SKUTECZNE STRATEGIE
SPRZEDAŻOWE

DLA

SKLEPU Z BIELIZNĄ

zgloszenie1.JPG

WARSZAWA

7 GODZIN

25.03.2023 r.

SZKOLENIE BRANŻOWE

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ WPŁACAJĄC 30% ZADATKU.

CHARAKTER KURSU

 • Czy czujesz strach przed oferowaniem klientom droższych produktów z obawy, że będziesz posądzona o wciskanie ich im na siłę?

 • Czy tracisz klientów robiących jednorazowe zakupy?

 • Czy przeciętna transakcja to sprzedaż tylko jednego biustonosza?

 • Czy wpadłaś w pułapkę rabatów, które uważasz za jedyny sposób na sprzedaż?

 

Nawet jedna twierdząca odpowiedź na postawione wyżej pytania oznacza, że tracisz swój czas, wysiłek i pieniądze, idąc donikąd.
 
Dla wielu sklepów zwiększanie sprzedaży oznacza ciężką drogą i niekończącą pracę w zakresie poszukiwania nowych klientek. Ale czy wiesz, że MOŻNA ZWIĘKSZYĆ PRZYCHODY, NAWET JEŚLI NIE POZYSKASZ ANI JEDNEJ NOWEJ KLIENTKI?

A to wszystko dzięki wprowadzeniu w życie klarownej strategii budowania pozytywnego doświadczenia klientek, skutkującej zwiększeniem ich zaufania w stosunku do Twojej marki. 

Najpiękniejsze jest to, że prowadząc swój sklep bieliźniany, posiadasz już wszystkie potrzebne składniki, by właśnie z takich rozwiązań korzystać. Jedyne czego Ci brakuje, to przepis, jak je skutecznie zastosować.

Poznaj sprawdzone w praktyce strategie i narzędzia sprzedażowe, dzięki którym Twój sklep z bielizną stanie się dochodową firmą!

Na co dzień widzę wiele ambitnych kobiet, będących ekspertkami brafittingowymi, którym brakuje wiedzy, by generować sprzedaże pozwalające rozwijać ich biznes. Dlatego powstał ten program szkoleniowy, którego zadaniem jest dostarczenie praktycznych sposobów, przynoszących konkretne efekty biznesowe dla przedsiębiorczyń działających w branży bieliźnianej. 

To intensywne szkolenie mające charakter warsztatowy pomoże Ci w odkrywaniu SPRZEDAŻOWYCH SUPERMOCY skutkujących wzrostem przychodów i zwiększeniem ich satysfakcji z wykonywanej pracy.

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

WŁAŚCICIELE I KIEROWNICY
SKLEPÓW BIELIŹNIANYCH

BRAFITTERKI BEZPOŚREDNIO OBSŁUGUJĄCE KLIENTKI

OSOBY OBSŁUGUJĄCE BIELIŹNIANE SKLEPY INTERNETOWE

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD MOICH SZKOLEŃ?

NOWOCZESNE

SALE

SZKOLENIOWE

PROGRAM
OPRACOWANY PRZEZ
PRAKTYKA BRANŻY

PROFESJONALNIE

PRZYGOTOWANE

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 • Jak skutecznie zatrzymać swoje klientki

 • Jak przyciągać nowe klientki

 • Jak sprzedawać wartość produktu, a nie jego cenę

 • Jak zwiększyć wartość paragonu

 • Jak budować wokół siebie grono lojalnych fanek Twojej marki, polecających ją swoim znajomym.

PROGRAM SZKOLENIA

Po zakończeniu szkolenia wyjdziesz z wiedzą pozwalającą Ci tworzyć kompleksowy proces  BUDOWANIA POZYTYWNYCH DOŚWIADCZEŃ KLIENTEK w sklepie z bielizną, który przemieni je w ambasadorki Twojej marki. Nauczysz się skutecznej sprzedaży stacjonarnej poprzez zgłębienie następujących zagadnień:

 

 • Umiejętnego powitania klientki, wyróżniającego Twój sklep od konkurencji, zachęcającego ją do dalszej rozmowy.

 • Efektywnego badania potrzeb klientki poprzez zadawanie pytań otwartych.

 • Skutecznej prezentacji produktów poprzez mówienie językiem korzyści.

