SKUTECZNE ZARZĄDZANIE SKLEPEM I ZESPOŁEM

DLA

SALONU Z BIELIZNĄ

zgloszenie1.JPG

WARSZAWA

7 GODZIN

26.03.2023 r.

SZKOLENIE BRANŻOWE

Naucz się w 4 miesiące zawodu, skutecznej sprzedaży,

promocji i zarządzania salonem z bielizną.
ZAINWESTUJ W PAKIET SZKOLEŃ

I OTRZYMAJ SZKOLENIE SPRZEDAŻOWE

 W PREZENCIE.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ WPŁACAJĄC 30% ZADATKU.

CHARAKTER KURSU

Czy to brzmi znajomo?


•    Otwierasz swój sklep z bielizną i nie wiesz, jak zabrać się za jego zatowarowanie? Chcesz mieć w swojej ofercie coś dla każdego, a jednak gubisz się w gąszczu marek, konstrukcji i rozmiarów?
•    A może działasz już na rynku i ciągle uważasz, że czegoś brakuje w ofercie twojego sklepu, więc łapiesz się na tym, że domawiasz nowe produkty, które wisząc na ścianie zbierają kurz i stają się ładną, ale kosztowną ozdobą magazynu?
•    Współpracujesz z wieloma dostawcami produktów, ale dla żadnego nie jesteś ważnym klientem? 
•    Nie jesteś pewna jak zabezpieczyć swój biznes, by przez cały rok starczało na opłaty za lokal, zapłacenie zobowiązań do dostawców, wypłaty dla twojego zespołu, zarobek dla ciebie i na dalsze inwestycje? 
•    Masz wrażenie, że nikt z twojego zespołu nie czuje się za nic odpowiedzialny i cała robota przypilnowania tematów do końca leży na twoich barkach? 
•    Widzisz, że twoim pracownikom brakuje motywacji, by chciało im się więcej? 
•    Boisz się, że kiedy ciebie nie ma to „myszy grasują”, czyli nikt z personelu nie interesuje się klientami/klientkami, proces ich obsługi jest skracany do minimum, a komplementarne produkty nie są oferowane przez brafitterki?
•    Ilekroć wyszkolisz pracownika, on odchodzi, a ty musisz nie tylko znaleźć za niego zastępstwo, ale i przeszkolić go w temacie brafittingu, sprzedaży i procedur sklepowych, co trwa miesiącami. 

Jeśli chcesz zminimalizować ryzyko problemów związanych z niewłaściwym zarządzaniem towarem i zespołem, błędnymi procedurami, brakiem motywacji wśród pracowników do oferowania ponadprzeciętnej obsługi klienta to to szkolenie da ci konkretne, sprawdzone w praktyce narzędzia, jak tego dokonać. 

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

WŁAŚCICIELE/KI
SKLEPÓW BIELIŹNIANYCH

MENADŻEROWIE/KI SKLEPÓW BIELIŹNIANYCH

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD MOICH SZKOLEŃ?

NOWOCZESNE

SALE

SZKOLENIOWE

PROGRAM
OPRACOWANY PRZEZ
PRAKTYKA BRANŻY

PROFESJONALNIE

PRZYGOTOWANE

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz wiedzę, jak efektywnie zarządzać swoim sklepem, zarówno pod względem zatowarowania, jak i kierowania zespołem oraz zarządzania sklepem.
 
Pozyskana wiedza, strategie i narzędzia stworzą perfekcyjne warunki do wprowadzenia optymalnej, dobrze rotującej oferty produktowej i zwiększenia zaangażowania twojego zespołu.

 • Raz na zawsze wyeliminujesz „zastoje produktowe” i zidentyfikujesz towary, które są zamrożoną gotówką. 

 • Nauczysz się, jak z głową zatowarować sklep, aby stworzyć optymalną, uzupełniającą się i dobrze rotującą ofertę produktową. 

 • Dowiesz się jak współpracować z dostawcami produktów, tak aby wspierali oni marketingowo i handlowo twój biznes.

