Stroje kąpielowe na duży biust

Wybór stroju kąpielowego to wyzwanie dla każdej sylwetki, ale może być ono szczególnie duże, jeśli masz duży biust. Z jednej strony potrzeba czegoś, co utrzyma większy biust w każdej sytuacji, a z drugiej strony ładnie go ukształtuje i nie będzie krępowało ruchów.

Duży biust, duży problem…


Dla właścicielek dużych biustów newralgicznym problemem w doborze kostiumów kąpielowych są za małe miseczki, dzielące biust na pół wcinającymi się w piersi krawędziami miseczek, osadzonymi na za małych, wbijających się w tkankę piersiową fiszbinach. Dość często idzie to w parze z podjeżdżającymi do góry po linii pleców, zachodzącymi na łopatki pasami obwodów biustonoszy.


Jeżeli kobieta nie ma dobrze dobranego kostiumu pod względem rozmiaru i konstrukcji to wyjście na plażę oznacza ciągłe sprawdzanie czy góra kostiumu kąpielowego jest na swoim miejscu i notoryczne jej poprawia. Z przyjemności takich jak gra w siatkówkę plażową, schylanie się, beztroskie kąpiele w morzu czy bieganie za frisbee, biuściasta nosząca niewłaściwie dobrany kostium kąpielowy, niestety, musi zrezygnować. Każda z tych czynności może doprowadzić do krępującej sytuacji.


Ten temat miałam okazję omawiać podczas wejścia w Pytanie na Śniadanie. Zapraszam również do oglądania