Szkolenia stacjonarne
 

Image by Joanna Kosinska
Image by Joanna Kosinska

W CENIE 4

5 SZKOLEŃ

ZAINWESTUJ W PAKIET SZKOLEŃ

I OTRZYMAJ SZKOLENIE

SKUTECZNE STRATEGIE SPRZEDAŻOWE

dla sklepu z bielizną

W PREZENCIE

kontakt 1
Pakiet 5 szkoleń

dla salonu z bielizną

Naucz się w 4 miesiące zawodu, skutecznej sprzedaży, promocji i zarządzania salonem z bielizną. ZAINWESTUJ W PAKIET SZKOLEŃ I OTRZYMAJ SZKOLENIE SPRZEDAŻOWE W PREZENCIE

Moduły wchodzące w skład pakietu:

  • ​Brafitting od Podstaw

  • Brafitting Pro

  • Skuteczne Strategie Sprzedaży

  • Skuteczne Zarządzanie sklepem i zespołem 

  • Skuteczna promocja sklepu. Zatrzymaj swoje klientki

brafitting pro.jpg
Brafitting PRO

dla doświadczonych brafitterek i właścicielek sklepów z bielizną

Intensywny, dwudniowy kurs, idealny dla brafitterek na co dzień pracujących w branży bieliźnianej. Tematy poruszane to: dobor biustonoszy na trudne, pooperacyjne biusty i takie, które z natury są wyzwaniem pod względem dopasowania, tejping piersi, wirtualny brafitting, doktor chirurgii plastycznej wytłumaczy zmiany po operacji w obrębie piersi, a fizjoterapeutka wyjaśni jaki wpływ na prawidłową postawę ma niewłaściwie podtrzymany biust.

skuteczna promocja.jpg
Skuteczna promocja sklepu
ZATRZYMAJ SWOJE KLIENTKI

sprawdzone strategie marketingowe dla salonu z bielizną

Naucz się strategii i poznaj narzędzia marketingowe, stacjonarne i online, promujące twój sklep, przyciągające uwagę istniejących i potencjalnych klientek i budujące z nimi długotrwałe więzi.

Dzięki  tej wiedzy  stworzysz wokół siebie grono lojalnych fanek twojej marki, częściej powracających, kupujących więcej i polecających ją swoim znajomym. 

K.R_edited.jpg
Pakiet szkoleń brafittingowych

dla salonu z bielizną

INWESTUJĄC W PAKIET ZAOSZCZĘDZASZ 380 zł

Moduły wchodzące w skład pakietu: 

  • Brafitting od podstaw: Szkolenie brafittingowe dla początkujących pozwoli zaczynającej karierę brafitterce szybko odnaleźć się w nowej roli.   

  • Brafitting PRO:  Intensywny kurs, idealny dla brafitterek na co dzień pracujących w branży bieliźnianej, które odczuwają potrzebę pogłębienia wiedzy na temat wymagań dotyczących dopasowania specjalistycznych produktów bieliźnianych

strategie sprzedażowe_edited.jpg
Skuteczne strategie sprzedażowe

dla sklepu z bielizną

Poznaj sprawdzone w praktyce strategie i narzędzia sprzedażowe, dzięki którym twój sklep z bielizną stanie się dochodową firmą!

szkolenia brafittingowe
Brafitting od podstaw

dla początkujących brafitterek

Szkolenie brafittingowe dla początkujących pozwoli zaczynającej karierę brafitterce szybko odnaleźć się w nowej roli. Natychmiast po zakończeniu kursu będzie ona w stanie wprowadzić do swojej codziennej pracy zdobytą podczas szkolenia praktyczną wiedzę brafittingową, która przełoży się na umiejętność sprawnego dopasowania biustonoszy klientkom, rzetelne doradztwo bieliźniane, co w rezultacie wpłynie na zwiększenie sprzedaży.

Iza 42-kopia.jpg
Skuteczne zarządzanie sklepem i zespołem

w salonie z bielizną

Jeśli chcesz zminimalizować ryzyko problemów związanych z niewłaściwym zarządzaniem towarem i zespołem, błędnymi procedurami, brakiem motywacji wśród pracowników do oferowania ponadprzeciętnej obsługi klienta to to szkolenie da ci konkretne, sprawdzone w praktyce narzędzia, jak tego dokonać.