 • Zdobędziesz wiedzę jak budżetować i ustawiać miesięczne targety, by zabezpieczyć swój sklep na trudniejsze miesiące, charakteryzujące się mniejszym ruchem klientów i klientek. Dowiesz się także jakie marże stosować, by nie oddawać produktów za bezcen.

 • Nauczysz się delegowania zadań i oddawania pracownikom odpowiedzialności za ich pracę. 

 • Poznasz system monitorowania poziomu obsługi klienta, który nie będzie odbierany negatywnie przez twój zespół, a będzie go motywował do polepszenia swoich wyników pracy. 

 • Zgłębisz sprawdzone sposoby na zwiększenie motywacji i zaangażowania pracowników. Sprawisz, by twój zespół był bardziej efektywny i pracował na sukces firmy.

 • Stworzysz środowisko, w którym wyeliminujesz rotacje pracowników, a twój zaangażowany zespół będzie pracował na rozwój twojej firmy. 
   

TYLKO PRAKTYCZNA

WIEDZA NA REALNYCH

CASE STUDY

WARSZTATOWY

CHARAKTER

SZKOLEŃ

CO WYRÓŻNIA MOJE SZKOLENIA?

MAŁE GRUPY SZKOLENIOWE

CO OTRZYMASZ W RAMACH SZKOLENIA?

 • Wydrukowane materiały szkoleniowe

 • Szablony, checklisty, procedury sklepowe

 • Certyfikat ukończenia szkolenia

KTO BĘDZIE CIĘ SZKOLIĆ?

PHOTO-2021-12-08-12-12-57.jpg

Izabela Sakutova jest międzynarodową ekspertką brafittingu

i trenerką brabiznesu, marketingowcem i pr-owcem, właścicielką czterech prężnie działających firm, w tym jednej zagranicznej oraz autorką książek „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela”„Pokochaj swoje piersi. Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i ich mam” oraz "Cześć, Piersi" biustopodręcznika stworzonego dla fundacji Wsparcie na Starcie. .

 

Jej ekspertyza została doceniona przez organizatorów międzynarodowych targów handlowych w Paryżu Salon International de la Lingerie i w Moskwie Lingerie Show Forum Moskwa, na których kilkukrotnie miała zaszczyt wygłaszać swoje brafittingowe prelekcje. 

 

Jest telewizyjnym ekspertem brafittingu, dzielącym się swoją w wiedzą w czołowych programach lajfstajlowych, śniadaniowych i informacyjnych. Jej artykuły regularnie są publikowane w czasopismach ogólnopolskich, jak i branżowych, w tym w Magazynie Mody Intymnej i Modnej Bieliźnie. 

 

Ma 18-sto letnie doświadczenie biznesowe w promocji i sprzedaży na rynku polskim z sukcesem znanych światowych marek, takich jak Panache Lingerie, Soak Wash, Booby Tape.

 

Założycielka w Bułgarii sieci profesjonalnych sklepów brtafittingowych Bra Studio, za którą została nagrodzona tytułem Kobiety Biznesu 2015 w kategorii innowacyjny debiut biznesowy. W Polsce stworzyła salon brafittingowy Stanikowy Zawrót Głowy, za który zdobyła nagrodę Baszty Maślankowej w Malborku oraz tytuł Fachowiec Roku 2017

Propagatorka profilaktyki raka piersi. Autorka i organizatorka 10 edycji kampanii Dotykam=Wygrywam, promującej zdrowie piersi. Założycielka fundacji Wsparcie na Starcie, edukującej nastolatki w szkołach w temacie samobadania piersi i brafittingu. Autorka BIUSTOapki – bezpłatnej aplikacji budującej zdrowe nawyki dbania o piersi wśród nastolatek, którą zaprojektowała dla fundacji Wsparcie na Starcie.

 

Moim celem jest pomoc brafitterkom w odkrywaniu ich biznesowych supermocy, dzięki którym zbudują lojalność wśród swoich klientek, skutkującą wzrostem przychodów, zmniejszeniem rotacji pracowników i ich satysfakcją z wykonywanej pracy.” – mówi Izabela Sakutova.