BRAFITTING OD PODSTAW

BRAFITTING PRO

BRAFITTING

OD PODSTAW

 

5-6.06.2021

WARSZAWA

14 GODZIN

CHARAKTER KURSU

Szkolenie brafittingowe dla początkujących pozwoli zaczynającej karierę brafitterce szybko odnaleźć się w nowej roli. Natychmiast po zakończeniu kursu będzie ona w stanie wprowadzić do swojej codziennej pracy zdobytą podczas szkolenia praktyczną wiedzę brafittingową, która przełoży się na umiejętność sprawnego dopasowania biustonoszy klientkom, rzetelne doradztwo bieliźniane, co w rezultacie wpłynie na zwiększenie sprzedaży.

Kursantki będą uczyć się pomiaru i dopasowania biustonoszy bez użycia miary krawieckiej. Jest to całkowicie odmienne podejście w dopasowaniu biustonoszy, które jest praktykowane przez największe światowe, brafittingowe autorytety. Wierzę, że dobra brafitterka ma „miarę w oku” i nie bazuje na sztywnych miarkach i wyliczeniach, a na bacznej obserwacji ciała klientki i wyciąganiu logicznych wniosków. Dlatego po ukończeniu moich kursów uczestniczki będą w stanie dokonać oceny anatomii i kształtu ciała z wielką wprawą, eliminując w ten sposób potrzebę stosowania miary krawieckiej przy jednoczesnym zapewnieniu perfekcyjnego dopasowania biustonoszy.

*Pokazana cena jest netto.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD NASZYCH SZKOLEŃ?

PROGRAM OPRACOWANY PRZEZ PRAKTYKÓW BRANŻY

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE MATERIAŁY SZKOLENIOWE

PAKIET MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH DO WYKORZYSTANIA W SKLEPIE

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 • Zgłębisz wiedzę z podstaw anatomii piersi oraz procesu ich opadania pod kątem anatomicznym

 • Będziesz posiadać solidne podstawy z zakresu wiedzy dotyczącej konstrukcji biustonosza

 • Poznasz dopasowanie biustonoszy w kontekście różnych typów piersi, ich konsystencji, wielkości i asymetrii

 • Będziesz rozróżniać typy biustonoszy i dowiesz się, do jakich biustów i ubrań je zastosować

 • Zgłębisz symptomy właściwego dopasowania biustonoszy oraz wypracujesz umiejętności stosowania zasad brafittingu w praktyce

 • Poznasz zasady pracy ze światowymi systemami rozmiarowymi biustonoszy i z łatwością będziesz w stanie przeliczać rozmiary w zależności od kraju pochodzenia producenta

CO DOSTANIESZ NA SZKOLENIU?

 • Prezentację szkoleniową

 • Materiały do notatek, ponieważ wierzymy w istotę notatek analogowych

 • Pakiet materiałów promocyjnych do wykorzystania w sklepie

 • Certyfikat ukończenia szkolenia

MAŁE GRUPY

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

POCZĄTKUJĄCY WŁAŚCICIELE I KIEROWNICY SKLEPU

Z BIELIZNĄ

POCZĄTKUJĄCE BRAFITTERKI

I OSOBY ZAJMUJĄCE SIĘ OBSŁUGĄ SKLEPÓW INTERNETOWYCH W BRANŻY BIELIŹNIANEJ

OSOBY NIEZWIĄZANE Z BRANŻĄ BIELIŹNIANĄ, ALE CHCĄCE ZGŁĘBIĆ PODSTAWY WIEDZY BRAFITTINGOWEJ I BIELIŹNIANEJ

BRAFITTING

PRO

 

WARSZAWA

14 GODZIN

MAŁE GRUPY

19-20.06.2021

CHARAKTER KURSU

Intensywny kurs, idealny dla brafitterek na co dzień pracujących w branży bieliźnianej, które odczuwają potrzebę pogłębienia wiedzy na temat wymagań dotyczących dopasowania:

 • Specjalistycznych produktów bieliźnianych

      - Biustonoszy po operacji powiększenia, pomniejszenia piersi, mastektomii i operacji

         oszczędzającej 

      - Biustonoszy dla kobiet ciężarnych i matek karmiących

      - Biustonoszy sportowych

      - Pierwszych biustonoszy dla nastolatek

 • Biustonoszy przy biustach stanowiących wyzwanie, uwzględniając: rozstaw między piersiami, stopień ich wypełnienia oraz pozycję na klatce piersiowej, ich specyficzny kształt oraz problematyczne uwarunkowania figury.

 • Biustonoszy dla kobiet ze skoliozą.

