.

 

Właśnie dlatego często poruszam temat bezpieczeństwa skóry piersi podczas tapingu i dlatego postanowiłam przeprowadzić webinar, podczas którego omawiam najważniejsze zasady, których przestrzeganie pozwoli Ci na bezpieczne korzystanie z taśm do modelowania biustu i jednocześnie nie nadwyręży kondycji skóry piersi i dekoltu.

 

W tym szkoleniu omawiam wszystko krok po kroku, a na koniec odpowiadam na pytania. Jako międzynarodowa ekspertka brafittingu, propagatorka tapingu piersi w Polsce i twórczyni marki @bratape.official, mam co nieco do powiedzenia na ten temat ;)

Poznaj skuteczne techniki modelowania piersi za pomocą taśm do tapingu biustu, które zmienią Twój sposób patrzenia na siebie i swoje ciało i pozwolą Ci cieszyć się pełną swobodą w zakresie stylizacji. Dzięki nim osiągniesz spektakularne efekty ukształtowania i podtrzymania KAŻDEJ WIELKOŚCI I KONSYSTENCJI PIERSI i to bez chirurgicznych zabiegów!

 

W videobooku znajdziesz aż 13 szybkich i skutecznych technik aplikacji taśm. Każda z tych technik jest szczegółowo opisana i wsparta instruktażowymi filmami video, które pomogą Ci krok po kroku opanować tapowanie piersi i osiągnąć spektakularne efekty stylizacyjne bez ograniczeń.

PROFESJONALNY TAPING BIUSTU 
Stacjonarne szkolenie warsztatowe dla profesjonalistek
14.04.2024 r, Warszawa, 10:00 – 15:00
 
ROZBUDUJ OFERTĘ SWOJEGO SALONU
O DODATKOWE ŹRÓDŁO DOCHODU!

Ze szkolenia dowiesz się jak pracować z ciałem drugiej kobiety, jak unosić pierś, którą modelujesz. Nauczysz się także, jak przeprowadzać wywiad z klientką, o jakie dokumenty zadbać i na co zwrócić szczególną uwagę przyjmując klientkę na usługę modelowania biustu. 
 
Zgłębienie tej wiedzy oznacza nie tylko koniec dyktatury biustonosza i radość płynącą z wolności wyboru stylizacji ubraniowych dla Twoich klientek.  Oznacza również możliwość wprowadzenia do oferty Twojego salonu, w zbliżającym się okresie karnawałowym i studniówkowym, nowej usługi, a przez to i pozyskanie dodatkowego źródła dochodu. 
 
Jednorazowa usługa tapingu biustu jest wyceniana przez sklepy w kwocie 200 - 300 zł plus koszt taśm. Z tej opłaty nie odliczasz kosztów produktu, to Twój czysty zysk! Zamiast więc przeznaczać kolosalne kwoty w zatowarowanie swojego sklepu w szerokie zasięgi rozmiarowe biustonoszy do zadań specjalnych, zainwestuj w produkty Bra Tape, dzięki którym wymodelujesz piersi każdej wielkości i ODBIERZ BEZPŁATNIE SZKOLENIE dające Ci fachowe kompetencje tapingu biustu, które szybko zmaterializujesz w zwiększone obroty Twojego sklepu. 

To szkolenie o wartości 1595 zł
możesz mieć teraz za 0 zł.
Wystarczy, że zatowarujesz się w minimalny pakiet startowy w cenie 1521 zł. 

bottom of page