DOŁĄCZ DO LISTY OCZEKUJĄCYCH NA KOLEJNĄ EDYCJĘ KURSU 

SUBSKRYPCYJNEGO 

SUPERMENKI BIZNESU PRO

Dowiedz się pierwsza, gdy ruszą zapisy

WPISZ SWOJE DANE I ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH

Odbierz swój prezent

KARTY PRACY:

SUPERMOCNE FUNDAMENTY TWOJEJ MARKI

Dobrze wiem, że prowadząc mały biznes i będąc ekspertem w swojej branży wkładasz dużo wysiłku i serca w swoją firmę. Niemniej jednak okazuje się, że klienci nie ustawiają się w kolejce do wejścia, tak jak myślałaś, że będzie, otwierając biznes. Jak się już pojawią to nie wiesz, jak przekonać ich do inwestycji w jakość, gdyż podstawowym kryterium zakupowym jest dla nich cena. Ciężko jest Ci również znaleźć sposób na to, aby zachęcić ich do częstszych odwiedzin i kupowania większej ilości produktów niż tylko potrzebna im baza. Masz wrażenie, że ruch jest tylko wtedy, kiedy robisz ofertę rabatową, ale przecież nie dasz rady prowadzić swojego biznesu oferując non stop rabaty, nie wspominając nawet o perspektywie dalszego rozwoju. Próbowałaś też promować swoją ofertę przez media społecznościowe, ale przepaliłaś kasę i nie zauważyłaś żadnej poprawy. Brzmi znajomo?

Czy wiesz, że w dalszym rozwoju Twojej firmy posiadane prze Ciebie umiejętności i produkty nie mają większego znaczenia, bo Twoi Klienci już je dobrze znają? To, co się teraz liczy to ZBUDOWANIE ZAANGAŻOWANIA.


Klient jest sercem Twojego biznesu. Jeśli czuje się zauważony, wysłuchany i doceniony, chce więcej. Prawdziwa SUPERMOC Twojego biznesu tkwi w zdaniu sobie sprawy z tego, że zaangażowani klienci są jego siłą napędową. Połącz więc to uczucie zaangażowania ze sprawdzonymi w praktyce strategiami działania i zbuduj swoją SUPERMARKĘ

 

W projekcie SUPERMENKI BIZNESU PRO razem, krok po kroku, będziemy aktywować SUPERMOCE Twojej firmy, dzięki czemu z miesiąca na miesiąc będziesz systematycznie rozwijać swój biznes z wykorzystaniem sprawdzonej w praktyce wiedzy handlowej, marketingowej oraz z zakresu budowania głębszych relacji z klientami i mediów społecznościowych. Każdy poruszony obszar omówimy od planu do realizacji! 

 

Oszczędź swój czas i zobacz SUPERWYNIKI za MAŁE PIENIĄDZE. 

DOŁĄCZ DO LISTY OCZEKUJĄCYCH NA KOLEJNĄ EDYCJĘ SUBSKRYPCYJNEGO KURSU

SUPERMENKI BIZNESU PRO

Powiadomię Cię, gdy ruszą zapisy.

Zapisz się i otrzymaj BEZPŁATNIE KARTY PRACY: SUPERMOCNE FUNDAMENTY TWOJEJ MARKI oraz informację o możliwości dołączenia.

Przez 12 miesięcy, co tydzień, krok po kroku, będę uczyć Cię sprawdzonych w praktyce strategii i narzędzi, które z łatwością wprowadzisz w życie Twojej firmy i ZBUDUJESZ SWOJĄ SUPERMARKĘ!

 

Wspólnie SKUTECZNIE rozwiniemy SUPERMOCE Twojego biznesu!

W każdym miesiącu otrzymasz szkolenie, materiały techniczne, ćwiczenia do wydrukowania oraz spotkanie online na żywo!