 • NOWOŚĆ: Tape Fitting

 • NOWOŚĆ: Wirtualny Brafitting

 

Wyjaśnijmy temat operacji plastycznych piersi, specyficzne uwarunkowania wpływające na dobór biustonosza po operacjach powiększania, redukcji lub rekonstrukcji piersi.

 

Ze szkolenia wyniesiesz również praktyczną wiedzę na temat profilaktyki raka piersi. Nauczysz się, jak przeprowadzać szkolenia warsztatowe z dbania o zdrowie piersi w szkołach wśród nastolatek, jak i wśród dojrzałych kobiet, które wpłyną na budowanie społecznie odpowiedzialnego wizerunku Twojej firmy i przełożą się na zwiększenie liczby lojalnych klientek oraz wzrost obrotów.

 

*Pokazana cena jest netto.

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

WŁAŚCICIELE

I KIEROWNICY SKLEPU

Z BIELIZNĄ, Z DŁUGIM STAŻEM, CHCĄCY ROZWINĄĆ SWOJE SPRZEDAŻOWE KOMPETENCJE.

DOŚWIADCZONE BRAFITTERKI I OSOBY ZAJMUJĄCE SIĘ OBSŁUGĄ INTERNETOWEGO SKLEPU Z BIELIZNĄ, CHCĄCE ROZWINĄĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI BRAFITTINGOWE.

OSOBY NIEZWIĄZANE Z BRANŻĄ BIELIŹNIANĄ, KTÓRE POSIADAJĄ PODSTAWY WIEDZY BRAFITTINGOWEJ.

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 • Zdobędziesz wiedzę z zakresu rodzajów chirurgii plastycznej w obrębie piersi uwzględniając: powiększenie i pomniejszenie piersi, mastektomię i operacje oszczędzające.

 • Nauczysz się specyfiki doboru biustonoszy po operacjach piersi.

 • Uzyskasz praktyczną wiedzę na temat pracy z klientkami po mastektomii piersi i operacjach oszczędzających. Ćwiczenia z modelką, która jest Amazonką.

 • Zgłębisz specyfikę doboru biustonoszy przy biustach stanowiących wyzwanie, uwzględniając: rozstaw między piersiami, stopień ich wypełnienia oraz pozycję na klatce piersiowej, ich kształt oraz problematyczne uwarunkowania figury, takie jak spadziste ramiona, wysoki brzuch, kurza i lejkowata klatka piersiowa oraz opadające płaty skóry pod pachami.

 • Będziesz wiedzieć, na co zwracać uwagę przy dopasowaniu biustonoszy dla klientek ze skoliozą.

 • Zgłębisz umiejętności dopasowania biustonoszy specjalistycznych, w tym:

  • biustonoszy mastektomicznych

  • biustonoszy dla kobiet w ciąży i matek karmiących

  • pierwszych biustonoszy dla nastolatek

 • Wyniesiesz praktyczną wiedzę na temat profilaktyki raka piersi.

 • W oparciu o program szkoleniowy fundacji Wsparcie na Starcie nauczysz się przeprowadzania w praktyce szkoleń warsztatowych z dbania o zdrowie piersi w szkołach wśród nastolatek, jak i wśród dojrzałych kobiet, które wpłyną na budowanie społecznie odpowiedzialnego wizerunku Twojej firmy i przełożą się na zwiększenie liczby lojalnych klientek.

 • Zwiększysz wiedzę i umiejętności w temacie kontaktów z klientkami wymagającymi szczególnej uwagi i specjalistycznej porady.

 • NOWOŚĆ: Tape Fitting – metoda tejpowania piersi pod wymagające kreacje z zastosowaniem taśm Booby Tape. TWOJA OSZCZĘDNOŚĆ 497zł.

 • NOWOŚĆ: Wirtualny Brafitting – kompletny kurs przeprowadzania wirtualnej konsultacji brafittingowej przy użyciu ogólnodostępnych komunikatorów (Messanger, WhatsApp, Skype), zawierający procedurę przygotowania brafitterki i miejsca pracy przed konsultacją, schemat przebiegu konsultacji z klientką, maksymalizacja sprzedaży, a także procedurę kontrolnego brafittingu wraz ze wzorami korespondencji emailowej. Kurs zawiera także instrukcję korzystania z dostępnych na rynku narzędzi do dokonania rezerwacji online wraz z instrukcją ich stosowania oraz narzędzi do zbierania feedbacku z konsultacji i badania poziomu satysfakcji klientek z otrzymanej usługi oraz plan skutecznej promocji tej usługi. Poznaj program kursuTWOJA OSZCZĘDNOŚĆ 447zł.