 • Maksymalizacji wartości średniej transakcji poprzez prosprzedażową pracę w przymierzalni z wykorzystaniem technik up-sell – sprzedaży bardziej wyspecjalizowanej wersji produktu i cross-sell – dosprzedaży poprzez oferowanie produktów komplementarnych.

 • Obrony ceny, czyli co odpowiedzieć, kiedy klientka mówi „za drogo”. Poznasz skuteczne techniki obrony ceny.

 • Umiejętności sprzedaży wartości produktów, a nie ich ceny.

 • Eksperckich porad bieliźnianych.

 • Pomyślnego zamykania transakcji.

 • Sposobów na generowanie przyszłych sprzedaży.

 

To szkolenie pozwoli Ci raz na zawsze wyeliminować złe nawyki zabijające sprzedaż.

TYLKO PRAKTYCZNA

WIEDZA NA REALNYCH

CASE STUDY

WARSZTATOWY

CHARAKTER

SZKOLEŃ

CO WYRÓŻNIA MOJE SZKOLENIA?

CO DOSTANIESZ NA SZKOLENIU?

 • Wydrukowane materiały zawierające prezentację szkoleniową

 • Zeszyt ćwiczeń

 • Certyfikat ukończenia szkolenia

Naucz się w 4 miesiące zawodu, skutecznej sprzedaży,

promocji i zarządzania salonem z bielizną.
ZAINWESTUJ W PAKIET SZKOLEŃ

I OTRZYMAJ SZKOLENIE SPRZEDAŻOWE

 W PREZENCIE.

KTO BĘDZIE CIĘ SZKOLIĆ?

PHOTO-2021-12-08-12-12-57.jpg

Izabela Sakutova jest międzynarodową ekspertką brafittingu

i trenerką brabiznesu, marketingowcem i pr-owcem, właścicielką czterech prężnie działających firm, w tym jednej zagranicznej oraz autorką książek „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela”„Pokochaj swoje piersi. Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i ich mam” oraz "Cześć, Piersi" biustopodręcznika stworzonego dla fundacji Wsparcie na Starcie. .

 

Jej ekspertyza została doceniona przez organizatorów międzynarodowych targów handlowych w Paryżu Salon International de la Lingerie i w Moskwie Lingerie Show Forum Moskwa, na których kilkukrotnie miała zaszczyt wygłaszać swoje brafittingowe prelekcje. 

 

Jest telewizyjnym ekspertem brafittingu, dzielącym się swoją w wiedzą w czołowych programach lajfstajlowych, śniadaniowych i informacyjnych. Jej artykuły regularnie są publikowane w czasopismach ogólnopolskich, jak i branżowych, w tym w Magazynie Mody Intymnej i Modnej Bieliźnie. 

 

Ma 18-sto letnie doświadczenie biznesowe w promocji i sprzedaży na rynku polskim z sukcesem znanych światowych marek, takich jak Panache Lingerie, Soak Wash, Booby Tape.

 

Założycielka w Bułgarii sieci profesjonalnych sklepów brtafittingowych Bra Studio, za którą została nagrodzona tytułem Kobiety Biznesu 2015 w kategorii innowacyjny debiut biznesowy. W Polsce stworzyła salon brafittingowy Stanikowy Zawrót Głowy, za który zdobyła nagrodę Baszty Maślankowej w Malborku oraz tytuł Fachowiec Roku 2017

Propagatorka profilaktyki raka piersi. Autorka i organizatorka 10 edycji kampanii Dotykam=Wygrywam, promującej zdrowie piersi. Założycielka fundacji Wsparcie na Starcie, edukującej nastolatki w szkołach w temacie samobadania piersi i brafittingu. Autorka BIUSTOapki – bezpłatnej aplikacji budującej zdrowe nawyki dbania o piersi wśród nastolatek, którą zaprojektowała dla fundacji Wsparcie na Starcie.

 

Moim celem jest pomoc brafitterkom w odkrywaniu ich biznesowych supermocy, dzięki którym zbudują lojalność wśród swoich klientek, skutkującą wzrostem przychodów, zmniejszeniem rotacji pracowników i ich satysfakcją z wykonywanej pracy.” – mówi Izabela Sakutova.