I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

11.04.2018

Dziś biorę pod lupę całkowitą nowość - Andorrę soft cup. Na ten model wyczekiwałam z niecierpliwością od chwili, kiedy dowiedziałam się, że Panache pracuje nad biustonoszem bezfiszbinowym, który będzie dostępny aż do brytyjskiej miseczki H (odpowiednik polskiej K). Zastanawiałam się nad tym czy rzeczywiście biustonosz bez wbudowanych fiszbinów, które odpowiedzialne są za nadanie piersiom kształtu i wsparcia, będzie w stanie ut...

13.11.2017

Przedstawiam wam zazdrośnicę Envy, biustonosz marki Panache o kroju balkonowym, dostępny do brytyjskiej miseczki K (odpowiednik mniej więcej polskiej miseczki 0), w wydaniu nie byle jakim, bo królewskiej czerwieni, który jest najmodniejszym kolorem jesieni. Ta najgorętsza i najmocniejsza ze wszystkich barw symbolizuje odwagę, witalność, energię, ale i zmysłowość, namiętność i miłość.

Czerwień na czasie

Aktualnie w trendach polec...

03.09.2017

Zapraszam do recenzji brafittingowej oczyma kobiety noszącej brytyjski rozmiar 65GG, opisującej sposób obsługi klienta, dobierania rozmiaru biustonosza oraz ofertę rozmiarową Victoria's Secret.

Please reload

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Pinterest Icon
  • White YouTube Icon