CO WYRÓŻNIA NASZE SZKOLENIA?

TYLKO PRAKTYCZNA

WIEDZA

MAŁE

GRUPY

SZKOLENIOWE

WARSZTATOWY

CHARAKTER

SZKOLEŃ

CO DOSTANIESZ NA SZKOLENIU?

 • Wydrukowane materiały szkoleniowe

 • Materiały do notatek, ponieważ wierzymy w istotę notatek analogowych

 • Certyfikat ukończenia szkolenia

CERTYFIKAT

 • Szkolenie jest zakończone certyfikatem potwierdzającym ukończenie dwudniowego szkolenia Brafitting Pro. 

KTO BĘDZIE CIĘ SZKOLIĆ?

​​​​

Nazywam się Izabela Sakutova. Jestem międzynarodowym ekspertem brafittingu i trenerem biznesu. Posiadam 20-sto letnie doświadczenie marketingowe i handlowe, które wykorzystuję w kierowaniu swoich 4 firm, ale i w prowadzeniu grupy SUPERMENKI BIZNESU, skupiającej blisko 600 ambitnych kobiet, chcących rozwijać się w zakresie marketingu i pr, mediów społecznościowych, sprzedaży i budowania głębszych relacji z klientami.

 

Jestem autorką bestsellerowej książki „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela” opublikowanej w Polsce i Rosji. Moja wiedza i ekspertyza zostały docenione przez organizatorów międzynarodowych targów handlowych w Paryżu i w Moskwie , na których kilkakrotnie dawałam swoje prelekcje.

 

Na stałe współpracuję z Pytanie na Śniadanie, z czasopismem Claudia, z Modną Bielizną oraz z Magazynem Mody Intymnej. Goszczę jako ekspert w wielu innych programach telewizyjnych, czasopismach i portalach internetowych. Jestem inicjatorką i organizatorką od ośmiu lat kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM, promującej profilaktykę zdrowia piersi oraz założycielką Fundacji „WSPARCIE NA STARCIE” budującej zdrowe nawyki dotyczące piersi wśród nastolatek.

 

Moje doświadczanie w branży zaczęło się w 2004 roku, kiedy do Polski wprowadziłam markę Panache, a z nią wówczas nikomu nieznaną usługę brafittingu. Wprowadziłam również z powodzeniem do naszego kraju marki Bijoux Indiscrets i Soak Wash. W Bułgarii stworzyłam sieć profesjonalnych sklepów brtafittingowych BRA STUDIO, za którą zostałam nagrodzona tytułem KOBIETA BIZNESU 2015 w kategorii Innowacyjny Debiut Biznesowy. W Polsce również otworzyłam salon brafittingowy – STANIKOWY ZAWRÓT GŁOWY, za który zdobyłam nagrodę BASZTY MAŚLANKOWEJ. Za biznesowe osiągnięcia zostałam także nagrodzona tytułem FACHOWIEC ROKU 2017.

 

Moim celem jest pomoc Tobie w odkrywaniu TWOICH BIZNESOWYCH SUPERMOCY, dzięki którym zbudujesz ponadprzeciętne zaangażowanie, lojalność Twoich klientów, skutkującą wzrostem przychodów, zmniejszeniem rotacji pracowników i zwiększeniem ich satysfakcji z wykonywanej pracy.

Oto mały sekret…

Bez względu na wielkość biznesu i na sukces, który udało się dotychczas osiągnąć, wszyscy właściciele firm na pewnym etapie rozwoju czują, że brakuje im pomysłów na dalszy wzrost.

Oto kolejny sekret…

Każda z nas może stać się SUPERMENKĄ BIZNESU i odkryć swoje supermoce, by rozwinąć biznes!

Prawdziwa supermoc tkwi w zdaniu sobie sprawy z tego, że ZAANGAŻOWANI KLIENCI są najszybszą drogą do sukcesu. Kiedy czują się zauważeni, wysłuchani i docenieni – chcą więcej. Gdy łączysz to uczucie z inteligentnymi i spójnymi systemami działania, Twoja firma staje się SUPERMOCNA.

 

Moja SUPERSTRATEGIA opiera się na sprawdzonym systemie rozwoju, który pozwoli Ci budować SUPERMOCNĄ MARKĘ i rozszerzać jej skalę działania.

 

Jeśli chcesz mieć biznes, który odnotowuje wzrosty i wytrzyma próbę czasu - zarezerwuj swoje miejsce na szkoleniu już dziś!

 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon
 • White Pinterest Icon
 • White YouTube Icon